بیوگرافی کامیلا سلستینو مسلمان برزیلی برنامه محفل + عکس و فیلم

0

بیوگرافی کامیلا سلستینو مسلمان برزیلی برنامه محفل + عکس و فیلم اجرای کامیلا سلستینو در برنامه محفل

کامیلا سلستینو مسلمان برزیلی برنامه محفل کیست

کامیلا سلستینو مسلمان برزیلی برنامه محفل و حافظ کل قرآن متولد سائوپائولو برزیل بوده و بعد از شنیدن سوره توحید به اسلام مشرف می شود. او قبل از اسلام آوردن آتئیست بوده و بعد از مسلمان شدن نامش را به نرگس تغییر داده است. کامیلا سلستینو یکی از شرکت کنندگان برنامه محفل رمضان ۱۴۰۳ بود، در ۵ سالگی و از سال ۹۸ حفظ قرآن را آغاز کرده است. ادامه بیوگرافی کامل کامیلا سلستینو مسلمان برزیلی برنامه محفل و سوابق وی را بخوانید.

بیوگرافی کامیلا سلستینو مسلمان برزیلی برنامه محفل + عکس و فیلم اجرای کامیلا سلستینو در برنامه محفل

بیوگرافی کامیلا سلستینو

مجله حرف تازه، کامیلا سلستینو مسلمان برزیلی برنامه محفل و حافظ کل قرآن در برنامه محفل متولد سائوپائولو برزیل بوده و به تازگی مسلمان شده است. او در حال حاضر در قم زندگی می کند.

کامیلا سلستینو حافظ کل قرآن

سوابق

کامیلا سلستینو، اهل سائوپائولو برزیل در یک خانواده مسیحی و مذهبی به دنیا آمد و تحت تعلیمات دین مسیحیت بزرگ شد.

ماجرای مسلمان شدن

خانم کامیلا سلستینو که اینروزها همه در ایران او را به نام مسلمان برزیلی برنامه محفل می شناسن، با حضور در برنامه محفل، داستان زندگی و مسلمان شدنش را روایت کرد. او می گوید: از کودکی به دین مسیحیت علاقه داشتم اما در کنار این علاقه، همواره سوالات و ابهاماتی نیز برایم پیش می­آمد. مثلا برایش سوال بود که چرا مریم مادر خداست؟ چرا باید گناهانمان را به کشیشی که خودش مرتکب گناه شده، اعتراف کنیم؟ به مرور زمان اعتقادم کم رنگ­تر شد و به خاطر سختی­ها و مشکلات، ایمانم به خدا کمتر می­شد.

بیوگرافی و سوابق کامیلا سلستینو مسلمان برزیلی برنامه محفل + عکس و فیلم

خانم سلستینو علت تبلیغات منفی رسانه­ های برزیلی علیه ایران و مسلمانان، از آنها متنفر بود. او گفت که مالک رسانه­ های برزیل، صهیونیست­ها هستند. بعد از مدتی مجبور شد که برای کار به محله لبنانی­ ها در برزیل برود و از یک مغازه فروش تجهیزات تصویربرداری کند. رفتار صاحب مغازه با دختر و همسرش باعث شد که خانم سلستینو به دین اسلام علاقه مند شود و به تحقیق درباره آن بپردازد. او در برنامه محفل گفت که صاحب آن مغازه برای معرفی اسلام، یک کتاب دینی با نام ” پیامبر اسلام، قرآن، اهل بیت” به او هدیه داد.

عکس های کامیلا سلستینو قبل از مسلمان شدن

اولین سوره ای که کامیلا خواند، سوره توحید بود و با خواندن آن تقریبا تمام شبهاتش نسبت به مسحیت برطرف شد. اوج علاقه او به اسلام زمانی رخ داد که درباره امام حسین(ع) تحقیق کرد و با ایشان آشنا شد و به مرور مسلمان شد. برای آنکه بتواند خانواده­اش را اقناع کند، به سوره مریم استناد کرد و با همین سوره توانست خانواده خود را راضی کند.

مهاجرت کامیلا سلستینو به ایران

خانم کامیلا سلستینو بعد از مسلمان شدن، به ایران آمد و هم اکنون در قم زندگی می کند.سلستینو یک سال بعد به واسطه آشنایی با یک روحانی ایرانی و دعوت آن روحانی به ایران می آید و در ایران تحصیلات خود را ادامه می‌دهد و بعد از یک سال با پسری ایرانی آشنا می‌شود که خادم مسجد جمکران است و با هم ازدواج می‌کنند.

فیلم اجرای کامیلا سلستینو مسلمان برزیلی برنامه محفل

حضور کامیلا سلستینو، فعال فرهنگی اهل سائوپائولو برزیل برنامه محفل و حرف‌های او بازتاب بسیار زیادی را به همراه داشته است. در ادامه ویدئوی حرف‌های جالب کامیلا سلستینو (نرگس) را مشاهده کنید:

همسر کامیلا سلستینو مسلمان برزیلی برنامه محفل کیست

ازدواج و همسر

کامیلا سلستینو مهمان برنامه محفل بعد از مهاجرت به ایران با مرد ایرانی به نام حمیدی ازدواج کرد. او مراسم عقد خود را در جمکران با آقای حمیدی همان مرد لبنانی است که با رفتار مناسبش توانسته او را به اسلام علاقه مند کند برگزار کرد. آنها یک دختر ۳ ساله به اسم فاطمه دارند.

حمیدی همسر کامیلا سلستینو که خادم مسجد جمکران است هم درباره آشنایی با همسرش گفت: با یکی از دوستانم خادم مسجد جمکران بودیم و از طریق دوستم با همسرم آشنا شدم. همسرم طلبه بود و برای تبلیغ و دیدار با خانواده به برزیل رفته بود و من شماره شان را از دوستم گرفتم و تلفنی موضوع را مطرح کردم بعد از دوماه که به ایران آمدند با هم ازدواج کردیم.

نظرات