تفریحات

زمان پخش مسابقه صد در صد در نوروز ۱۴۰۳ از شبکه دو +‌ساعت تکرار و نحوه شرکت

0

زمان پخش مسابقه صد در صد در نوروز ۱۴۰۳ از شبکه دو +‌ساعت تکرار و نحوه شرکت

برنامه صد در صد در ۱۰۰ قسمت یک برنامه سرگرمی و مسابقه ای است که بین دو گروه شرکت کننده برگزار خواهد شد و از شبکه ۲ سیما پخش میشود. در این مطلب زمان پخش برنامه صد در صد و مجری آن و نحوه شرکت در مسابقه صد در صد آشنا خواهید شد. برای شرکت در مسابقه صد‌در‌صد، عدد ۱ به شماره ۳۰۰۰۰۲۱۱ ارسال کنید تا بتوانید در ابن مسابقه جذاب و مهیج شرکت کنید:

زمان پخش مسابقه صد در صد در عیدنوروز ۱۴۰۳ از شبکه دو +‌ساعت تکرار و نحوه شرکت در برنامه صد در صد

نحوه شرکت در برنامه صد در صد

«مسابقه صد در صد» یک برنامه سرگرمی و مسابقه ای است که از شبکه دو سیما پخش میشود. برای شرکت در مسابقه صد‌در‌صد، عدد ۱ به شماره ۳۰۰۰۰۲۱۱ ارسال کنید تا بتوانید در ابن مسابقه جذاب و مهیج شرکت کنید:

شما هم اگر می‌خواید جایزه ۵۰ میلیونی رو برنده شید، عدد ۱ رو‌به شماره ۳۰۰۰۰۲۱۱ ارسال کنید تا از خونه‌تون در مسابقه شرکت کنید.

معرفی کلی

صد در صد (۱۰۰ درصد) عنوان یک برنامه در حوزه مسابقه و سرگرمی کاری از گروه خانواده شبکه دو سیما و به تهیه‌کنندگی طه حکیمی است که در هر قسمت دو گروه برای کسب جایزه با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. اجرای این مسابقه بر عهده مهدی صبایی است، علاقه‌مندان به مسابقه‌های تلویزیونی، می‌توانید برنامه صد‌در‌صد را هر روز ساعت ۱۵ از شبکه دو دنبال کنید. در ادامه، زمان پخش برنامه صد در صد و مجری آن و نحوه شرکت در برنامه تلویزیونی صد‌در‌صد را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

زمان پخش و تکرار مسابقه صد در صد از شبکه دو

زمان پخش و تکرار مسابقه صد در صد

صد‌در‌صد از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۵ از شبکه ۲ پخش خواهد شد. علاقه مندان شرکت در این برنامه با ارسال پیامک عدد ۱ به شماره ۳۰۰۰۰۲۱۱ در این مسابقه شرکت کنند و اطلاعات خود را تست کنند. این برنامه یک رقابت جذاب تلویزیونی بین خانواده‌ها در استان‌های مختلف کشور است که شرکت‌کنندگان از خانه خود بصورت زنده و از سرتاسر نقاط ایران در این مسابقه حضور خواهند داشت.

برنامه صد در صد مدل بروز شده مسابقات جذاب تلفنی تلویزیون است که در گذشته مخاطبان بسیاری را همراه خود داشت. میتوان گفت “صد در صد” نسل جدید مسابقات تلفنی تلویزیون خواهد بود اما اینبار بصورت تصویری، که می‌تواند بار دیگر مخاطبان را به پای شبکه دو بکشاند.

نحوه شرکت در مسابقه صد در صد 1403

صفحه رسمی برنامه

@tv2_100

مجری برنامه

مهدی صبایی بازیگر رادیو و تلویزیون که بسیاری او را با بازی در سریال روزگار جوانی می‌شناسند، اجرای برنامه صد در صد شبکه دو را بر عهده گرفته است. صبایی با حضور در مسابقه صد‌در‌صد، اولین تجربه اجرای خود را خواهد داشت. پیش از این مصطفی امامی اجرای برنامه ۱۰۰ درصد را بر عهده داشت اما به دلیل اجرای برنامه های عید نوروز ۱۴۰۳، مهدی صبایی مجری مسابقه ۱۰۰ درصد شد. مهدی صبایی همدانی (۲۰ مرداد ۱۳۵۰ در کرمانشاه) که با نام مهدی صبایی شناخته میشود بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون اهل ایران است. او کار خود را در سینما با فیلم سلطان اثر مسعود کیمیایی در سال ۱۳۷۵ آغاز کرد و با بازی در سریال روزگار جوانی به شهرت رسید.«روزگار جوانی» و «بدون شرح»، از جمله سریال‌هایی است که مردم نقش او را به یاد دارند.

صد‌در‌صد از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۵ از شبکه ۲ پخش خواهد شد. علاقه مندان شرکت در این برنامه با ارسال پیامک عدد ۱ به شماره ۳۰۰۰۰۲۱۱ در این برنامه شرکت کنند و اطلاعات خود را تست کنند. این برنامه یک رقابت جذاب تلویزیونی بین خانواده‌ها در استان‌های مختلف کشور است که شرکت‌کنندگان از خانه خود بصورت زنده و از سرتاسر نقاط ایران در این مسابقه حضور خواهند داشت.

برنامه صد در صد مدل بروز شده مسابقات جذاب تلفنی تلویزیون است که در گذشته مخاطبان بسیاری را همراه خود داشت. میتوان گفت “صد در صد” نسل جدید مسابقات تلفنی تلویزیون خواهد بود اما اینبار بصورت تصویری، که می‌تواند بار دیگر مخاطبان را به پای شبکه دو بکشاند.

نظرات