تفریحات

دانلود فصل دوم مسابقه صداتو قسمت ۲ دوم “قسمت ۲ فصل ۲ صداتو” نیم‌بهاء

0

قسمت ۲ دوم فصل دوم مسابقه صداتو منتشر شد، دانلود قسمت ۲ فصل ۲ مسابقه صداتو با کیفیت های ۴۸۰p، ۷۲۰p ، ۱۰۸۰p در این صفحه از مجله حرف تازه تماشا کنند: «صداتو»، یک مسابقه مهیج و شاد است که محسن کیایی اجرای آن را به عهده دارد.

در این صفحه قسمت دوم فصل دوم مسابقه جذاب و مهیج صداتو با اجرای محسن کیایی دانلود و تماشا کنید، همچنین در قسمت ۲ فصل ۲ مسابقه صداتو کدام خواننده است؟ را بینید: صداتو مسابقه ای که اینروزها از شبکه نمایش خانگی درحال پخش است و بسیار مورد توجه قرار گرفته است. همچنین تماشاگران فیلیمو، علاوه بر تماشای یک مسابقه متفاوت در نمایش خانگی، در این مسابقه هم حضور فعال و تعاملی دارند و جایزه می‌گیرند

دانلود فصل دوم مسابقه صداتو قسمت ۲ دوم “قسمت 2 فصل 2 صداتو” نیم‌بهاء

دانلود فصل دوم مسابقه صداتو قسمت ۲ دوم “قسمت فصل صداتو” نیم‌بهاء

رئالیتی‌شو صداتو فصل قسمت را در این صفحه دانلود و تماشا کنند و همچنین جواب در قسمت ۲ فصل ۲ مسابقه صداتو کدام خواننده است؟ را ببینید:

فصل دوم مسابقه صداتو به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حامد جوادزاده جدیدترین مسابقه نمایش خانگی محصول سال ۱۴۰۳ است از فروردین ۱۴۰۳ به صورت هفتگی از فیلیمو پخش میشود که در لینک بالا می توانید دانلود و تماشا کنید:

صداتو، یک مسابقه موسیقایی شاد و جذاب است که محسن کیایی با چهره ای متفاوت اجرای آن را به عهده دارد. شبنم مقدمی، محمد بحرانی، محسن شریفیان و امیرمهدی ژوله به عنوان کارشناس در این برنامه حضور دارند.

نحوه شرکت در مسابقه

از بین ۶ فردی که با چهره‌ها و پوشش‌های متنوع روی صحنه می‌آیند -و با استفاده از چالش‌هایی که تدارک دیده شده- تشخیص دهد که کدام‌یک خواننده نیست و باید حذف شود! در این بین، گروه کمک‌کننده هم به شرکت‌کننده برای باز کردن معمای هر بخش، کمک و همراهی می‌کند. در صورتی که شرکت‌کننده بتواند همه مراحل مسابقه را بگذراند، در هر مرحله صاحب ۲۰ میلیون تومان می‌شود و در صورت برنده شدن در فینال، هم برنده خوشبخت ۲۰۰ میلیون تومان می‌شود. در این برنامه جز تهیه‌کننده و کارگردان، هیچ‌کس حتی مجری از خواننده اصلی هر قسمت اطلاعی ندارد.

گفتنی است،شبنم مقدمی، محمد بحرانی، محسن شریفیان، و امیرمهدی ژوله قرار است شرکت کنندگان را در این مسابقه سرگرمی راهنمایی کنند. فضای معمایی و موزیکال برنامه، اتفاقات هیجان انگیز و بی سابقه ای را برای تماشاگران و افراد حاضر در مسابقه رقم می زند و تنوع موسیقایی ایرانی و شرقی «صداتو»، مخاطبان را با طرح خاص و رنگ و لهجه‌ای تازه‌ مواجه می کند

در قسمت ۲ فصل ۲ مسابقه صداتو کدام خواننده است؟

جواب خواننده صداتو قسمت ۲ فصل ۲ که بود را در زیر دریافت کنید:

متین داوودی نوازنده سنتور خواننده بود
پوریا تذکری مشاور مهاجرت خواننده نبود
امین گنچ خانلو معلم عربی و خواننده نبود
کیوان زارعی راننده رالی و خواننده نیست
توحید هدایتی فرنماینده بیمه و خواننده نیست
مهدی عسگری مدرس زبان و خواننده نیست

فصل دوم صداتو یا همان صداتو ۲ در نوروز ۱۴۰۳ به شبکه نمایش خانگی بازگشت؛ قسمت اول صداتو دو در نخستین روز بهار (سوم فروردین ۱۴۰۳) پخش می‌شود مسابقه صداتو به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حامد جوادزاده عنوان تازه‌ترین پروژه غیرداستانی شبکه نمایش خانگی است که با زمینه معمایی موسیقایی و جنبه سرگرمی منتشر می‌شود؛ اما چهره متفاوت این برنامه، محسن کیایی است که به عنوان مجری صداتو دومین تجربه اجرا را به عهده می‌گیرد؛ در فصل دوم این مسابقه هم، شبنم مقدمی، محمد بحرانی، محسن شریفیان و امیرمهدی ژوله تشکیل شده است؛ همانطور که حتما می‌دانید این جمع، گروه کمک‌کنندگان نام دارند و شبیه بقیه مسابقه‌های موسیقی، هیئت داوری نیستند؛ آن‌ها قرار است شرکت‌کنندگان صداتو را در این مسابقه راهنمایی و کمک کنند

نظرات