تفریحات

ساعت کار ادارات و بانک ها فردا یکشنبه ۵ فروردین ۱۴۰۳ (عید نوروز و ماه رمضان)

0

با توجه به پایان تعطیلات عید نوروز برای کارمندان، ادارات و بانک ها در روز یکشنبه ۵ فروردین ۱۴۰۳ باز است. با مصوبه هیات وزیران در ایام ماه مبارک رمضان ساعت کار بانک ها و ادارات به صورت پاره وقت از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۴:۳۰ است. بانک‌های ایران از روز یکشنبه پنجم فروردین ۱۴۰۳ شروع به کار می‌کنند و باز هستند. توجه کنید بانک های ایران از روز یکشنبه ۵ فروردین ۱۴۰۳ شروع به کار می کنند و از روز پنجم فروردین باز هستند. ساعت شروع به کار بانک ها و ادارات ۵ فروردین ۱۴۰۳ از ۸:۳۰ تا ۱۴:۳۰ و روزهای پنجشنبه تا ۱۳:۳۰ است.

ساعت کار ادارات و بانک ها فردا یکشنبه 5 فروردین 1403 (عید نوروز و ماه رمضان)

ساعت کار ادارات و بانک ها فردا یکشنبه ۵ فروردین ۱۴۰۳ (عید نوروز و ماه رمضان)

بانک های ایران از روز یکشنبه ۵ فروردین ۱۴۰۳ شروع به کار می کنند و از روز پنجم فروردین باز هستند. ساعت شروع به کار بانک ها و ادارات ۵ فروردین ۱۴۰۳ از ۸:۳۰ تا ۱۴:۳۰ است.

جزئیات خبر

ساعات کاری کارکنان ادارات تا پایان ماه رمضان از ساعت ۸:۱۵ تا ۱۴:۳۰ و روزهای پنجشنبه تا ۱۳:۳۰ خواهد بود.

جهرمی، سخنگو و دبیر هیئت دولت گفت: با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان ۱۴۰۳ و با تصویب هیئت وزیران، ساعت آغاز به کار ادارات در تمامی استان‌ها، به استثنای واحدهای عملیاتی خدمت‌رسان، آموزشی، بهداشتی و غیره، با نظر مدیران دستگاه به صورت شناور، از ساعت ۷:۰۰ الی ۹:۰۰ صبح بوده و ساعت پایان کار، متناسب با ساعت شروع، مطابق با قوانین و مقررات مربوط، تعیین می‌شود.

ساعت شروع به کار در روزهای بعد از شب‌های قدر، ساعت ۹:۰۰ صبح و پایان آن مطابق با قوانین و مقررات مربوط است.

تعطیلی های فروردین ۱۴۰۳

در تقویم فروردین ماه ۱۴۰۳ بانک‌ها در روزهای جمعه برابر با دهم، هفدهم، بیست و چهارم و سی و یکم فروردین تعطیل هستند. همچنین روزهای یکشنبه دوازدهم فروردین و دوشنبه سیزدهم فروردین بانک‌ها تعطیل هستند./ اختبار

نظرات