دانلود سریال داوینچیز قسمت ۱۴ چهاردهم «قسمت آخر داوینچیز» نیم‌بهاء

0

قسمت ۱۴ سریال داوینچیز «قسمت آخر داوینچیز» در این مطلب با حجم رایگان دانلود و نیم‌بهاء تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران به کارگردانی افشین هاشمی در سال ۱۴۰۲ ساخته شده است و در ژانر کمدی است. در حال حاضر سریال داوینچیز قسمت ۱۴ چهاردهم برای دانلود و تماشا منتشر شده است.

دانلود سریال داوینچیز قسمت ۱۴ چهاردهم «قسمت آخر داوینچیز» نیم‌بهاء

دانلود سریال داوینچیز قسمت ۱۴ چهاردهم «قسمت آخر داوینچیز» نیم‌بهاء

سریال داوینچیز قسمت ۱۴ و قسمت آخر و پایانی به کارگردانی افشین هاشمی در این مطلب دانلود و تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر کمدی فانتزی در سال ۱۴۰۲ ساخته شده است. لینک دانلود را دریافت کنید:

قسمت آخر داوینچیز

در داستان قسمت آخر و ۱۴ داوینچیز آمده:تابلو مونالیزا و برنامه‌‌ ریزی‌های گروه دزدان با دخالت پرویز به مشکل می‌خورد و تابلو با خوش‌ شانسی به دست پرویز می‌افتد. در حالی که در موزه یک درگیری جانانه بین نگهبان تابلو و سارق در گرفته است

عوامل سریال

«داوینچیز» توسط افشین هاشمی کارگردانی شده و محصول سال ۱۴۰۲ است. قرار است از سه شنبه هفتم آذرماه در سایت نماوا در دسترس علاقمندان قرار بگیرد به عهده آریان گلصورت، پویا نبی و افشین هاشمی بوده است.
سریال داوینچیز که بر اساس قصه‌ای از آریان گل صورت ساخته شده، یک کمدی جذاب، متفاوت و هیجان‌انگیز است که به صورت اختصاصی از نماوا پخش می‌شود. داوینچیز محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی ، درام می‌باشد و به کارگردانی افشین هاشمی در سال ۱۴۰۲ ساخته شده است. در سریال داوینچیز بازیگرانی چون مونا فرجاد، رضا بهبودی، سام درخشانی، سیما تیرانداز، و… به ایفای نقش پرداخته اند. پرویز و ملیحه زن و شوهری هستند که در موزه‌ای در تهران کار می‌کنند. یک شب که این زوج مشغول انجام وظایف خود هستند، اتفاق غیرمنتظره‌ای می‌افتد که آن‌ها را سر یک دوراهی قرار داده و می‌تواند زندگی‌شان را برای همیشه تغییر دهد. سریال داوینچیز که بر اساس قصه‌ای از آریان گلصورت ساخته شده، یک کمدی جذاب، متفاوت و هیجان‌انگیز است.

نظرات