واکنش کاربران به خبر درگذشت رضا داوودنژاد در شبکه های اجتماعی

2

واکنش کاربران درگذشت رضا داوودنژاد در شبکه های اجتماعی

با اعلام خبر درگذشت رضا داوودنژاد بازیگر سرشناس و معروف سینما و تلویزیون کاربران و هنرمندان شبکه های اجتماعی واکنش های متفاوتی داشتند و از وی به نام نقش او در سریال پشت کنکوری ها یاد کردند که در چند تصویر این کامنت ها و پیام ها را میخوانید

واکنش کاربران به خبر درگذشت رضا داوودنژاد در شبکه های اجتماعی

استوری واکنش هنرمندان به درگذشت و فوت رضا داوودنژاد

انتشار خبر درگذشت رضا داوودنژاد بازیگر سینما و تلویزیون واکنش کاربران فضای مجازی را به دنبال داشت.

رضا داوودنژاد بازیگر سینما و تلویزیون شامگاه دوشنبه ۱۳ فرروردین ماه بر اثر عفونت خونی ناشی از بیماری کبدی دار فانی را وداع گفت. از جمله سریال‌های مطرح این بازیگر می‌توان به همکاری‌اش با رضا عطاران در مجموعه «متهم گریخت» و همچنین ایفای نقش در سریال‌های «کنکوری ها» و «از سرنوشت» اشاره کرد.

رضا داوود نژاد بازیگر سینما و تلویزیون روز گذشته ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ در بیمارستان پیوند اعضاء شیراز درگذشت. فوت رضا داوودنژاد، بازیگر سینما و تلویزیون با واکنش گسترده چهره های سینمایی و غیر سینمایی مواجه شده است.

پیش از این هم علیرضا داوودنژاد، کارگردان شناخته شده سینما نیز در گفتگو با رسانه ها گفته بود که پسرش رضا، مدتی را در بیمارستان مسیح دانشوری تهران بستری بوده، اما به تشخیص پزشکانی که پیشتر عمل پیوند کبدش را انجام داده بودند، به شیراز منتقل شده است. حالا با تایید شدن فوت رضا داوودنژاد بسیاری از چهره های شناخته شده سینمایی و غیر سینمایی به این اتفاق دردناک واکنش نشان داده اند.

محسن تنابنده نیز با انتشار تصویری از سالروز تولد و سالمرگ رضا داوودنژاد به این اتفاق دردناک واکنش نشان داد.

واکنش ایرج طهماسب برای درگذشت رضا داوود نژاد

واکنش کاربران به خبر فوت رضا داوودنژاد در شبکه های اجتماعی

واکنش کاربران به خبر فوت بازیگر مهربان سریال پشت کنکوری ها در شبکه های اجتماعی

پرویز پرستویی با اندوه فراوان برای درگذشت رضا داوودنژاد نوشت: رضا جان روحت شاد. یادت همیشه جاویدان. تسلیت به بازماندگان عزیزت. همسر و پدر و مادر بزرگوارت.»

واکنش هنگامه قاضیانی به فوت بازیگر پشت کنکوری ها

هنگامه قاضیانی در این رابطه نوشت: «غزل جان عاشقانه ایستادی و چقدر تلخ و دردناک که در یازدهمین سال پرکشیدن عسل جان بدیعی خواهر عزیزت، همسر مهربانت پرزد. قلب عاشق و صبورت رو می بوسم.»

امین حیایی

امین حیایی هم در واکنش به خبر تلخ فوت رضا داوود نژاد نوشت: رضا نازنین روحت شاد. تسلیت به خانواده محترم داوودنژاد، جامعه هنری و هموطنان عزیزم.»

استوری هومن حاج عبداللهی برای درگذشت رضا داوود نژاد

واکنش هنرمندان به درگذشت و فوت رضا داوودنژاد
تسلیت سیدحسن خمینی به فوت رضا داوودنژاد،

سید حسن خمینی، یادگار امام، در پیامی درگذشت رضا داوود نژاد بازیگر سینمای ایران را تسلیت گفت.
بسمه تعالی

برادر عزیز جناب آقای علیرضا داوود نژاد

درگذشت فرزند عزیزتان جناب آقای رضا داوودنژاد را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می نمایم. خدای متعال ایشان را با اولیاء خود محشور دارد و به شما و همه بستگان صبر و اجر مرحمت فرماید. / سید حسن خمینی

استوری نیما شعبان نژاد

واکنش کاربران به خبر فوت رضا داوودنژاد در شبکه های اجتماعی

همچنین سحر ولدبیگی و مصطفی و محسن کیایی و بهرام رادان و بری چهره های ورزشی و سیاسی به درگذشت رضا داودنژاد واکنش نشان دادند. فریبرز عرب‌نیا، باجناق سابق رضا داودنژاد به فوت این بازیگر در اینستاگرام واکنش نشان داد. فریبزر عرب‌نیا بازیگر مطرح سینما، تئاتر و تلویزیون با انتشار پست زیر درگذشت زنده یاد رضا داوودنژاد را در صفحه‌اش تسلیت گفت.

2 دیدگاه در “واکنش کاربران به خبر درگذشت رضا داوودنژاد در شبکه های اجتماعی

  1. ه گفت:

    روحت شاد و یادش گرامی 🖤

  2. پاکیزه گفت:

    🖤

نظرات