آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ (بارش برف و سرما)

2

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ بارش برف و آلودگی هوا و سرما و یخبندان و در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید با توجه تشدید بارش ها و بارش برف و افت شدید فشار دما در شهرها و استان ها تا این لحظه هیچ خبری از تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ نیست. به محض انتشار خبر جدید تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ آلودگی هوا یا بارش برف و باران و سیل و سرما و یخبندان در این رابطه این خبر بروزرسانی خواهد شد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ (بارش برف)

تعطیلی مدارس و ادارات ۸ اسفند ۱۴۰۲ و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ مشخص شد در اصفهان، مشهد، کرمان، یزد، تهران و البرز، تبریز ، ایلام ، شهرهای جنوبی ، زاهدان، زابل ، خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک ، سیستان و بلوچستان و زاهدان به علت آلودگی هوا و بارش برف و کولاک و برودت هوا و تگرگ از حرف تازه پیگیری کنید.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 8 اسفند 1402 (بارش برف و سرما)

🔻 مدارس قم، البرز , قزوین , گیلان غیرحضوری شد

استانداری قم اعلام کرد به‌دلیل بارش برف، سرمای هوا و یخبندان سه‌شنبه همۀ مدارس استان غیرحضوری است.

همچنین به‌دلیل تداوم سرما و یخ‌بندان فردا مدارس ابتدایی استان‌های البرز و قزوین و گیلان غیرحضوری است.

مدارس برخی مناطق گیلان غیرحضوری شد

استانداری گیلان:
🔹مدارس تمامی مقاطع تحصیلی شهرستان های رشت و سیاهکل، بخش‌های عمارلو و خورگام فردا سه شنبه در شیفت های صبح و عصر غیرحضوری است.

🔹مدارس مقاطع تحصیلی ابتدایی و اول متوسطه شهرستان‌های لاهیجان و آستانه اشرفیه نیز برای فردا غیرحضوری شد.

🔹آغاز به‌کار ادارات و نهادها به‌جز دستگاه‌های خدمات رسان و بانک‌ها در شهرستان‌های رشت و سیاهکل با دو ساعت تأخیر خواهد بود.

🔻تعطیلی مدارس خراسان رضوی در دو روز آینده

🔸فعالیت کلیه مدارس خراسان رضوی برای سه‌شنبه و چهارشنبه غیرحضوری شد.

ادارات استان سمنان با یک ساعت تاخیر فعال هستند

معاون استاندار سمنان:

🔹با توجه به تداوم برودت هوا در بخش‌های وسیعی از کشور و افزایش مصرف گاز، محدودیت‌هایی به منظور ایجاد پایداری در شبکه گازرسانی استان به تصویب رسید لذا فعالیت ادارات و بانک‌های استان از فردا تا پایان هفته از ساعت هشت و نیم صبح آغاز خواهد شد./مهر

مدارس پردیس فردا غیرحضوری شد

فرماندار پردیس تهران:‌
🔹به‌‌دلیل برودت هوا مدارس این شهرستان فردا در دو نوبت صبح و عصر به‌صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.

بارش برف برخی مدارس استان اصفهان را غیرحضوری کرد/ تاخیر در آغاز کلاس‌های مدارس شهر اصفهان

سلمانی، رییس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:

🔹با توجه به تداوم یافتن بارش برف و یخبندان شدید، مدارس تمامی مقاطع شهرستانهای کاشان، آران و بیدگل، نطنز، خوانسار، گلپایگان، فریدن، فریدونشهر، چادگان، بوئین میاندشت، بخش میمه، نایین، اردستان و بخش‌های زفره و تودشک شهرستان کوهپایه فردا سه شنبه ۸ اسفندماه غیرحضوری خواهد بود.

🔹مدارس نواحی شش‌گانه شهر اصفهان، برخوار، شاهین شهر و ورزنه نیز فردا با یکساعت تاخیر از ساعت ۹ صبح فعالیت آموزشی خود را آغاز خواهد کرد.

مدارس استان مرکزی فردا مجازی شد

🔹فعالیت دانشگاه‌ها، ادارات و بانک‌ها هم با یک‌و‌نیم ساعت تأخیر آغاز می‌شود.

 

ایا سه شنبه ۸ اسفند مدارس تعطیل است

تا این لحظه اطلاعیه تعطیلی مدارس در روز سه شنبه (۸ اسفند ۱۴۰۲) صادر نشده و قرار بر این است برای تعطیلی مدارس فردا ۸ اسفند ماه تا ساعاتی دیگر از سوی آموزش و پرورش و کمیته اضطرار استانداری ها تصمیم گیری شود و نتایج آن از طریق این رسانه خبری اطلاع رسانی خواهد شد. کما فی‌سابق منابع خبری از تعطیلی برخی مدارس و ادارات در روز سه شنبه ۸ اسفند ماه خبر دادند و نوشتند: احتمال تعطیلی مدارس در روز سه شنبه ۸ اسفند ماه به علت بارش برف و یخبندان و سرمای شدید پیش بینی میشود. اگر تصمیمی در این رابطه اتخاذ شد به اطلاع مردم خواهیم رساند.

بارش برف و یخبندان و سرمای شدید و افت فشار دما تا ۲۰ درجه زیر صفر در برخی شهرها و استان ها باعث شد تا خبر تعطیلی مدارس فردا خبر داغ در شبکه های اجتماعی شده و والدین و دانش آموزان پیگیر اخبار تعطیلی مدارس باشند. لطفا آخرین اخبار وضعیت تعطیلی مدارس را در ادامه پیگیری کنید.

آیا مدارس تهران در روز سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ تعطیل است

باتوجه به بارش برف و سرمای شدید هوا در تهران، احتمال تعطیلی مدارس تهران و کرج در روز سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ پیش بینی می شود. در حال حاضر مدارس تهران فردا ۸ اسفند تعطیل نیست، اگر وضعیت تعطیلی مدارس تهران مشخص شد تا ساعات پایان روز به اطلاع شما می رسد.

تعطیلی مدارس لرستان و قم و سمنان و قزوین سه شنبه ۸ اسفند ماه ۱۴۰۲

به علت برودت هوا، بارش برف و لغزندگی سطح معابر احتمال تعطیلی روز سه شنبه ۸ اسفند ماه ۱۴۰۲ وجود دارد. زیرا بارش ها و فعالیت سامانه بارشی باعث خواهد شد تا مدارس این شهرها و استان ها تعطیل شود. برای همین احتمال تعطیلی مدارس قم و سمنان و قزوین و لرستان پیش بینی میشود. تا ساعات اینده خبرهای تعطیلی را دد این شهرها و استان ها به اطلاع شما می رسانیم.

آیا فردا سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ مدارس اصفهان تعطیل است؟

در پی بارش برف و برودت هوا،، احتمال تعطیلی مدارس در اصفهان در روز سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ پیش بینی میشود اما با این حال خبر جدید و رسمی تعطیلی یا عدم تعطیلی مدارس اصفهان از سوی استانداری ها تا ساعاتی دیگر به سمع و نظر شما خواهد رسید.

اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه‌شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ در اردبیل و ارومیه و تبریز

تعطیلی روز گذشته و بارش برف و بوران، برودت هوا، یخبندان و سرمای شدید تعطیلی مدارس آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و چالدران و اردبیل و تبریز و زنجان و قزوین و اهر و ابهر و ارومیه فردا سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ دور از انتظار نخواهد بود. اما در حال حاضر تا این لحظه تنظیم خبر مدارس این استان و شهرها تعطیل نیست. در صورت اطلاعیه راجع به تعطیلی فردا مدارس اخبار مربوطه از رسانه حرف تازه اطلاع رسانی خواهد شد

آیا مدارس مشهد فردا سه شنبه ۸ اسفند ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟

تا این لحظه از روز مدارس مشهد و خراسان رضوی در روز سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ تعطیل نیست و تمامی مدارس این استان ها و شهرها دایر می باشد.

اطلاعیه سازمان هواشناسی

طبق الگوی پیش بینی هواشناسی، از فردا صبح تا جمعه ظهر افت شدید دما و یخبندان در ایران پیش بینی میشود . به جزء جنوب جنوب شرق ، استان خوزستان) اتفاق خواهد افتاد و دما حتی طی شب‌ها به خصوص در مناطق کوهستانی به ۱۳ – هم خواهد رسید.

🔹️سه شنبه (۸ اسفند) در اغلب مناطق واقع در نیمه شمالی کشور کاهش دما بین ۵ تا ۱۰ درجه پیش بینی می‌شود‌.

🔹️چهارشنبه (۹ اسفند) فعالیت سامانه بارشی در برخی مناطق کشور تا اخر هفته ادامه دارد. امروز سامانه بارشی در استان‌های قم، البرز، تهران، غرب مازندران، گیلان، نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان فعال خواهد بود. در جنوب سیستان و بلوچستان، بارش‌های مناسبی داریم که به صورت رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید است‌.

وضعیت راهها

🔹به علت بارش برف سنگین و ریزش بهمن، جاده چالوس تا اطلاع ثانویه مسدود است.

2 دیدگاه در “آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ (بارش برف و سرما)

  1. صمد برزگر گفت:

    در سر دترین شهر ایران خبری از تعطیلی یا مجازی شدن مدارس نیست انگار استاندار و مدیران بحران تبریز در خواب تشریف دارند در این سرما بچه دبستانی چطور می‌تونه به مدرسه برود اکثر خانواده ها خودشان مانع رفتن عزیزانشان به مدرسه میشوند امان از دست مدیران بی کفایت

  2. ناشناس گفت:
    1
    2

    خواهش تعطیل کنید پردیس و رودهن خیلی سرده طوفان باران برف خیلی میباره خواهش میکنم

نظرات