زمان پخش سریال نون خ ۵ از شبکه یک ۱۴۰۳ + ساعت تکرار و بازپخش نون خ ۵

0

زمان پخش سریال نون خ ۵ : سریال نون خ ۵ فصل پنجم از ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ بر روی انتن شبکه یک خواهد رفت این سریال که فصل ۵ است درباره مسافران اهالی روستای نورالدین بوده که به چابهار سفر میکنن که داستان فصل پنجم را تشکیل میدهد.

در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار نون خ ۵ فصل پنجم برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا به تماشای این مجموعه جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

زمان پخش سریال نون خ 5

زمان پخش سریال نون خ ۵ از شبکه یک ۱۴۰۳ + ساعت تکرار و بازپخش نون خ ۵

مجموعه «نون خ ۵» به تهیه‌کنندگی مهدی فرجی از چهارشنبه هفته آینده، ۱۵ فروردین ماه هر شب ساعت ۲۲ از شبکه اول پخش خواهد شد. و تکرار نیز فصل پنجم «نون خ» در ساعت ۱۵ روز بعد خواهد بود. سری جدید نون.خ در شهرهای تهران، چابهار، سیستان و بلوچستان، کردستان و کرمان تصویربرداری شده است.

معرفی سریال نون خ ۵ فصل پنجم

این سریال به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی محصول سال ۱۴۰۲ در ژانر طنز،اجتماعی و خانوادگی است. این مجموعه بسیار پر طرفدار و زیبا است به قدری که بعد از ۴ فصل درخواست پخش آن شد و کارگردان به در خواست مردم و طرفداران فصل ۵ آن را ساخت.فصل جدید این مجموعه در شهرهای تهران، چابهار، سیستان و بلوچستان، کردستان و کرمان تصویربرداری شده است. اکنون قرار است این سریال از ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ بعد از شبهای قدر پخش می شود. برای اطلاع از ساعت دقیق همراه ما باشید.

از جمله هنرمندان این فصل سریال می توان به حمیدرضا آذرنگ، سعید آقاخانی، امیر سهیلی، هومن حاجی‌عبداللهی، سیروس میمنت، مجید یاسر، بیژن بنفشه‌خواه، کاظم نوربخش، نسرین مرادی، هدیه بازوند، سیدعلی صالحی و… اشاره کرد.

در خلاصه داستان امده سلمان بالاخره با دختر نورالدین خانزاده ازدواج کرده و برای ماه عسل راهی چابهار شده‌اند که در آنجا اتفاقات عجیبی برای این دو و همراهان‌شان رخ می‌دهد…

معرفی کامل

در کل این سریال آموزنده ات به طوری که در این فصل هم توجه به محورهایی همچون محیط‌زیست، میراث فرهنگی و مسائل اقوام کماکان توجه ویژه ایی شده است.

همچنین به طور کلی این مجموعه درباره نورالدین خانزده است و اتفاقاتی که برایش می افتد چه در شهرش چه در خانواده اش و تمام این اتفاقات به صئرت طنز و آموزنده نمایش داده می شود.

نون خ 5

تکرار سریال نون خ ۵ از شبکه یک

این سریال قرار است از چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ هر شب ساعت ۲۲:۱۵ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۵  از شبکه یک پخش شود.

امیدواریم از دیدن این مجموعه جذاب و به یاد ماندنی لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات