مدل های جدید پیراهن مجلسی دخترانه فانتزی و خاص ۱۴۰۳ + راهنمای خرید پیراهن

0

پیراهن مجلسی دخترانه فانتزی : دختر خانم های جوان و خوش پوش به دنبال پیراهن مجلسی فانتزی هستند و دوست دارند نکات خرید آن را نیز بدانند. در حرف تازه همراه ما باشید.

پیراهن مجلسی دخترانه فانتزی

مدل های جدید پیراهن مجلسی دخترانه فانتزی و خاص ۱۴۰۳ + راهنمای خرید پیراهن

یک لباس مجلسی باید به گونه­ای باشد که نقاط قوت شما را برجسته ­تر نشان دهد. به عنوان مثال اگر پاهای زیبایی دارید لباس های کوتاه بپوشید و یا اگر صورت زیبایی دارید بیشتر از لباس ­هایی استفاده کنید که بر روی گردن و ناحیه ­ی سرشانه مانور می­ دهند.

پیراهن مجلسی دخترانه

اگر شخصی قد بلند و لاغر هستید حتی الامکان از پوشیدن پیراهن­ های ماکسی و راسته خودداری کنید زیرا سبب می­ شود شما لاغرتر دیده شوید. در عوض افراد چاق و کوتاه قد بهتر است از لباس ­های بلند و راسته استفاده کنند تا کشیده­تر به نظر بیایند. همچنین افراد چاق باید از پوشیدن لباس­های شلوغ و پف دار نیز پرهیز کنند.

پیراهن مجلسی فانتزی

لباس های روشن برای پوست های تیره و لباس های تیره برای پوست های روشن مناسب است.باید رنگ لباس با رنگ پوست متضاد باشد، زیرا اگر با متضاد نباشد لباس های تیره، تیرگی پوست تیره را بیشتر می کند و برعکس

پیراهن فانتزی دخترانه

برای خرید لباس شب خود به جنس و کیفیت آن توجه نمایید. نحوه ایستایی و نشستن لباس روی بدن در زیبایی آن بسیار موثر است که باید در هنگام خرید به آن دقت کنید.برخی پارچه‌ها حالت خشک‌تری دارند و برخی هم نرم، صاف حالت افتادگی دارند و برخی هم پف‌دار هستند.

راهنمای خرید پیراهن مجلسی

سایز نکته اصلی است و بسیار مهم است زیرا خانم ها سایز بالا تنه و پایین تنه متفاوتی دارند باید به این مسئله توجه کنید به همین دلیل که خانم ها چون نمی توانند سایز مناسبی برای خود پیدا بکنند آن را می دوزند و دست خیاط می سپارند.

مدل های پیراهن مجلسی فانتزی

نکته اخر : پیراهن فانتزی حتما نباید شلوغ و نگین دار باشد،در ادامه مدل های آن را ببینید :

قیمت پیراهن مجلسی فانتزی

پیراهن فانتزی شیک

لباس مجلسی فانتزی

لباس مجلسی دخترانه

همراه ما باشید.

نظرات