زمان پخش و تکرار سریال تعطیلات نوروزی از شبکه آی فیلم ۱۴۰۳ + ساعت دقیق پخش

0

سریال تعطیلات نوروزی از شبکه آی فیلم : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال تعطیلات نوروزی برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این مجموعه جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال تعطیلات نوروزی از شبکه آی فیلم

زمان پخش و تکرار سریال تعطیلات نوروزی از شبکه آی فیلم ۱۴۰۳ + ساعت دقیق پخش

این مجموعه به کارگردانی خسرو ملکان و تهیه کنندگی ابوالفضل جهانی‌مقدم محصول سال ۱۳۷۰ در ژانر طنز،اجتماعی و درام است. این سریال برای بار اول در نوروز ۱۳۷۱ از شبکه یک سیما پخش شد و مورد توجه مردم قرار گرفت.جالب است بدانید اکثر بازیگران این مجموعه فوت کردند. اکنون قرار است بعد از چند سال مجدد از شبکه آی فیلم پخش شود.مجموعه قدیمی تعطیلات نوروزی ۶ قسمت دارد. از سکانس‌های خاطره‌انگیز این سریال طنز، باز کردن در اتاق با چنگال توسط زنده یاد پروین سلیمانی (طاهره خانم) بود.

از جمله هنرمندان سریال می توان به اسماعیل داورفر،مرتضی احمدی،پروین سلیمانی،محمدعلی ورشوچی،کیومرث ملک‌مطیعی،محمود بهرامی،فرخ‌لقا هوشمند،عباس محبوب،هما خاکپاش و… می توان اشاره کرد.

در خلاصه سریال آمده مدیر یک واحد صنعتی بزرگ، تصمیم دارد تعدادی از کارگران خود را به عنوان کارگر نمونه انتخاب و خانه‌هایی را به آنان واگذار کند. همه کارکنان و کارگران تلاش گسترده‌ای را آغاز می‌کنند تا نامشان در لیست افراد برگزیده قرار گیرد و به تبع آن، توطئه‌ها و اختلافات زیادی در طی داستان به وجود می‌آید، اما سرانجام، حق به حق‌دار می‌رسد…

زمان پخش سریال تعطیلات نوروزی

زمان پخش و تکرار سریال تعطیلات نوروزی از شبکه آی فیلم

این سریال ۶ قسمتی قرار است از چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ هرشب ساعت ۱۶ و تکرار آن ساعت ۱۲شب و ۸ صبح روز بعد از شبکه آی فیلم پخش شود.

از جمله هنرمندان می توان به فاطمه طاهری،مختار سائقی،مهین برزوئی،رحمان مقدم،هایده حائری،سیروس قهرمانی و… می توان اشاره کرد.

امیدواریم از دیدن دوباره این مجموعه جذاب و به یاد ماندنی لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات