تفریحات

مدل های جدید کت و شلوار دامادی ۱۴۰۳ شیک و خاص + راهنمای خرید کت و شلوار

0

کت و شلوار دامادی : همه ی ما می دانیم برای مراسم عروسی مان نیاز به یمک کت و شلوار خاص داریم که با همه ی کت و شلوار ها فرق می کند و خاص می باشد. در ادامه همراه ما باشید.

کت و شلوار دامادی

مدل های جدید کت و شلوار دامادی ۱۴۰۳ شیک و خاص + راهنمای خرید کت و شلوار

بهترین جنس برای خریدن کت و شلوار دامادی جنس موهر و پشم می باشد. تقریبا می توان گفت اکثریت آقایان برای خرید کت و شلوار عروسی شان جنس پارچه را با توجه به فصول سال در نظر نمی گیرند. زیرا قرار است آن را برای حساس ترین روز زندگی شان بپوشند. بنابراین فقط جنس خوب و شیک پارچه را مد نظر قرار می دهند

مدل های جدید کت و شلوار دامادی

رنگ کت و شلوار مشکی با پیراهن سفید، انتخاب بسیاری از آقا دامادها می باشد و این ترکیب یک ست فوق العاده می باشد. انتخاب کت و شلوارهای کلاسیک، برای چنین روزی شما را به یک جنتلمن تبدیل خواهد کرد. فقط به شرطی که به جزئیات دیگر استایل تان مانند: کفش، کراوات، اکسسوری و … کاملا دقت نمایید. اگر از رنگ مشکی خوشتان نمی آید رنگ های زغالی، طوسی، کرمی و سورمه ای نیز می توانند انتخاب هایی مناسب

کت و شلوار مردانه دامادی

یک مکمل اصلی برای کت و شلوار انتخاب پیراهن مناسب می باشد. خرید پیراهنی شیک برای کت و شلوار دامادی جذابیت شما را دو چندان می کند. به شرطی که در انتخاب پیراهن نهایت دقت را به عمل آورید و پیراهنی راحت و مناسب با چهره و اندام تان را بخرید. پیراهن سفید می تواند بهترین گزینه باشد، چرا که به راحتی با هر رنگی ست می شود و ظاهر داماد را به بهترین شکل ممکن به رخ می کشد.

رنگ کت و شوار دامادی

کت و شلوار جلیقه دار مناسب برای آقا دامادها می باشد و شما بایستی جلیقه ای کاملا متناسب و هم خوان با کت و شلوارتان را انتخاب نمایید. پوشیدن جلیقه در کت و شلوار دامادی، جذابیت خاصی به استایل شما می بخشد و شما را متفاوت تر از افراد عادی نشان خواهد داد.

نکات خرید کت و شلوار دامادی

در انتخاب کراوات یا پاپیون مختار هستید. در صورتی که انتخابتان کراوات است. مناسب‌ترین رنگ برای استایل داماد رنگ‌های آبی، کرم، استخوانی است. بهترین جنس برای کراوات ابریشم است.
البته پاپیون برای دامادهایی که استایل رسمی می‌پوشند در رنگ مشکی گزینه بسیار مناسبی است.

کت و شلوار دامادی شیک

راهنمای خرید کت و شلوار دامادی

کت و شلوار دامادی کرم

مدرن ترین کت و شلوار دامادی

کت و شلوار مردانه

همراه ما باشید

نظرات