تفریحات

همه چیز در اولین جلسه دادگاه امیر حسین مقصودلو ملقب تتلو + تصاویر عجیب او در دادگاه

0

اولین جلسه دادگاه تتلو : امیر حسین مقصودلو ملقب به تتلو که در ۸ آذر ۱۴۰۲ قصد بازگشت به ایران را داشت و توسط پلیس ترکیه به مقامات ایران تحویل داده شد دیروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ بعد از ۹۰ روز بی خبری اولین جلسه دادگاه او برگزار شد. در ادامه همراه ما باشید.

اولین جلسه دادگاه تتلو

امیر حسین مقصودلو ملقب به تتلو که در ۸ آذر ۱۴۰۲ قصد بازگشت به ایران را داشت و توسط پلیس ترکیه به مقامات ایران تحویل داده شد صبح دیروز به وقت دوشنبه ۱۴ اسفند ماه ۱۴۰۲ نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات او به ریاست قاضی افشاری در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامی با حضور مستشار دادگاه، وکیل متهم و نماینده دادستان برگزار شد. در نخستین جلسه رسیدگی به این پرونده، نماینده دادستان کیفرخواست را قرائت و اقدامات مجرمانه متهم در فضای مجازی را تشریح کرد :

جلسه دادگاه تتلو

به گفته نماینده دادستان، امیر حسین مقصودلو ملقب به امیر تتلو در سال‌های ۸۶، ۹۲ و ۹۵ در داخل کشور دستگیر شده است، در سال ۹۷ کشور را به مقصد گرجستان ترک و در سال ۹۸ به کشور ترکیه مهاجرت کرده است. وی در آذرماه سال جاری توسط پلیس ترکیه به مرز ایران منتقل و با هماهنگی صورت گرفته و حکم قضایی دستگیر شد. پس از قرائت کیفرخواست از سوی نماینده دادستان، قاضی اعلام کرد به منظور کسب آمادگی متهم و وکیل، ختم جلسه دادگاه را اعلام می‌کنیم و زمان جلسه آینده متعاقبا اعلام می‌شود.

گفتنی است در جلسه اول دادگاه مادر و خواهر متهم حاضر بوده و در حاشیه دادگاه با وی ملاقات کردند که تصاویر جذابی از آن بیرون آمد.

حکم تتلو در اولین دادگاه

یکی از حواشی این جلسه دادگاه تعغیر قیافه و عجیب او بود که واکنش کاربران را نشان می داد، یکی از این تعغیر قیافه ها چاق تر شدن او بود که طرفداران او را بیار خوشحال کرد ،یا در آوردن ریش و موی او بود . اما در نهایت طرفداران او از دیدن او بعد از ۹۰ روز بی خبری خوشحال شدند.

تعغیر قیافه تتلو در اولین جلسه دادگاه

همراه ما باشید

نظرات