خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال گرگ ها با نقش + معرفی بازیگران و عوامل

0

سریال گرگ ها : خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران این سریال با اسامی و عکس ها و نقش های سریال گرگ ها همراه با اسامی عوامل با بازی علی نصیریان،داوود رشیدی،ثریا قاسمی و… در ادامه مطلب میخوانید.

سریال گرگ ها

این سریال به کارگردانی سید داود میرباقری و تهیه کنندگی بهروز خوش‌رزم و مجید گلبابایی محصول سال ۱۳۶۵ در ژانر تاریخی،اجتماعی و خانوادگی است. این مجموعه بار اول در سال ۱۳۶۶ از شبکه یک سیما پخش و تهیه شد و مورد توجه قرار است.تمام بخش‌های خارجی این مجموعه تلویزیونی در شهرک سینمایی و بخش‌های داخلی آن در «استودیو گلستان» فیلمبرداری شدند. البته بخشهایی نیز در روستایی به نام خیج در اطراف شاهرود فیلمبرداری گردید.

خلاصه داستان

داستان «گرگ‌ها» از محکومیت مردی به نام «صفدر آهنگر» شروع می‌شود که محکوم به اعدام شده‌است و حکیم شهر که مردی متقی و پرهیزگار است، به سبب این حکم به مقابله با حاکمیت وقت برمی‌خیزد و در نهایت نهضتی که برپا می‌شود سبب‌ساز سقوط حکومت و آزادسازی زندانیان می‌شود و…

خلاصه سریال گرگ ها

اسامی بازیگران سریال گرگ ها با نقش

بهزاد فراهانی

زادۀ ۱ بهمن ۱۳۲۳ بازیگر، نمایشنامه‌نویس و فیلمنامه‌نویس ایرانی است. وی دوره‌هایی از تئاتر را در فرانسه گذراند و در کارگردانی، بازیگری و نویسندگی فارغ‌التحصیل شد. او همسر فهیمه رحیم‌نیا و پدر شقایق فراهانی، گلشیفته فراهانی و آذرخش فراهانی است.

بازیگران سریال گرگ ها

بهزاد فراهانی بازیگر سریال گرگ ها

ژاله علو

شوکت علو مشهور به ژاله علو زادهٔ ۱۴ مردادِ ۱۳۰۶[۱] در تهران شاعر، گوینده رادیو، صداپیشه و هنرپیشه تئاتر، سینما و تلویزیون اهل ایران است.او از پیشکسوتان عرصه بازیگری و گویندگی است. او از برگزیدگان هشتمین همایش چهره‌های ماندگار در سال ۱۳۸۹ است.وی بعد از انقلاب، بازی در تلویزیون را با مجموعهٔ «امیرکبیر» آغاز کرد. آخرین حضور تلویزیونی اش مجموعهٔ «مختارنامه» بود. او همچنین در برخی از برنامه های موسیقایی تلویزیون نظیر دلنوازان به دکلمه اشعار پرداخته است.

عوامل سریال گرگ ها

دیگر عوامل

متاسفانه به علت قدیمی بودن مجموعه اطلاعاتی در دسترس نیست.

نظرات