آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ (اسکان نوروزی)

0

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ آلودگی هوا و بارندگی شدید و وزش باد و اسکان نوروزی مسافران در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید با توجه به اسکان مسافران نوروزی در مدارس و شرایط جوی در کشور تعطیلی برخی مدارس در روز چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ پیش بینی میشود. به محض انتشار خبر جدید تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ آلودگی هوا یا وزش باد و باران و اسکان مسافران نوروزی در مدارس در این رابطه این خبر بروزرسانی خواهد شد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ (اسکان نوروزی)

تعطیلی مدارس چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ مشخص شد در اصفهان، مشهد، کرمان، یزد، تهران و البرز، تبریز ، ایلام ، شهرهای جنوبی ، زاهدان، زابل ، خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز اراک سیستان و بلوچستان و زاهدان بعد از تعطیلات نوروز و به علت بارندگی و آلودگی هوا و بازندگی از حرف تازه پیگیری کنید.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 15 فروردین 1403 (اسکان نوروزی)

ایا چهارشنبه ۱۵ فروردین مدارس تعطیل است

با توجه به پایان تعطیلات نوروزی و اسکان مسافران نوروزی در مدارس، خانواده ها پیگیر آیا دانش آموزان باید از روز چهارشنبه به مدرسه بروند؟ و مدارس ۱۵ فررودین ۱۴۰۳ تعطیل است یا نه؟ می باشند. تا این لحظه دولت هیچ تصمیمی برای تعطیل رسمی اعلام کردن این روز نگرفته است؛ و مدارس در روز ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ فعال هستند و ساعت شروع مدارس مثل و طبق روال گذشته خواهد بود و تغییری در روند آغاز زمان شروع مدارس ایجاد نشده است.

تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

ساعت آغاز به کار مدارس در روز چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۹ صبح خواهد بود. مهدی نیکفر مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره ادامه فعالیت مدارس طرح اسکان نوروزی از فردا اظهار داشت: از روز آخر هفته گذشته به ستاد اسکان آموزش و پرورش اعلام کردیم که مدارس در روز ۱۴ فروردین باز باشند، اما قرار بر این شد در صورت درخواست استان‌ها، مدارس با تایید مدیرکل آموزش و پرورش استان و استانداری می‌توانند همچنان تا آخر هفته میزبان مسافران فرهنگی باشند.

وی افزود: به طور مثال در خواست ادامه طرح اسکان نوروزی در شهر‌های استان خراسان رضوی، چابهار در استان سیستان و بلوچستان، شهر‌های استان اصفهان و شهر طبس وجود دارد، همچنین در استان فارس ۲ یا ۳ پایگاه برای اسکان فرهنگیان دایر هستند.

مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش یادآور شد: ادامه اسکان نوروزی با در خواست ستاد اسکان و تایید مدیرکل آموزش و پرورش استان و استانداری انجام می‌شود و در صورت ادامه دار بودن اسکان فرهنگیان در مدارس، فعالیت آموزشی دانش آموزان به صورت غیر حضوری انجام می‌شود

اطلاعیه سازمان هواشناسی

به گزارش هواشناسی روز چهارشنبه (۱۴ فروردین) در نیمه غربی استان‌های اصفهان و کرمان، شرق لرستان، همدان، مرکزی، چهار محال و بختیاری، شمال استان‌های فارس، هرمزگان و کهگیلویه و بویر احمد، ارتفاعات مازندران و پنجشنبه ۱۶ فروردیندر نیمه شمالی کرمان، جنوب یزد، گلستان، خراسان شمالی و جنوب سیستان و بلوچستان بارش پیش‌بینی می‌شود.

آب و هوای شهرها فردا

🔹️ چهارشنبه (۱۵ فروردین) در شمال استان‌های هرمزگان، فارس و خراسان رضوی، ارتفاعات کرمان، جنوب اصفهان، برخی نقاط چهار محال و بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود

نظرات