تفریحات

فیلم کامل روایت حسین صاحبی بزاز زندگی پس از زندگی فصل ۵ قسمت ۱۴ + بیوگرافی و دانلود

0

فیلم کامل روایت حسین صاحبی بزاز زندگی پس از زندگی فصل ۵ قسمت ۱۴ + بیوگرافی و دانلود

زندگی پس از زندگی حسین صاحبی بزاز قسمت ۱۴ فصل ۵ یک شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۳ کامل ببینید که از شبکه چهار پخش شد. دانلود زندگی پس از زندگی حسین صاحبی بزاز (زندگی پس از زندگی فصل ۵ قسمت ۱۴) همراه با بیوگرافی ببییند:

فیلم کامل روایت حسین صاحبی بزاز زندگی پس از زندگی فصل 5 قسمت 14 + بیوگرافی و دانلود

حسین صاحبی بزاز تجربه گر مرگ، یک شنبه ۵ فررودین ۱۴۰۳ مهمان برنامه زندگی پس از زندگی در چهاردهمین روز ماه رمضان ۱۴۰۳ بود و درباره تجربه مرگ و برگشتن به زندگی و پرسش و عالم برزخ گفتگو کرد.

او گفت که در سال ۹۹ یک شرکت دانش بنیان بوده و بر اثر حادثه ای بیهوش میشود و به کما می رود. او درباره لحظاتی که مرگ را تجربه کرده و اتفاقاتی که برای او رخ داده سخن گفت

وی از موضوعاتی سخن گفت که کمتر کسی آنرا شنیده و دیده و روایت می کند که در تجربه‌ی مرگ تقریبی، از کالبد جسم خارج شدند و عالم برزخ را درک کردند و بازگشتند.

فصل پنجم قسمت چهاردهم زندگی پس از زندگی

تجربه گر : حسین صاحبی بزاز این قسمت : پرسش ۵ فروردین ۱۴۰۳

فیلم کامل زندگی پس از زندگی حسین صاحبی بزاز در شبکه چهار ببینید:

دانلود قسمت ۱۴ زندگی پس از زندگی فصل ۵ حسین صاحبی بزاز

https://tv4.ir/episodeinfo/418068

بیوگرافی حسین صاحبی بزاز زندگی پس از زندگی

حسین صاحبی بزاز تجربه گر مرگ متولد دزفول است و دانشجوی فیزیک است. او متاهل است و بیشتر وقتش را به تحقیق و مطالعه می باشد. او هم اکنون مدیر یک دانش بنیان است و درگیر بیماری سرطان بوده و تحت مداوا قرار دارد. حسین صاحبی تا حالا ۵۸ بار شیمی درمانی کرده و بارها در بیمارستان بستری شده است.

زمان پخش

همچنین ببینید: زمان پخش و تکرار برنامه زندگی پس از زندگی ۱۴۰۳ / تکرار زندگی پس از زندگی ۱۴۰۳

💠 زندگی پس از زندگی با اجرای عباس موزون برنامه‌ای متفاوت درباره مرگ و عالم ماوراء شبکه چهار سیما برای لحظات عرفانی افطار است.

«زندگی پس از زندگی» روایت افرادی است که در تجربه‌ی مرگ تقریبی، از کالبد جسم خارج شدند و عالم برزخ را درک کردند و بازگشتند.

برنامه زندگی پس از زندگی یک ویژه‌ برنامه‌ گفتگو محور است که به مناسبت ماه مبارک رمضان از شبکه چهار سیما برگزار می‌شود. نام این برنامه از کتاب پرفروش Life After Life در رابطه با موضوع «تجربه‌های نزدیک به مرگ» نوشته ریموند مودی که آن را در سال ۱۹۷۵ تالیف کرده، گرفته شده است. تاکنون سه فصل از این برنامه که روایت‌گر تجربیات مرگ موقت افرادی است که در شرایط مرگ کلینیکی و یا خروج موقت روح از جسم قرار گرفتند و به نوعی مرده و زنده شدند، پخش شده است.

«زندگی پس از زندگی» یک برنامه تلویزیونی است که کارگردانی، تهیه‌کنندگی و اجرای آن را به طور همزمان دکتر عباس موزون برعهده دارد.

دکتر عباس موزون، کارگردان، تهیه کننده، مستندساز، شاعر، نویسنده و مترجم کتب و مقالات با موضوعات مختلف است که علاوه بر داشتن چندین مدرک دانشگاهی مهندسی و مدیریت در زمینه انجام تحقیق و پژوهش‌های علمی نیز تخصص دارد. در حال حاضر نیز کتابی با نام «مکان بی‌ مکانی، زمان بی زمانی» با محوریت تجربه مرگ موقت را در دست تالیف دارد.

شهرت وی به اجرای برنامه زندگی پس از زندگی باز می‌گردد که برای نخستین بار در ماه مبارک رمضان ۱۳۹۹ به روی آنتن شبکه چهار سیما رفت.

جزئیات پخش

برنامه زندگی پس از زندگی با اجرای عباس موزون است که به بیان تجربیات نزدیک به مرگ افراد مختلف می‌پردازد. این برنامه به عنوان ویژه برنامه افطار ماه رمضان چند سال است که از تلویزیون پخش می شود. زندگی پس از زندگی با اجرای عباس موزون برنامه‌ای متفاوت درباره مرگ و عالم ماوراء شبکه چهار سیما برای لحظات عرفانی افطار است. «زندگی پس از زندگی» روایت افرادی است که در تجربه‌ی مرگ تقریبی، از کالبد جسم خارج شدند و عالم برزخ را درک کردند و بازگشتند.

هر فصل از این برنامه در ۳۰ الی ۳۳ قسمت ۹۰ دقیقه ای به تهیه کنندگی و اجرای عباس موزون در گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما تولید شده است. تا کنون چهار فصل از این برنامه در سال های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ در روزهای ماه مبارک رمضان پخش شده است

نظرات