پخش زنده بازی تراکتور و سپاهان در لیگ برتر ایران (۱۵ فروردین ۱۴۰۳) بدون سانسور

0

پخش زنده بازی تراکتور و سپاهان در لیگ برتر ایران (۱۵ فروردین ۱۴۰۳) بدون سانسور

تیم‌های فوتبال تراکتور و سپاهان در مسابقه عقب افتاده تراکتور و سپاهان که از هفته شانزدهم لیگ برتر ایران به مصاف هم می‌روند.

پخش زنده بازی تراکتور و سپاهان در لیگ حرفه‌ای ایران (15 فروردین 1403) بدون سانسور

به گزارش حرف تازه، مسابقه عقب افتاده تراکتور و سپاهان که از هفته شانزدهم لیگ برتر ایران امشب با جدال تیم‌های تراکتور و سپاهان دنبال می‌شود. این مسابقه از ساعت ۱۹:۳۰ امشب (چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۳) در استادیوم خانگی تراکتور برگزار می‌شود. این مسابقه که از ساعت ۱۹:۳۰ چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۳ در استادیوم یادگار امام (ره) تبریز برگزار می‌شود و تاثیر بسزایی در تعیین تیم سوم جدول لیگ برتر دارد. در حال حاضر تراکتور با ۳۸ امتیاز در رتبه سوم قرار دارد و ۸ امتیاز با استقلال صدرنشین اختلاف دارد، همچنین سپاهان با ۳۷ امتیاز در رتبه چهارم قرار گرفته و امیدوار است در ادامه راه بتواند به موقعیت خودش در جدول سروسامانی بدهد.

تماشای آنلاین بازی تراکتور و سپاهان امشب ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

حساس تیم‌های فوتبال تراکتور و سپاهان از ساعت ۱۹:۳۰ فردا (چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۳) به مصاف هم می‌روند. این بازی که بخاطر حضور سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا عقب افتاده بود در شرایطی برگزار می‌شود که دو تیم در حساس‌ترین شرایط خود قرار دارند.

ترکیب تراکتور

تراکتور در این مسابقه با ترکیب حسین پورحمیدی، سیامک نعمتی، عارف آقاسی، شجاع خلیل‌زاده، محمد نادری، صفا هادی، سید مهدی حسینی، ریکاردو آلوز، گوستاوو واگنین، میلوش دلتیچ و رحمان جعفری پا به زمین مسابقه خواهد گذاشت.

ترکیب سپاهان

سپاهان با ترکیب نیازمند، زکی‌پور، دانشگر، یزدانی، رضائیان، کریمی، دابو، نورافکن، اسدی، شکاری و مغانلو وارد زمین استادیوم تبریز می‌شود تا با کسب ۳ امتیاز این مسابقه به وضعیت خودش در جدول سروسامانی بدهد.

تیم مورایس که تا اینجای کار عنوان هجومی‌ترین تیم لیگ را به خودش اختصاص داده در تبریز هم ترک عادت نمی‌کند و با یک ترکیب هجومی وارد زمین می‌شود تا سرمربی پرتغالی این تیم نشان دهد برنامه‌های ویژه‌ای برای کسب ۳ امتیاز این بازی حساس در ذهن دارد.

خلاصه بازی

در حال حاضر تراکتور با ۳۸ امتیاز در رتبه سوم جدول قرار دارد و برد در مسابقه فردا می‌تواند جایگاه سومی این تیم را اثبات کند، اما شکست در این مسابقه می‌تواند پرشور‌های تبریزی را تا رده پنجم پایین بیاورد. در سوی مقابل طلایی پوشان دیار زاینده رود ۳۷ امتیازی هستند و در رده چهارم جدول قرار دارند. پیروزی در بازی مقابل تراکتور می‌تواند سپاهان را به رتبه سوم برساند و شکست در این بازی هم می‌تواند جایگاه این تیم را یک رده نزول دهد.

دو تیم در شرایطی به مصاف هم می‌روند که شاید خیلی‌ها انتظار داشتند باتوجه به بازیکنانی که جذب کرده اند در جایگاه بهتری قرار داشته باشند، اما لغزش سپاهان در چند هفته متوالی و عدم نتیجه گرفتن تراکتور در بازی‌های بزرگ، باعث شده تا دو تیم فعلا برای تصاحب جایگاه سومی باهم مبارزه کنند.

این همه در حالی است که باتوجه به سبک بازی دو تیم انتظار می‌رود یک مسابقه با خلق موقعیت متعدد گل‌زنی و نیز گل‌های بالا را شاهد باشیم. سپاهان با ۴۰ و تراکتور با ۳۰ گل زده بهترین خطوط حمله را در لیگ امسال دارند و همین اتفاق نوید یک بازی جذاب را می‌دهد.

نظرات