آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ (بارش برف و سرما)

0

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ بارش برف و آلودگی هوا و سرما و یخبندان و در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید با توجه تشدید بارش برف و افت شدید فشار دما در شهرها و استان ها تا این لحظه هیچ خبری از تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ نیست. به محض انتشار خبر جدید تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ آلودگی هوا یا بارش برف و باران و سیل و سرما و یخبندان در این رابطه این خبر بروزرسانی خواهد شد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ (بارش برف و سرما)

تعطیلی مدارس و ادارات ۹ اسفند ۱۴۰۲ و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ مشخص شد در اصفهان، مشهد، کرمان، یزد، تهران و البرز، تبریز ، ایلام ، شهرهای جنوبی ، زاهدان، زابل ، خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک ، سیستان و بلوچستان و زاهدان به علت آلودگی هوا و بارش برف و کولاک و برودت هوا و تگرگ از حرف تازه پیگیری کنید.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 9 اسفند 1402 (بارش برف و سرما)

ایا چهارشنبه ۹ اسفند مدارس تعطیل است

تا این لحظه اطلاعیه تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه (۹ اسفند ۱۴۰۲) صادر نشده و قرار بر این است برای تعطیلی مدارس فردا ۹ اسفند ماه تا ساعاتی دیگر جلسه ای در آموزش و پرورش و کمیته اضطرار استانداری ها تشکیل شود و نتایج آن از طریق این رسانه خبری اطلاع رسانی خواهد شد. کما فی‌السابق منابع خبری از تعطیلی برخی مدارس و ادارات در روز چهارشنبه ۹ اسفند ماه خبر دادند و نوشتند: تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه ۹ اسفند ماه به علت بارش برف و یخبندان و سرمای شدید پیش بینی میشود. اگر تصمیمی در این رابطه اتخاذ شد به اطلاع مردم خواهیم رساند.

سرمای شدید و افت فشار دما تا ۲۰- درجه بعد از بارش یرف سنگین در برخی شهرها و استان ها باعث شده تا خبر تعطیلی مدارس فردا خبر مهم روز در شبکه های اجتماعی شده و والدین و دانش آموزان پیگیر اخبار تعطیلی مدارس باشند. لطفا آخرین اخبار وضعیت تعطیلی مدارس و جزئیات تعطیلی مدارس و ادارت در روز چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ در ادامه پیگیری کنید.

آیا مدارس تهران در روز چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ تعطیل است

با توجه به بارش برف و سرمای شدید هوا در تهران و البرز، تا این لحظه فردا چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ همه مدارس و ادارات استان تهران باز و دایر است.

استانداری تهران اعلام کرد: اگر بارش برف ادامه دار باشد احتمال اینکه مدارس شهر تهران تعطیل شود وجود دارد.
بنابر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص آلودگی هوای پایتخت در حال حاضر ۶۴ می‌باشد و کیفیت هوا در وضعیت زرد و قابل قبول قرار دارد.

تعطیلی مدارس لرستان و قم و سمنان و قزوین چهارشنبه ۹ اسفند ماه ۱۴۰۲

به علت برودت هوا، بارش برف و لغزندگی سطح معابر این استان احتمال تعطیلی روز چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ وجود دارد. زیرا بارش ها و فعالیت سامانه بارشی باعث خواهد شد تا مدارس این شهرها و استان ها تعطیل شود. برای همین احتمال تعطیلی مدارس قم و سمنان و قزوین و لرستان پیش بینی میشود. تا ساعات اینده خبرهای تعطیلی را دد این شهرها و استان ها به اطلاع شما می رسانیم.

آیا فردا چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ مدارس اصفهان تعطیل است؟

در پی بارش برف و سرمای شدید ۷- درجه، احتمال تعطیلی مدارس در اصفهان در روز چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ پیش بینی میشود اما با این حال خبر جدید و رسمی تعطیلی یا عدم تعطیلی مدارس اصفهان از سوی استانداری ها تا ساعاتی دیگر به سمع و نظر شما خواهد رسید.

اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ در اردبیل و ارومیه و تبریز

تعطیلی روز گذشته و بارش برف و بوران، برودت هوا، یخبندان و سرمای شدید تعطیلی مدارس آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و چالدران و اردبیل و تبریز و زنجان و قزوین و اهر و ابهر و ارومیه فردا چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ دور از انتظار نخواهد بود. اما در حال حاضر تا این لحظه تنظیم خبر مدارس این استان و شهرها تعطیل نیست. در صورت اطلاعیه راجع به تعطیلی فردا مدارس اخبار مربوطه از رسانه حرف تازه اطلاع رسانی خواهد شد. اگر تا ساعاتی دیگر شدت سرما یا بارش برف و سردی هوا طوری باشد که مدارس تعطیل شود، آنوقت هر اطلاعیه رسمی از سوی وزارت آموزش و پرورش صادر بشود و ما هم در همین خبر به اطلاع شما خواهیم رساند.

آیا مدارس مشهد فردا چهارشنبه ۹ اسفند ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟

تا این لحظه فردا چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ همه مدارس و ادارات مشهد و استان خراسان رضوی باز و دایر است . اگر تا ساعاتی دیگر شدت سرما یا بارش برف و سردی هوا طوری باشد که مدارس تعطیل شود، آنوقت هر اطلاعیه رسمی از سوی استانداری ها صادر بشود در همین خبر به اطلاع شما خواهیم رساند.

اطلاعیه سازمان هواشناسی

طبق الگوی پیش بینی هواشناسی، ورود سامانه بارشی جدید از امروز تا پایان هفته پیش بینی میشود. از اواخر وقت امروز موج جدید بارشی از سمت غرب و جنوب غرب این مناطق را تحت تأثیر قرار می‌دهد. طبق الگوهای پیشیابی هواشناسی، سامانه بارشی تقویت می‌شود و در اکثر مناطق کشور باعث بارش برف، باران و وزش باد نسبتاً شدید می‌شود.

🔹️چهارشنبه (۹ اسفند) بارش برف و باران در برخی از محورهای استان‌های زنجان، تهران، مازندران، البرز، اصفهان، سمنان، قزوین، همدان، چهارمحال و بختیاری، اردبیل، کردستان، لرستان، کرمانشاه، مرکزی، قم، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، کرمان، یزد، گلستان و گیلان ادامه دارد.

🔹️پنجشنبه (۱۰ اسفند) روز پنجشنبه به جز مناطقی از شمال غرب، غرب و جنوب کشور در سایر مناطق کشور به فعالیت خود ادامه خواهد داد و شدت بارش‌ها روز پنجشنبه در جنوب استان سیستان و بلوچستان خواهد بود.

وضعیت راه ها

مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تغییرات جوی جاده‌های کشور را پیش‌بینی کرد. محورهای پونل – خلخال، محور هشتگرد – طالقان، چشمه علی – کیاسر، چشمه علی – گلوگاه، سیرچ – شهداد – نهبندان، دلگان – ایرانشهر، تهم – چورزق، قصرقند – نیکشهر، رودبار – زهکلوت (فرعی دلگان)، خاش – پسکوه – سوران، ایرانشهر – ابتر، چاهان – زرآباد، رودبار – قلعه گنج (فرعی بیژن آباد)، ایرانشهر – خیرآباد، فنوج – کتیج – رمشک، گشت – سراوان و اسپکه – چانف مسدود است.

اطلاعات وضعیت راه‌ها

بر اساس گزارشات وصول شده، محور چالوس مسیر (رفت و برگشت)، واقع در استان مازندران، از ساعت ۰۶:۰۰ روز یکشنبه سیزدهم اسفند لغایت ساعت ۲۴:۰۰ روز سه‌شنبه پانزدهم اسفند به دلیل عملیات راهداری مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.
کاربران جاده‌ای و مسافران ضمن کسب آخرین اطلاعات وضعیت راه‌ها از سامانه‌های اطلاع رسانی ۱۴۱، هنگام تردد احتیاط لازم را داشته و اقدامات پیشگیرانه انجام دهند.

نظرات