arongroups

بیوگرافی و عکسهای محمدرضا غفاری بازیگر

0

بیوگرافی و عکسهای محمدرضا غفاری بازیگر

بیوگرافی محمدرضا غفاری :

محمدرضا غفاری متولد ۶ مرداد ۱۳۶۴ در شهر تهران و بازیگر سینما اهل کشور ایران است.
وی فارغ التحصیل رشته گرافیک است و از سال ۸۴ وارد عرصه هنر و بازیگری شده است. او اولین بار در فیلم رویای خیس پوران درخشنده جلوی دوربین حاضر شد.
غفاری بازیگری است که ساده پوشی را دوست دارد و از, پوشیدن لباس های عجیب و غریب خجالت می کشد .او فرزند بزرگ خانواده هم می باشد .

محمدرضا غفاری

همسر محمدرضا غفاری :

وی مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است و به همراه خانواده خود زندگی میکند.

محمدرضا غفاری

محمدرضا غفاری در کنار مادر محترمشون

در ادامه برای آشنایی بیشتر با این بازیگر جوان و خوب کشورمان یک مصاحبه و گفتگوی خودمانی از ایشان را قرار داده ایم که میتوانید ملاحظه کنید. این مصاحبه توسط مجله ایده آل انجام شده است

از اولین‌باری که جلوی دوربین رفتید، بگویید؟

اولین‌بار شهریور ۸۴ بود که سر فیلم «رؤیای خیس» پوران درخشنده جلوی دوربین رفتم. اولین سکانس در یک کافی‌شاپ بود که فیلمبرداری‌اش از ساعت پنج صبح تا دو صبح فردای همان روز طول کشید. از آن روزهایی بود که نمی‌دانی چگونه می‌گذرد و شرایطی مثل سخت بودن کار و البته تازه‌کار بودن، استرس بیشتری به من می‌داد.

محمدرضا غفاری

 محمدرضا غفاری از «رؤیای خیس» تا «برف» چقدر تغییر کرده است؟

فیلم برف تجربه خیلی خوبی بود؛ کار کردن با گروهی که خیلی حرفه‌ای هستند، کارگردان و فیلمنامه خیلی خوب است و گروه بازیگران و گروه پشت صحنه که بسیار خوب بودند، ضمن اینکه همیشه دوست داشتم با خانم رویا تیموریان کار کنم و این اتفاق برای من خیلی آموزنده بود. زمان «رؤیای خیس» تجربه زندگی کردنم خیلی کم بود و الان تجربه‌های بیشتری دارم. آن موقع دوست داشتم فقط یک فیلم بازی کنم، اما طی این سال‌ها چیزهای دیگری برایم مهم هستند؛ مثل اینکه کاری که انجام می‌دهم را دوست داشته و زمان فیلمبرداری خوشحال باشم و اینکه کار کردن در سینما برایم مهم‌تر است!

بدترین حضورتان جلوی دوربین چه زمانی بوده است؟

من۹ سال است که وارد این کار شده‌ام و سالی فقط یک فیلم بازی کرده‌ام. این به معنای این است که گزیده انتخاب کرده و همه نقش‌هایی که بازی کرده‌ام را دوست داشته‌ام. می‌توانستم کارهایی را بازی کنم که دوست‌شان نداشته‌ام، پس درنتیجه تمام کارهایی که کرده‌ام را دوست داشته‌ام.

بهترین حضورتان جلوی دوربین چه زمانی بوده است؟

من تمام کارهایی که انجام داده‌ام را دوست دارم، اما نقشم در فیلم «برف» و «انتهای خیابان هشتم» را دوست دارم به این دلیل که نقش‌های متفاوتی بود و فرصت این را داشتم که توانایی‌های خود را بیشتر نشان دهم.

پرافتخارترین فیلمی که تا به حال بازی کرده‌اید؟

برای من فیلم برف به دلیل اینکه اجازه نشان دادن خودم و توانایی‌هایم را در این فیلم بیشتر داشتم.

در بدترین حالت روحی چه کاری انجام می‌دهید؟

در بدترین حالت روحی خیلی ساکت می‌شوم و در خودم فرو می‌روم. ترجیح می‌دهم تنها باشم و پیاده‌روی کنم یا در اتوبان‌ها رانندگی کنم تا آرام شوم و به زندگی عادی برگردم.

در بهترین حالت روحی چه کاری انجام می‌دهید؟

در این حالت سعی می‌کنم با دوستان و خانواده‌ام باشم، خوشحال باشم و ضمن اینکه باز ترجیح می‌دهم تنها باشم و این حالت را با خودم تقسیم کنم و از اینکه حالم خوب است، لذت ببرم.

مهم‌ترین خبری که درمورد خودتان و کارهای‌تان شنیده‌اید؟

مهم‌ترین خبر در چند سال گذشته بود. خبر گرفتن جایزه بازیگری در فستیوال رم برای فیلم «گس» بود.

جدی‌ترین بازیگر ایرانی کیست؟

فاطمه معتمدآریا

محمدرضا غفاری

مهربان‌ترین بازیگری که تا الان با او همبازی شده‌اید؟

فاطمه معتمدآریا

از نظر شما خوش‌تیپ‌ترین بازیگر دنیا کیست؟

ژان دوژاردن بازیگر فیلم آرتیست

بهترین کارگردانی که با او کار کرده‌اید چه کسی است؟

تمام کارگردان‌هایی که با آنها کار کرده‌ام را دوست دارم اما کسی که ارادت خاصی به او دارم، محمدرضا هنرمند است. به این دلیل که خودش آدم خیلی خوبی است و برای من حکم معلم را دارد. او چند دهه سینما را پشت‌سرش دارد و مدت خیلی طولانی سر سریال آشپزباشی با او بودیم که آن زمان برای من مثل دانشگاه بود.

بهترین دوست بازیگرتان چه کسی است؟

مهرداد صدیقیان

محمدرضا غفاری

بهترین معلمی که تا به الان داشتید چه کسی است؟

اگر در سینما باشد محمدرضا هنرمند و خانم فاطمه معتمدآریا؛ خیلی چیزها از آنها یاد گرفتم و البته معلم کلاس اول دبستانم خانم فکرآزاد بودند که اتفاقا چند روز پیش بعد از ۲۴ سال وی را در خیابان دیدم و با هم عکس گرفتیم.

بدترین تصمیمی که تا به حال گرفته‌اید چه بوده است؟

یک سریال بود که اصلا دلم برای بازی در آن راضی نبود اما متاسفانه قرارداد بستم و خوشبختانه اواسط کار منحل شد و دیگر پخش نشد.

بهترین تصمیمی که در زندگی گرفته‌اید؟

در ۱۷ سالگی می‌خواستم برای همیشه از ایران بروم اما تصمیم گرفتم بمانم و همین جا زندگی کنم و تا همین لحظه بابت این تصمیم خیلی خوشحالم.

بهترین فرصتی که از دست داده‌اید چه بوده است؟

چند سال پیش بعد از سریال «آشپز باشی» خیلی دلم می‌خواست در یک فیلم سینمایی بازی کنم و این اتفاق هم افتاد. هفته‌ها درگیر این ماجرا بودم، اما درنهایت آن فیلم هرگز اکران نشد و آن‌طور که شنیده‌ام اصلا فیلم خوبی هم از آب در نیامده است! به نظر من باید به این اعتقاد داشت که درنهایت بدترین اتفاق‌ها به بهترین‌ها تبدیل می‌شوند.

بدترین وسیله‌ای که تا به حال گم کرده‌اید؟

به جرات می‌توانم بگویم تا همین حالا ۱۰ بار در خیابان دزد گوشی من را برده است! آنقدر این ماجرا برای من تکراری شده که دفعه آخر، هشت ماه پیش بود. خیلی دلم سوخت و تا کلانتری شاپور رفتم و شکایتم را پیگیری کردم. گوشی موبایل وسیله خیلی شخصی است و قطعا از دست دادنش ناراحت‌کننده است آن هم برای ۱۰ بار.

آخرین‌بار کی به شهر بازی رفته‌اید؟

پارسال در فرانسه

آخرین سفری که داشتید کی بوده است؟

بهمن‌ماه سال گذشته برای فستیوال رم به ایتالیا سفر کردم.

بدترین همسفری که تا به‌حال داشته‌اید چه کسی بوده است؟

هرگز نداشتم چون همیشه تنها به سفر می‌روم. تنها باری که همسفر داشتم، همین سفر اخیرم به رم بود که همسفر‌های خوبی نصیبم شده بود.

بدترین و بهترین حرفی که درمورد خودتان شنیده‌اید چه بوده است؟

بدترین حرف‌هایی که درمورد خودم می‌شنوم، آنهایی است که آدم‌ها من را قضاوت می‌کنند، از یک دریچه بیرونی مرا تماشا می‌کنند و در مورد من نظر می‌دهند!

بهترین حرف هم شنیدن تعریف و تمجید از دوستانی است که آنها را قبول دارم. به‌خصوص که حالا «برف» اکران شده و برای من فیلم مهمی است. در اکران خصوصی فیلم نظرهای خوبی را گرفتم. محمدرضا هنرمند بعد از تماشای فیلم از «برف» تعریف کرد و همین بهترین اتفاقی بود که این روزها شنیدم.

محمدرضا غفاری

آثار محمدرضا غفاری

فیلم های سینمایی

– سونامی (۱۳۹۷)
– جاده قدیم(۱۳۹۶)
– خیابان دیوار (۱۳۹۶)
– آبا جان (۱۳۹۵)
– زار (۱۳۹۵)
– آخرین بار کی سحر را دیدی؟(۱۳۹۴)
– کوچه بی‌نام (۱۳۹۳)
– برف (۱۳۹۲)
– فرشتگان قصاب (۱۳۹۱)
– قاعده تصادف (۱۳۹۱)
– گس (۱۳۹۱)
– انتهای خیابان هشتم (۱۳۹۰)
– گیرنده (۱۳۹۰)
– تله روباه (۱۳۸۵)
– رویای خیس (۱۳۸۴)

محمدرضا غفاری

سریال و برنامه های تلویزیونی

– آشپزباشی (۱۳۸۸)
– خواندن تیزر برنامه ماه عسل (۱۳۹۴)
– سایه بان (۱۳۹۶)
– دلدار (۱۳۹۷)

      محمدرضا غفاری

 

 محمدرضا غفاری

نظرات