بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم ریسمانی نزدیکتر از رگ +‌عکس و داستان

0

فیلم ریسمانی نزدیکتر از رگ به کارگردانی مسعود اطیابی و با موضوع درام و حادثه ای تولید شده و قرار بر این است از شبکه سلامت پخش شود. در این فیلم بازیگرانی چون جورج شلهوب (ابوهانی)، آن ماری سلامی، مونا کریم در آن ایفای نقش کردند. در ادامه به معرفی بیوگرافی بازیگران فیلم ریسمانی نزدیکتر از رگ همراه با بیوگرافی و عکس های تمامی بازیگران فیلم ریسمانی نزدیک تر از رگ و بیوگرافی نقش هایشان در فیلم ریسمانی نزدیکتر از رگ با عکس های واقعی و همسرانشان در این سریال و زمان پخش در فروردین ۱۴۰۳ می پردازیم.

بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم ریسمانی نزدیکتر از رگ +‌عکس و داستان

بیوگرافی همه بازیگران فیلم ریسمانی نزدیکتر از رگ با عکس جدید

فیلم ریسمانی نزدیکتر از رگ به کارگردانی مسعود اطیابی و نویسندگی جعفر حسنی محصول کشور ایران بوده و در سال ۱۳۹۰ با همکاری مشترک ایران و لبنان ساخته شده است. این فیلم برای اولین بار در جشنواره فیلم فجر پخش شد. ریسمانی نزدیک‌تر از رگ داستان حادثه ای دارد و زندگی یک کشاورز فلسطینی و خانواده اش را راویت می کند. در خلاصه داستان فیلم، توضیحی آمده است: در جنوب لبنان، پیرمردِ کشاورز بر لبهٔ دره ای سر سبز خانه‌ای نو برای خانواده اش بنا کرده است. با اشغال جنوب، خانه به دست دشمن می‌افتد و تبدیل به مقر نظامی آنان می‌شود. پیرمرد که نمی‌تواند از خانه‌اش دل بکند، به عمارت کهنه و متروکهٔ پدری در سمت دیگرِ دره نقل مکان می‌کند. حالا کار هر غروبِ او این شده که روی چهارپایه چوبی، در بالکن خانهٔ قدیمی بنشیند، به سیگارش پک بزند و نگاه حسرت بارش را به خانهٔ اشغال شده و سربازان درون آن بدوزد

بیوگرافی همه بازیگران فیلم ریسمانی نزدیکتر از رگ با عکس جدید

اسامی بازیگران فیلم ریسمانی نزدیکتر از رگ

بازیگران فیلم ریسمانی نزدیک تر از رگ به کارگردانی مسعود اطیابی عبارتند از:

جورج شلهوب، آن ماری سلامی، مونا کریم که از بازیگران فیلم ریسمانی نزدیکتر از رگ می باشند.

اسامی بازیگران فیلم ریسمانی نزدیکتر از رگ

معرفی کلی فیلم ریسمانی نزدیک تر از رگ

فیلم ریسمانی نزدیک‌تر از رگ یکی از جدیدترین فیلم های ایرانی لبنانی در ژانر درام، حادثه ای بوده که تاکنون چند بار از تلویزیون پخش شده است و حالا در روز قدس امسال نیز قرار است بر روی آنتن شبکه آی فیلم برود.

بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم ریسمانی نزدیکتر از رگ +‌عکس و داستان

فیلم ریسمانی نزدیک تر از رگ فیلمی در گونه درام،حادثه ای به کارگردانی مسعود اطیابی تولید شده است. محل فیلمبرداری این فیلم در لبنان و بازیگران آن غیر ایرانی هستند. این فیلم در بخش بین‌الملل سی امین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و برنده دو جایزه شد

این فیلم، اقتباسی است از رمان “کالورید”، نویسنده لبنانی”عبدالقدوس الامین” که در ایران به اسم “ریسمانی از جنس دل” منتشر شده است. این کتاب در جشنواره سال پیش کتاب جمهوری اسلامی ایران، جایزه بهترین کتاب سال را کسب نموده بود.

داستان فیلم ریسمانی نزدیکتر از رگ

خلاصه داستان

داستان ریسمانی نزدیکتر از رگ داستان درام و حادثه ای دارد. فیلم داستان درباره پیرمرد کشاورز بر لبهٔ دره ای سر سبز خانه‌ای نو برای خانواده اش بنا کرده است. با اشغال جنوب، خانه به دست دشمن می‌افتد و تبدیل به مقر نظامی آنان می‌شود. پیرمرد که نمی‌تواند از خانه‌اش دل بکند، به عمارت کهنه و متروکهٔ پدری در سمت دیگرِ دره نقل مکان می‌کند. حالا کار هر غروبِ او این شده که روی چهارپایه چوبی، در بالکن خانهٔ قدیمی بنشیند، به سیگارش پک بزند و نگاه حسرت بارش را به خانهٔ اشغال شده و سربازان درون آن بدوزد

زمان پخش و تکرار از شبکه آی فیلم

فیلم تلویزیونی «ریسمانی نزدیک‌تر از رگ » جمعه ۱۷ فروردین ماه ساعت ۱۱:۰۰ با زیرنویس ویژه ناشنوایان از شبکه سلامت پخش می‌شود.

بیوگرافی جورج شلهوب

جورج شلهوب بازیگر نقش ابوهانی فیلم ریسمانی نزدیکتر از رگ یست

جورج شلهوب بازیگر نقش ابوهانی فیلم “ریسمانی نزدیکتر از رگ” به عنوان بازیگر حضور داشته است.

جورج شلهوب بازیگر مسیحی این فیلم در این مصاحبه مطبوعاتی گفت: ” از تشویق تماشاگران فیلم احساس خوبی دارم و از پذیرفتن نقشی که درباره حقیقت و آزادی و مفاهیم بلند انسانی صحبت می کند خرسندم و از رساندن پیام با ارزش و ملی آن احساس افتخار می کنم”

وی همچنین ضمن اشاره به فرهنگ و تمدن غنی ایران و مهارت و اخلاق والای هنرمندان ایرانی، اظهار داشت:” سیاست ایران در برقراری تعامل با ملت های منطقه و حمایت از حق در برابر ظلم، قابل تقدیر است، زیزا ایران در همه زمینه ها در کنار حق طلبان است و روحیه ایستادگی را به دیگر ملت ها می آموزد”.

بیوگرافی مونا یا منی کریم

منی کریمبازیگر نق همسر ابوهانی در فیلم ریسمانی نزدیکتر از رگ کیست

منی کریم در آثاری همچون فیلم “ریسمانی نزدیکتر از رگ” به عنوان بازیگر حضور داشته است.

آن ماری سلامه

بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم ریسمانی نزدیک تر از رگ +‌عکس و داستان

آن ماری سلامه در آثاری همچون فیلم “ریسمانی نزدیک تر از رگ” و سریالهای “آخرین ایست بازرسی”، “نجلا ۲″، “حوالی پاییز” به عنوان بازیگر حضور داشته است.

نظرات