دانلود کامل مسابقه همزاد من قسمت ۵ (حمید سپیدنام و امیرحسین صدیق) +‌فیلم

0

دانلود کامل مسابقه همزاد من قسمت ۵ (حمید سپیدنام و امیرحسین صدیق) +‌فیلم

دانلود مسابقه همزاد من قسمت ۵ با حضور حمید سپیدنام و امیرحسین صدیق و با اجرای یوسف تیموری با لینک مستقیم و نسخه اصلی در زیر دانلود کنید. دانلود سکانس جذاب برنامه همزاد من با حضور مستر تیسر و امیرحسین صدیق در قسمت پنجم تا فیلم گفتگو در ادامه در لینک زیر دریافت کنید:

دانلود کامل مسابقه همزاد من قسمت 5 (حمید سپیدنام و امیرحسین صدیق) +‌فیلم

قسمت پنجم مسابقه همزاد من

لینک دانلود قسمت ۵ مسابقه همزاد من با اجرای یوسف تیموری  و حضور مستر تیسر و امیرحسین صدیق بدون سانسور دانلود کنید:

قسمت ۵ مسابقه همزاد من با حضور حمید سپیدنام و امیرحسین صدیق رقم خورد. یوسف تیموری مانند همیشه با گفتگوی جذاب و بینظیرش لحظات زیبا برای مخاطبان خود رقم زد. برنامه دیشب همزاد من با سکانس های مهیج و خنده دار و بسیار جذاب با حضور حمید سپیدنام و امیرحسین صدیق خاصتر بود.

همزاد من یک برنامه مسابقه ای و گیم شو شاد با اجرای هنرمند محبوب کشورمان یوسف تیموری و با حضور مهمانان معروفی است که اینروزها بسیار پر طرفدار و پر مخاطب شده است

زمان پخش مسابقه همزاد من ۱۴۰۳

همزاد من روزهای دوشنبه و پنجشنبه در شبکه نمایش خانگی پخش می شود. مسابقه همزاد من با اجرای یوسف تیموری میان دو گروه از شخصیت های معروف به همراه یکی از دوستان آنها برگزار می شود و دو گروه برای دست یافتن به جایزه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و…
دوشنبه و پنجشنبه هر هفته به صورت اختصاصی در نماوا
ستارگان: پژمان بازغی حمید فراهانی راد
کارگردان: مسعود حقی
همزاد من سریالی مسابقه ای با اجرای یوسف تیموری به نویسندگی و کارگردانی مسعود حقی و تهیه کنندگی محسن اسداللهی محصول کشور ایران است.

بیوگرافی حمید سپیدنام

متولد سال ۱۳۵۶، نزدیک به ۲۰ سال است که در حوزه آنلاین و وب فعال است و در حدود ۱۰ الی ۱۱ سال است که در زمینه غذا تحت عنوان “مستر تیستر” فعالیت میکند. در حوزه وب شرکت “کاسپید” را دارد که با بیش از ۵۰ پرسنل فعالیت طراحی وب سایت و بازاریابی اینترنتی انجام می دهد. مستر تیستر یک منتقد رستوران هست که در شبکه های مجازی مختلف فعالیت دارد و همچنین در روزنامه آسیا تحت عنوان آقای خوش خوراک می نوشت. .

بیوگرافی مختصر امیرحسین صدیق

وی بازیگر تلویزیون ، سینما، و تئاتر در هشتمین روز هشتمین ماه پنجاه و یک (۱۳۵۱/۸/۸) در شهر نیشابور دیده به جهان گشود. پدرش، علی صدیق را در ۷ سالگی در اثر سانحه رانندگی از دست داده و زهره دهسنگی مادرش می باشد. وی دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما دریافت کرده است. از اینکه ازدواج کرده و همسری دارد تا الان هیچ عکس و خبری منتشر نشده است.

همکاری در چند ساخته کارگردان معروف، مرضیه برومند ، باعث شناخته شدن وی گردید از جمله خودرو تهران ۱۱، هتل و مربای شیرین؛ به ویژه با نقش آفرینی در مجموعه زی زی گولو در نقش آقای پدر به چهره محبوب بچه ها و حتی بزرگترها تبدیل شد.

صدیق که معمولا نقش های طنز را بازی می کند اینبار با حضور در سریال «دردسر های عظیم دو» در قالب کاراکتری جدی به ایفای نقش پرداخت، این بازیگر تلویزیون گفت و گویی درباره نقش خود عنوان کرد:«وقتی به این مجموعه آمدم احساس کردم که اشتباه نکردم و راضی بودم از اینکه این دفعه را اشتباه نکردم و کار را قبول کردم.»

نظرات