بیوگرافی و اسامی بازیگران سریال قصه های صندوق با نقش +‌عکس و داستان

0

سریال قصه های صندوق از امشب از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. این سریال به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر کریمی و کارگردانی حسین امانی با موضوع انتخابات تولید شده و بازیگرانی چون سیروس همتی، نیلوفر شهیدی، سیروس میمنت، شهرام شکیبا، آرش نوذری، علی استادی، بهزاد رحیم‌خانی و ساقی زینتی در آن ایفای نقش کردند. در ادامه به معرفی بیوگرافی بازیگران سریال قصه های صندوق همراه با عکس و اسامی و داستان مینی سریال قصه های صندوق و زمان پخش از شبکه تهران می پردازیم.

بیوگرافی و اسامی بازیگران سریال قصه های صندوق با نقش +‌عکس و داستان

بیوگرافی بازیگران سریال قصه های صندوق با نقش +‌عکس و داستان

سریال قصه های صندوق محصول کشور ایران بوده و در سال ۱۴۰۲ در سیاسی و اجتماعی ساخته شده است. این سریال برای اولین بار در اسفند ماه ۱۴۰۲ از شبکه دو سیما پخش می‌شود. قصه‌های صندوق گزیزی دارد به انتخابات و رای گیری و ماجراهای این موضوع سیاسی کشور که اینروزها درگیر آن هستیم.

اسامی بازیگران سریال قصه های صندوق

بازیگران سریال قصه های صندوق

اسامی بازیگران سریال قصه های صندوق با نقش ها عبارتند از:

 • سیروس همتی
 • نیلوفر شهیدی
 • سیروس میمنت
 • شهرام شکیبا
 • آرش نوذری
 • علی استادی
 • بهزاد رحیم‌خانی
 • ساقی زینتی
 • نفس جافری
 • محمودرضا قدیریان
 • و … نقش آفرینی کردند

خلاصه داستان سریال قصه های صندوق

سریال «قصه‌های صندوق» مجموعه‌ای اپیزودیک است و هر قسمت آن داستان جداگانه‌ای دارد، اما محور اصلی آن انتخابات است. این سریال محصول سیما فیلم است که با حضور جمعی از بازیگران شناخته شده، تولید شده است.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: بزرگ و کوچیک، پیر و جوون، روستایی و شهری، در روز انتخابات درگیر ماجراهایی شده اند که برای حل آنها باید تصمیماتی اساسی بگیرند. تصمیماتی که گاهی برای آنها مشکلاتی را در پی خواهد داشت…

بیوگرافی بازیگران سریال قصه های صندوق با نقش +‌عکس و داستان

جدول پخش و تکرار سریال قصه‌های صندوق از شبکه دو

مینی سریال «قصه‌های صندوق» از امشب هرشب ساعت ٢٣:١۵ از شبکه دو سیما پخش می‌شود. طبق اعلام روابط عمومی پروژه، سریال پنج اپیزودی «قصه‌های صندوق» به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر کریمی و کارگردانی حسین امانی با موضوع انتخابات از امشب، هرشب ساعت ٢٣:١۵ روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

شهرام شکیبا

شهرام شکیبا دلنوا متولد ۱۷ آبان ۱۳۵۱ در تهران است. او منتقد سینما، شاعر طنز پرداز و مجری تلویزیون اهل ایران است و تاکنون در جشنواره های ادبی و طنز مختلفی به عنوان داور یا ناظر شرکت داشته است.

شهرام شکیبا فارغ التحصیل رشته زبان و ادبیات فارسی است. شهرام شکیبا یکی از بهترین مجری های مرد ایرانی است که اکثرا او را برای اجرا در برنامه ادبی قند پهلو میشناسند. چند سالی است که کم پیش می آید جشنواره ای، شب شعری، مراسم مهمی با موضوع طنز نویسی و شعر طنز برگزار شود و اسمی از شهرام شکیبا در آن مراسم نباشد. شهرام شکیبا فرزند مرحوم حاج کریم دلنوا ازپیشکسوتان هیئت داری در تهران و از مفاخرخادمان حسینی پایتخت می باشد.

 

عکس و بیوگرافی بازیگران سریال قصه های صندوق

سایر عوامل

اسامی و بیوگرافی عوامل این مجموعه عبارتند از: نویسندگان: مریم فخریان، فریده الیاسی‌فرد، زهره مومنی، مدیر تولید: علی رحیم‌زاده، جانشین تهیه: امید یارمحمدی، دستیار کارگردان: عباس بیگدلی، منشی صحنه: زهرا پیچک، عکاس: میثم محمدی، تدوین : علی گورانی، برنامه‌ریز: خسرو نصیری‌خواه، طراح صحنه: مهدی دیلمی، طراح لباس: مرجان صفابخش، صدابردار: علی قاسمی، طراحی و ترکیب صدا: حسین ابراهیمی، مدیر تصویربرداری: یونس سبزی، طراح گریم: فاطمه شیرازی، مدیر تدارکات: اصغر کریمی و فریده الیاسی‌ فرد، زهره مومنی، مدیر تولید: علی رحیم‌زاده، جانشین تهیه: امید یارمحمدی، دستیار کارگردان: عباس بیگدلی، منشی صحنه: زهرا پیچک، عکاس: میثم محمدی، تدوین : علی گورانی، برنامه‌ریز: خسرو نصیری‌خواه، طراح صحنه: مهدی دیلمی، طراح لباس: مرجان صفابخش، صدابردار: علی قاسمی، طراحی و ترکیب صدا: حسین ابراهیمی، مدیر تصویربرداری: یونس سبزی، طراح گریم: فاطمه شیرازی، مدیر تدارکات: اصغر کریمی.

نظرات