تفریحات

بهاره مصدقیان کیست‌‍؟‌| بیوگرافی بهاره مصدقیان بازیگر تئاتر + سوابق و عکس

0

بیوگرافی بهاره مصدقیان بازیگر تئاتر + سوابق و حواشی زندگی شخصی و عکس

بهاره مصدقیان بازیگر تئاتر متولد تهران است و ۱۸ سال سابقه همکاری با پارسا پیروزفر را در تئاتر ایران را در کارنامه خود دارد. او از سال ۸۲ وارد بازیگری شده و در تئاترهای «ملاقات» و «یک روز تابستانی» به کارگردانی پارسا پیروزفر ایفای نقش کرده است. در ادامه بیوگرافی بهاره مصدقیان کیست و همسرش همراه با عکس و سوابق و فیلم ها و سریال و زندگی شخصی و هنری وی را از مجله حرف تازه می خوانید:

بهاره مصدقیان بازیگر تئاتر کیست |بیوگرافی بهاره مصدقیان و سوابق و عکس

بیوگرافی بهاره مصدقیان

بهاره مصدقیان بازیگر تئاتر متولد تهران است و ۱۸ سال سابقه همکاری با پارسا پیروزفر را در تئاتر ایران را در کارنامه خود دارد.

سوابق

بهاره مصدقیان از سال ۸۲ وارد بازیگری شده و در تئاترهای «ملاقات» و «یک روز تابستانی» به کارگردانی پارسا پیروزفر ایفای نقش کرده است. وی دانش آموخته موسسه کارنامه است و سپس از سال ۸۴ به گروه تئاتر پارسا پیروزفر اضافه شد و هم اکنون ۱۸ سال است با ایشان همکاری می کند.

او همچنین در تئاتر «ماتریوشکا» به کارگردانی پیروزفر بازی کرده و در کنار آن نیز، دستیاری طراح صحنه و لباس را نیز بر عهده داشت.

این دو بازیگر در تئاترهای «ملاقات» و «یک روز تابستانی» نیز با هم همکاری داشته‌اند.

بیوگرافی بهاره مصدقیان

اینستاگرام

بهاره مصدقیان بازیگر تئاتر در شبکه‌های اجتماعی فعال است و در اینستاگرام به نشانی * فعالیت دارد. او درباره فعالیت هایش و زندگی شخصی خود نوشته های زیادی دارد.

خانم مصدقیان و پارسا پیروزفر چندین همکاری در تئاتر با یکدیگر داشته‌اند. ازجمله در تئاتر «ماتریوشکا» که پیروزفر کارگردان، نویسنده و تنها بازیگر آن بوده، و مصدقیان وظیفه دستیاری طراح صحنه و لباس را بر عهده داشت. تئاتر «ملاقات» به کارگردانی پارسا پیروزفر که مصدقیان در آن نقش‌آفرینی کرد.

عکس بهاره مصدقیان بازیگر تئاتر و پارسا پیروزفر

گفتنی است پارسا پیروزفر بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر که جچند سالی بود سینی زن آمریکا بود به تازگی فعالیت های هنری خود را در ایران از سر گرفته و جدیدترین اثر هنری وی مربوط به سریال یاغی و سریال مست عشق است. او همواره به عنوان یک سلبریتی بی‌حاشیه شناخته می‌شد و تاکنون ازدواج نکرده است. از روابط عاطفی و عاشقانه او نیز خبری منتشر نشده است. ایشان به شدت مراقب هستند تا زندگی خصوصی اش از چشم دوربین ها و رسانه ها دور باشد. وی یکی از بازیگران جنتلمن سینما و تلویزیون ایران است که حالا در مظان اتهام قرار گرفته است.

بهاره مصدقیان و همسرش

خانم مصدقیان تاکنون ازدواج نکرده و از دهه ۸۰ مجردی زندگی می کند. او همزمان با فعالیت های بازیگری زندگی شخصی تنهایی داشته و بیشترین همکاری را با پارسا پیروزفر بازیگر در چشم باد و مشت عشق را داشته است.

نظرات