بازیگر نقش سجا در سریال آمرلی کیست +‌بیوگرافی و عکس جدید

0

بازیگر نقش سجا در سریال آمرلی کیست +‌بیوگرافی و عکس جدید

بازیگر نقش سجا (سجی) در سریال آمرلی هاله العادل می باشد. هاله العادل مجری و بازیگر سینما و تلویزیون عراق متولد ۱۹۸۷ در بغداد است که در نقش سجا در سریال آمرلی بازی کرده است. او از بازیگران تازه کار عراقی بوده و علاوه بر بازیگری در زمینه مدلینگ و اجرا و گویندگی نیز فعالیت می کند.

سجا در سریال آمرلی

هاله العادل مجری و بازیگر سینما و تلویزیون عراق متولد ۱۹۸۷ در بغداد است. او یکی از بازیگران جدید و تازه کار عراقی است که با بازی در سریال آمرلی به شهرت رسید. وی در نقش سجا (سجی) در سریال آمرلی ایفای نقش کرده است. این بازیگر از سال ۲۰۱۹ وارد بازیگری شده و پیش از آن به حرفه بلاگری و مدلینگ مشغول بود. او هم اکنون علاوه بر بازی در سریال آمرلی، به عنوان مجری برنامه تلویزیونی الرشید نیز فعالیت دارد.

بازیگر نقش سجا در سریال آمرلی کیست +‌بیوگرافی و عکس جدید

بیوگرافی هاله العادل بازیگر نقش سجا در سریال آمرلی

سریال انفصال و آمرلی جزء اولین آثار هنری وی می باشد. هاله العادل نجری برنامه تلویزیونی الرشید عراق است. این بازیگر عراقی تا کنون در سریال انفصال، نمایش نور عین،  فیلم سینمایی چشم‌های آهو و فیلم با من بیا و سریال آمرلی به کارگردانی احمد ابراهیم احمد نقش آفرینی کرده است. سریال آمرلی در ماه مبارک رمضان از شبکه‌های تلویزیونی عربی پخش می‌شود.

بیوگرافی هاله العادل بازیگر نقش سجا در سریال آمرلی

سوابق بازیگری

هالة العادل از سال ۲۰۱۹ وارد بازیگری شده و پیش از آن به حرفه بلاگری و مدلینگ مشغول بود. او هم اکنون علاوه بر بازی در سریال آمرلی، به عنوان مجری برنامه تلویزیونی الرشید نیز فعالیت دارد.

سریال انفصال، نمایش نور عین،  فیلم سینمایی چشم‌های آهو و فیلم با من بیا از آثار این بازیگر عراقی می باشد.

بیوگرافی هاله العادل بازیگر نقش سجی در سریال آمرلی کیست

سفر هاله العادل بازیگر نقش سجا در سریال آمرلی

هاله العادل بازیگر زن عراقی که اینروزها در سریال آمرلی در عراق و شبکه نمایش خانگی بازی کرده، به ایران سفر کرده و عکسی بی حجاب از خود در خیابانی در تهران با تیشرت آستین کوتاه و شلوار جین منتشر کرد که با واکنش های زیادی همراه بوده است.

اسم واقعی سجا در سریال آمرلی

فعالیت مدلینگ

هاله العادل از مجریان زن عراقی است در تبلیغات محصولات آرایشی و زیبایی، نمایش مد و بازاریابی فعالیت دارد. هاله العادل، مجری برنامه تلویزیونی الرشید، به نوبه خود، شبکه های ماهواره ای و موسسات رسانه ای عراق را به فساد و استثمار متهم می کند و خاطرنشان می کند که این امر مانع توسعه رسانه های عراقی می شود و آنها را قادر به ارائه خواسته های خود نمی کند. به، در نتیجه جاه طلبی خود را متوقف می کند.

وی خاطرنشان کرد: ورود زنان بی‌صلاحیت به عرصه رسانه‌ای تأثیر منفی بر برخی از زنان فعال رسانه‌ای گذاشت که فرصت کامل کار را پیدا نکردند، بنابراین ترجیح دادند برای دوری از درگیری‌های شخصی با زنان دیگر، به سایر حوزه‌های کاری بروند. .

عکس و بیوگرافی بازیگر نقش سجا در سریال آمرلی

بازیگر نقش سجا در سریال آمرلی

نظرات