تفریحات

دانلود مسابقه صداتو فصل دوم قسمت ۴ (قسمت ۴ فصل ۲ صداتو کامل) +پخش آنلاین

0

قسمت ۴ فصل دوم مسابقه صداتو (صداتو فصل ۲ قسمت ۴) منتشر شد، دانلود مسابقه صداتو فصل دوم قسمت ۴ چهارم با کیفیت های ۴۸۰p، ۷۲۰p ، ۱۰۸۰p در این صفحه تماشا کنند:

دانلود مسابقه صداتو فصل دوم قسمت 4 (قسمت ۴ فصل ۲ صداتو کامل) +پخش آنلاین

دانلود مسابقه صداتو فصل دوم قسمت ۴ (قسمت ۴ فصل ۲ صداتو کامل) +پخش آنلاین

در این صفحه مسابقه صداتو فصل ۲ قسمت ۴ با اجرای محسن کیایی در لینک زیر می توانید دانلود و تماشا کنید:


«صداتو»، مسابقه ای که اینروزها از شبکه نمایش خانگی در حال پخش است و بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این برنامه یک مسابقه موسیقایی پرمعما و جذاب است که محسن کیایی با چهره ای متفاوت اجرای آن را به عهده دارد.

مسابقه صداتو به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حامد جوادزاده جدیدترین مسابقه نمایش خانگی محصول سال ۱۴۰۱ است به صورت هفتگی از فیلیمو پخش میشود که در لینک زیر می توانید دانلود و تماشا کنید:

قسمت چهارم فصل دوم مسابقه صداتو

در واقع «صداتو»، یک مسابقه موسیقایی پرمعما و جذاب است که محسن کیایی با چهره ای متفاوت اجرای آن را به عهده دارد. چهره های آشنایی مانند شبنم مقدمی، محمد بحرانی، محسن شریفیان، و امیرمهدی ژوله قرار است شرکت کنندگان را در این مسابقه سرگرمی راهنمایی کنند. فضای معمایی و موزیکال برنامه، اتفاقات هیجان انگیز و بی سابقه ای را برای تماشاگران و افراد حاضر در مسابقه رقم می زند و تنوع موسیقایی ایرانی و شرقی «صداتو»، مخاطبان را با طرح خاص و رنگ و لهجه‌ای تازه‌ مواجه می کند

معرفی خواننده

خواننده قسمت چهارم فصل ۲ صداتو که بود و چه کسی خواننده بود؟ مخاطبان فیلیمو، علاوه بر تماشای یک مسابقه متفاوت در نمایش خانگی، در این مسابقه هم حضور فعال و تعاملی دارند و جایزه می‌گیرند

به این صورت که باید از بین ۶ فردی که با چهره‌ها و پوشش‌های متنوع روی صحنه می‌آیند -و با استفاده از چالش‌هایی که تدارک دیده شده- تشخیص دهد که کدام‌یک خواننده نیست و باید حذف شود! در این بین، گروه کمک‌کننده هم به شرکت‌کننده برای باز کردن معمای هر بخش، کمک و همراهی می‌کند. در صورتی که شرکت‌کننده بتواند همه مراحل مسابقه را بگذراند، در هر مرحله صاحب ۲۰ میلیون تومان می‌شود و در صورت برنده شدن در فینال، هم برنده خوشبخت ۲۰۰ میلیون تومان می‌شود. در این برنامه جز تهیه‌کننده و کارگردان، هیچ‌کس حتی مجری از خواننده اصلی هر قسمت اطلاعی ندارد.

نظرات