تفریحات

خلاصه داستان و اسامی بازیگران فیلم هفتاد سی + بیوگرافی بازیگران و تصاویر جدید

0

فیلم هفتاد سی : خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران این فیلم با اسامی و عکس ها و نقش های آن همراه با اسامی عوامل با بازی بهرام افشاری،هوتن شکیبا،الهه حصاری و… در ادامه مطلب میخوانید.

فیلم هفتاد سی

خلاصه داستان و اسامی بازیگران فیلم هفتاد سی + بیوگرافی بازیگران و تصاویر جدید

این فیلم به کارگردانی بهرام افشاری و تهیه‌کنندگی سید ابراهیم عامریان محصول سال ۱۴۰۲ در ژانر طنز،اجتماعی و درام میباشد.در این فیلم که نخستین تجربهٔ کارگردانی افشاری به‌ شمار می‌رود، او به همراه هوتن شکیبا و الهه حصاری نقش‌های اصلی را ایفا کرده‌اند.

خلاصه داستان

هنوز خلاصه داستانی از این اثر در دست نیست…

خلاصه فیلم هفتاد سی

اسامی بازیگران فیلم هفتاد سی

بهرام افشاری

زادهٔ ۶ خرداد ۱۳۶۶ بازیگر ایرانی است. نخستین حضور وی در تلویزیون با فصل دوم مجموعهٔ پایتخت بود که به عنوان بازیگر مهمان حضور داشت، اما در فصل پنجم و ششم حضور پررنگ‌تری پیدا کرد و برندهٔ جایزه حافظ بهترین بازیگر کمدی شد. او در فیلم‌های لانتوری و کارگر ساده نیازمندیم، رحمان ۱۴۰۰، سگ‌بند و فسیل را بازی کرد.

بازیگران فیلم هفتاد سی

هوتن شکیبا

زادهٔ ۲۴ خرداد ۱۳۶۳ بازیگر ایرانی است. او با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی لیسانسه‌ها به شهرت رسید و مدتی بعد برای به تصویر کشیدن عبدالحمید ریگی در شبی که ماه کامل شد جایزهٔ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را دریافت کرد.وی همچنین صداپیشگی دو عروسک دیبی و خونه بغلی را برای مجموعه‌های کلاه قرمزی و عروسک «بچه» و «شاباش» را برای مجموعه مهمونی در کارنامه دارد. هوتن شکیبا به همراه الناز شاکردوست در جشنواره فیلم فجر هر دو با هم برای بازی در فیلم شبی که ماه کامل شد جایزه گرفتند، در حالی که قبل از آن‌ها محمدرضا فروتن و هدیه تهرانی هر دو برای بازی در فیلم قرمز این جوایز را دریافت کرده بودند.

تصاویر فیلم هفتاد سی

دیگر عوامل

اطلاعات دیگری در دسترس نیست

نظرات