دانلود کامل مسابقه همزاد من قسمت ۱ اول (قسمت اول برنامه همزاد من)

0

دانلود کامل مسابقه همزاد من قسمت ۱ اول (قسمت ۱ رئالیتی شو همزاد من)

قسمت اول مسابقه همزاد من منتشر شد، دانلود قسمت ۱ مسابقه همزاد من با اجرای یوسف تیموری با کیفیت های ۴۸۰p، ۷۲۰p،۱۰۸۰p در این صفحه تماشا کنند: «همزاد من»، یک مسابقه مهیج و شاد است که یوسف تیموری اجرای آن را به عهده دارد و از بهار ۱۴۰۳ در شبکه نمایش خانگی روزهای دوشنبه و پنجشنبه هر هفته منتشر خواهد شد.

دانلود کامل مسابقه همزاد من قسمت ۱ اول (قسمت 1 رئالیتی شو همزاد من)

دانلود قسمت اول برنامه همزاد من با اجرای یوسف تیموری

  • نام برنامه : همزاد من Hamzade Man part 1
  • ژانر : گیم شو و ریلیتی شو
  • زبان : فارسی
  • سال انتشار : ۱۴۰۳
  • کارگردان : : مسعود حقی
  • بازیگران قسمت اول : پژمان بازغی ، حمید فراهانی راد
  • قسمت ها: سریال گیم‌شو همزاد من فصل ۱ قسمت اول

در این صفحه قسمت ۱ مسابقه جذاب و مهیج همزاد من با اجرای یوسف تیموری دانلود و تماشا کنید، مسابقه ای که اینروزها از شبکه نمایش خانگی در حال پخش است و بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

قسمت اول مسابقه همزاد من را در این صفحه دانلود و تماشا کنند:

رئالیتی شو همزاد من به کارگردانی و نویسندگی مسعود حقی و تهیه‌کنندگی محسن اسداللهی است که در بهار سال ۱۴۰۳ منتشر شد؛ گرداننده مسابقه همزاد من یوسف تیموری است که دوشنبه و پنجشنبه هر هفته در شبکه نمایش خانگی عرضه می‌شود. در قسمت اول این مسابقه پژمان بازغی و حمید فراهانی راد حضور داشتند.

گفتنی است، برنامه همزاد من یک سریال رئالیتی شو، گیم شو و مسابقه به کارگردانی و نویسندگی مسعود حقی و تهیه‌کنندگی محسن اسداللهی است.

موضوع و داستان

مسابقه همزاد من با اجرای یوسف تیموری میان دو گروه از شخصیت‌های معروف به همراه یکی از دوستان آن‌ها برگزار می‌شود و دو گروه برای دست یافتن به جایزه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند؛ این برنامه شامل بخش‌های مختلف و سرگرم‌کننده‌ای است که میان دو گروه از چهره‌های شناخته شده برگزار می‌شود؛ هر گروه از یک سرگروه و یک همزاد تشکیل شده که باید به خوبی به خصوصیات اخلاقی یکدیگر آشنا باشند تا بتوانند چالش‌های مختلف مسابقه را پشت سر گذاشته و به جایزه نهایی دست پیدا کنند

شرکت کنندگان قسمت اول همزاد من

در اولین قسمت از این مسابقه یوسف تیموری مجری برنامه، میزبان پژمان بازغی بازیگر سینما و تلویزیون و همزاد وی به عنوان گروه اول است حمید فراهانی‌راد مجری برنامه تی‌وی پلاس به همراه همزاد خود نیز در گروه دوم این مسابقه حضور دارند. همزاد من رقابتی میان دو گروه چهره‌های مطرح هنری، ورزشی و سیاسی به همراه یکی از دوستان یا اعضای خانواده‌شان و برخی اینفلوئنسرها است؛ هر دو گروه در نهایت برای جایزه ۱۲۰ میلیون تومانی این مسابقه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند

نظرات