دانلود کامل شب آهنگی سامان احتشامی قسمت ۱۲ فصل سوم شباهنگی +‌فیلم

0

دانلود کامل شب آهنگی سامان احتشامی قسمت ۱۲ فصل سوم شباهنگی +‌فیلم

دانلود شب آهنگی سامان احتشامی قسمت ۱۲ فصل سوم شباهنگی حامد آهنگی با لینک مستقیم و نسخه اصلی با حضور متفاوت سامان احتشامی را در لیتک زیر دانلود کنید. دانلود سکانس جذاب شباهنگی سامان احتشامی تا فیلم گفتگوی کامل شب آهنگی حامد آهنگی با حضور سامان احتشامی نوازنده در فصل سوم شب آهنگی در ادامه در لینک زیر دریافت کنید:

دانلود کامل شب آهنگی سامان احتشامی قسمت 12 فصل سوم شباهنگی +‌فیلم

شب آهنگی سامان احتشامی

در بخشی از برنامه شباهنگی را می بینیم که مهمان قسمت جدید این برنامه سامان احتشامی بود و سکانس های جذاب این قسمت مانند رقص حامد آهنگی و سامان احتشامی همراه با تماشاگران از درد مردم مورد توجه کاربران قرار گرفته است

لینک دانلود فصل سوم شب آهنگی قسمت ۱۲ با اجرای حامد آهنگی بدون سانسور دانلود کنید:

حامد آهنگی گفتگوی جذاب و بی نظیر و شادی را با سامان احتشامی نوازنده کشورمان انجام داد و لحظات شادی را برای مخاطبان خود رقم زد. برنامه دیشب شباهنگی با سکانس های شادی رقص همگانی خاصتر بود. با آهنگ شادی که پخش شد همه ریختن وسط و رقصیدند مخصوصا رقص حامد آهنگی!

شب آهنگی یک برنامه شاد با اجرای هنرمند محبوب کشورمان حامد آهنگی و با حضور مهمانان معروفی است که اینروزها بسیار پر طرفدار و پر مخاطب شده است و در ایام نوروز ۱۴۰۳ از شبکه نمایش خانگی پخش میشود.

زمان پخش شب آهنگی ۱۴۰۳

شب آهنگی در فروردین ۱۴۰۳ روزهای دوشنبه و پنجشنبه پخش می شود

بیوگرافی

سامان احتشامی متولد ۱ اردیبهشت ۱۳۵۷ در تهران ، نوازنده ایرانی است. سامان از دانشگاه هنر و معماری فارغ التحصیل شد و آموزشگاه موسیقی احتشامی را تاسیس نمود و هم اینک در این مرکز به تدریس شاگردان مشغول می باشد. در سال ۱۳۸۵ موسسه فرهنگی هنری آوای باغ مهر را به جهت انتشار آثار موسیقی تاسیس نمود.

می گوید همیشه خدا منو دوست داشته ، متاهل است ساز تخصصی اش پیانو است و تدریس هم می کند. موسیقی را با قابلمه های مادرم شروع کردم. مادرم همیشه ناراحت بود چرا قابلمه هایش دسته ندارد یا درش خراب شده است چون من همیشه از کاسه و بشقاب و قابلمه و سایر ابزار داخل آشپزخانه به عنوان ساز استفاده کردم. پدربزرگم در سن سه ، چهار سالگی ام از شاه عبدالعظیم یک تنبک کوزه ای برایم خرید و با آن مهمانی ها را می چرخاندم و در مدرسه سرپرست گروه موسیقی بودم.

آقای احتشامی در سال ۱۳۶۸ موفق شد دیپلم افتخار جشنواره موسیقی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را دریافت کند. طی سال‌های ۱۳۷۰ تا ۱۳۷۴ با کسب مقام اول در پیانوی کلاسیک و ایرانی برنده لوح زرین و لوح تقدیر جشنواره موسیقی فجر و در سال ۱۳۸۲ نیز برگزیده همین جشنواره شد.

احتشامی که فارغ‌التحصیل دانشگاه هنر و معماری است، در سال ۱۳۸۲ آموزشگاه موسیقی احتشامی را تأسیس کرده و هم‌اکنون در این مرکز به تدریس شاگردان مشغول است. وی همچنین در سال ۱۳۸۵ مؤسسه فرهنگی هنری آوای باغ مهر را به جهت انتشار آثار موسیقی تأسیس نمود.

نظرات