تفریحات

دانلود کامل سریال گناه فرشته قسمت ۱۵ پانزدهم (قسمت ۱۵ گناه فرشته)

0

قسمت ۱۵ سریال گناه فرشته منتشر شد، دانلود قسمت پانزدهم سریال گناه فرشته با کیفیت های ۴۸۰p، ۷۲۰p،۱۰۸۰p در این صفحه تماشا کنند: «گناه فرشته»، یک سریال جنایی درام و رازآلود است که نقش اصلی را شهاب حسینی و پردیس پورعابدینی به عهده دارد و از زمستان ۱۴۰۲ در شبکه نمایش خانگی روزهای جمعه هر هفته منتشر خواهد شد.

دانلود کامل سریال گناه فرشته قسمت ۱۵ پانزدهم (قسمت 15 گناه فرشته)

در این صفحه قسمت سریال گناه فرشته را دانلود و تماشا کنید، سریالی که اینروزها از شبکه نمایش خانگی در حال پخش است و بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

دانلود کامل سریال گناه فرشته قسمت ۱۵ پانزدهم (قسمت گناه فرشته)

قسمت پانزدهم سریال گناه فرشته را در این صفحه دانلود و تماشا کنند:

سریال جدید گناه فرشته به کارگردانی حامد عنقا محصول کشور ایران و در ژانر جنایی معمایی در سال ۱۴۰۲ ساخته شده است. امیر شهاب حسینی و پردیس پورعابدینی در این سریال نقش اصلی را بر عهده دارد.

قسمت جدید سریال گناه فرشته ساعت ۸ صبح روزهای جمعه به‌طور اختصاصی از پلتفرم فیلیمو منتشر خواهد شد

داستان قسمت پانزدهم سریال گناه فرشته

قسمت ۱۵ سریال گناه فرشته درباره دختری به نام قتل مردی به نام واعظ توسط فرشته است. او راهی زندان میشود و وکیلی به نام حامد تهرانی با بازی شهاب حسینی وکلات او را بر عهده دارد اما…

سریال گناه فرشته محصول سال ۱۴۰۲ به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی حامد عنقا در ژانری درام و اجتماعی ساخته شده است.

گناه فرشته سریالی در ژانر درام و اجتماعی محصول سال ۱۴۰۲ از ساخته‌های حامد عنقا است. این سریال محصول کشور ایران بوده و بازیگرانی از جمله شهاب حسینی، دیبا زاهدی، آشا محرابی، امیر آقایی، پردیس پور عابدینی، مهدی سلطانی، لادن مستوفی، بهروز رضوی، سامیه لک و نفس بازغی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

عوامل تولید

فیلمبردار مطرح سینما مرتضی پورصمدی در میانه فیلمبرداری این سریال به دلیل ایست قلبی از دنیا رفت. نقش اصلی سریال گناه فرشته، شهاب حسینی است که بعد از تجربه بازی در سریال‌های شهرزاد و پوست شیر سومین حضور خود را در نمایش خانگی رقم زده است. اولین تجربه سریال سازی حامد عنقا توسط گناه فرشته شکل گرفته است.

شبکه های نمایش خانگی تاکنون سریال های زیادی را به نمایش در آورده است که یکی از جالب ترین آنها باتوجه به کادر بازیگران و داستان سریال گناه فرشته خواهد بود.

شبکه نمایش خانگی تا کنون، سریال‌های زیادی برای مخاطبان ساخته است، شهرزاد و پوست شیر از آثار به یادماندنی و پرمخاطب نمایش خانگی با بازی شهاب حسینی است، حالا بعد از تجربه بازی در سریال شهرزاد و پوست شیر در سومین حضور خود در نمایش خانگی، در نقش اصلی سریال گناه‌ فرشته به سینمای خانگی می آید شهاب حسینی با گناه فرشته به سینمای خانگی می آید
در مورد بازیگران سریال گناه یک فرشته سوال کرده بودید که باید بگوییم، نام صحیح سریال، گناه فرشته است و بازیگرانش در ادامه لیست شده اند که تصویرشان در این تیزر این فیلم نیز منتشر شده است.

نظرات