زندگی پس از زندگی حمید جعفری (دانلود قسمت ۲۲ فصل پنجم زندگی پس از زندگی) + فیلم

0

دانلود زندگی پس از زندگی حمید جعفری (دانلود قسمت ۲۲ فصل پنجم زندگی پس از زندگی) که دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ از شبکه چهار پخش شد. مهمان و تجربه گر قسمت ۲۲ فصل پنجم زندگی پس از زندگی حمید جعفری بود که درباره زندگینامه و بیوگرافی و نحوه کما رفتن و مشاهده عالم برزخ با عباس موزون مجری برنامه به گفتگو پرداخت. در لینک زیر کامل ببینید:

زندگی پس از زندگی حمید جعفری (دانلود قسمت 22 فصل پنجم زندگی پس از زندگی) + فیلم

دانلود قسمت ۲۲ فصل ۵ زندگی پس از زندگی ۱۳فروردین ۱۴۰۳

زندگی پس از زندگی حمید جعفری قسمت بیست و دوم فصل ۵ زندگی پس از زندگی با حضور حمید جعفری رقم خورد که دوشنبه سیزدهم فروردین ۱۴۰۳ از شبکه چهار پخش شد.

او گفت در سال ۹۸ دچار حادثه ای شده و به کما رفت. او درباره لحظاتی که مرگ را تجربه کرده و اتفاقاتی که برای او رخ داده سخن گفت

او از موضوعاتی سخن گفت که کمتر کسی آنرا شنیده و دیده و روایت می کند که در تجربه‌ی مرگ تقریبی، از کالبد جسم خارج شدند و عالم برزخ را درک کردند و بازگشتند.

زندگی پس از زندگی – ۱۳ فروردین ۱۴۰۳
این قسمت: جان مادر، تجربه‌گر: حمید جعفری
دو شنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۳

دانلود زندگی پس از زندگی حمید جعفری دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۳

https://telewebion.com/episode/0xc503c14

بیوگرافی حمید جعفری زندگی پس از زندگی

حمید جعفری تجربه گر زندگی پس از زندگی ۴۳ سال سن دارد و اهل خمینی شهر اصفهان و دارای لیسانس تربیت بدنی و امور ورزشی می باشد. او در برنامه زندگی پس از زندگی گفت: شغلم دبیری تربیت بدنی توی آموزش پرورش خمینی شهر است و یک مغازه لوازم ورزشی هم دارم، خانمم خانه دار هست و یه دختر دارم

او درباره ماجرای به کما رفتنش گفت: سال ۹۸ و ۲۳ خردادماه در حادثه ای به کما رفتم و …

زمان پخش

همچنین ببینید: زمان پخش و تکرار برنامه زندگی پس از زندگی ۱۴۰۳ / تکرار زندگی پس از زندگی ۱۴۰۳

💠 زندگی پس از زندگی با اجرای عباس موزون برنامه‌ای متفاوت درباره مرگ و عالم ماوراء شبکه چهار سیما برای لحظات عرفانی افطار است.

«زندگی پس از زندگی» روایت افرادی است که در تجربه‌ی مرگ تقریبی، از کالبد جسم خارج شدند و عالم برزخ را درک کردند و بازگشتند.

برنامه زندگی پس از زندگی یک ویژه‌ برنامه‌ گفتگو محور است که به مناسبت ماه مبارک رمضان از شبکه چهار سیما برگزار می‌شود. نام این برنامه از کتاب پرفروش Life After Life در رابطه با موضوع «تجربه‌های نزدیک به مرگ» نوشته ریموند مودی که آن را در سال ۱۹۷۵ تالیف کرده، گرفته شده است. تاکنون سه فصل از این برنامه که روایت‌گر تجربیات مرگ موقت افرادی است که در شرایط مرگ کلینیکی و یا خروج موقت روح از جسم قرار گرفتند و به نوعی مرده و زنده شدند، پخش شده است.

«زندگی پس از زندگی» یک برنامه تلویزیونی است که کارگردانی، تهیه‌کنندگی و اجرای آن را به طور همزمان دکتر عباس موزون برعهده دارد.

دکتر عباس موزون، کارگردان، تهیه کننده، مستندساز، شاعر، نویسنده و مترجم کتب و مقالات با موضوعات مختلف است که علاوه بر داشتن چندین مدرک دانشگاهی مهندسی و مدیریت در زمینه انجام تحقیق و پژوهش‌های علمی نیز تخصص دارد. در حال حاضر نیز کتابی با نام «مکان بی‌ مکانی، زمان بی زمانی» با محوریت تجربه مرگ موقت را در دست تالیف دارد.

معرفی برنامه

برنامه زندگی پس از زندگی با اجرای عباس موزون است که به بیان تجربیات نزدیک به مرگ افراد مختلف می‌پردازد. این برنامه به عنوان ویژه برنامه افطار ماه رمضان چند سال است که از تلویزیون پخش می شود. زندگی پس از زندگی با اجرای عباس موزون برنامه‌ای متفاوت درباره مرگ و عالم ماوراء شبکه چهار سیما برای لحظات عرفانی افطار است. «زندگی پس از زندگی» روایت افرادی است که در تجربه‌ی مرگ تقریبی، از کالبد جسم خارج شدند و عالم برزخ را درک کردند و بازگشتند.

هر فصل از این برنامه در ۳۰ الی ۳۳ قسمت ۹۰ دقیقه ای به تهیه کنندگی و اجرای عباس موزون در گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما تولید شده است. تا کنون چهار فصل از این برنامه در سال های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ در روزهای ماه مبارک رمضان پخش شده است

نظرات