بیوگرافی و اسامی بازیگران سریال کیش و مات با نقش +‌عکس و داستان

0

سریال چینی کیش و مات از امشب از شبکه تهران پخش خواهد شد. این سریال با گویندگی ۵۳ نفر از گویندگان واحد دوبلاژ در ایران دوبله شده و بازیگران مشهور سینمای چین مانند هو یی تیان (سیتو یان)، لئون ژانگ و ژانگ شین یو در آن ایفای نقش کردند. در ادامه به معرفی بیوگرافی بازیگران سریال کیش و مات همراه با عکس و اسامی و داستان سریال چینی کیش و مات و زمان پخش از شبکه تهران می پردازیم.

بیوگرافی و اسامی بازیگران سریال کیش و مات با نقش +‌عکس و داستان

بیوگرافی بازیگران سریال کیش و مات با نقش +‌عکس و داستان

سریال کیش و مات (Checkmate) محصول کشور چین بوده و در سال ۲۰۲۲ در ژانر درام ، تاریخی و رازآمیز ساخته شده است. این سریال برای اولین بار در ایران در اسفند ماه ۱۴۰۲ از شبکه تهران پخش می‌شود. کیش و مات از روی رمان های معروف هرکول پوآرو و خانم مارپل اثر آگا کریستی اقتباس شده و داستان جنایی و معمایی دارد.

اسامی بازیگران سریال کیش و مات

بازیگران سریال چینی کیش و مات

اسامی بازیگران سریال کیش و مات با نقش ها عبارتند از:

هو یی تیان در نقش سی تو یان

لئون ژانگ

ژانگ شین یو

و … نقش آفرینی کردند

خلاصه داستان

بیوگرافی بازیگران سریال کیش و مات با نقش +‌عکس و داستان

خلاصه داستان سریال کیش و مات درباره سی تو یان وکیل جوان است که در پکن زندگی می کند و وارد چالشی عجیب و خطرناک میشود. او وقتی حاضر نمی‌شود که از اصولش کوتاه بیاید و همانند همکارانش به کار‌های خلاف بپردازد ناچار می‌شود که از شغل خود استعفا بدهد. او در مسیر خود در قطار هاربین، با لو شائو جوان ثروتمند، آشنا می‌شود و آن دو با یکدیگر دوستی بسیار خوب و صمیمانه‌ای را آغاز می‌کنند. کمی بعد این دو نفر در جریان حل یک پرونده‌ی قتل که در یک قطار سریع‌السیر اتفاق افتاده با زنی بسیار باهوش به نام ژو مو وان، آشنا می‌شوند. در نهایت این تیم سه نفره به کمک هم موفق می‌شوند پرونده‌های بسیار زیادی را به نتیجه برسانند و شهرت و اعتبار زیادی برای خود کسب کنند.

سریال کیش و مات

این مجموعه در هر چند قسمت یکی از این داستان ها را به خوبی اقتباس کرده و گاهی دو داستان را در هم می آمیزد و یکی را در وسط داستان دیگر باز می کند. در کل پرداخت خوبی دارد و بازی بازیگران نقش های اصلی آن و همچنین چند نقش فرعی بسیار درخشان است. با اینکه در برخی از قسمت ها لوکیشن ها بسیار محدود است اما باز شیوه ی روایت و بازی ها به قدری جذاب هستند که تماشاگر را دچار ملال نمی کند. همچنین استفاده از جلوه های ویژه در این مجموعه بسیار باکیفیت و حرفه ای است.

جدول پخش و تکرار سریال کیش و مات از شبکه تهران

مجموعه تلویزیونی کیش و مات در ۴۵ قسمت تولید شده و هر شب حوالی ساعت ۲۳ از شبکه تهران سیما پخش خواهد شد و روز بعد ساعت ۱۰:۴۰ و ۱۹ بازپخش و تکرار می شود.

بیوگرافی هو یی تیان بازیگر نقش سیتو یان در سریال کیش و مات

بیوگرافی هو یی تیان بازیگر نقش سیتو یان در سریال کیش و مات

هو یی تیان Hu Yi Tian بازیگر نقش سی تو یان متولد دهه ۹۰ میلادی است. او اولین بازی خود را در درام «به سوی تابستان مردگان عجله کن» انجام داد. او متعاقباً در سال ۲۰۱۷ در مجموعه وب موفق “A Love So Beautiful” بازی کرد و سپس به پیشنهاد یکی از دوستانش وارد صنعت مدلینگ شد. هو در ۱۷ اکتبر، او در فهرست نخبگان زیر ۳۰ سال فوربس چین در سال ۲۰۱۹ انتخاب شد.

دوبلورها

شیلا آژیر مدیر دوبله این سریال است و صدابرداری آن به عهده اکبر صالحی بوده است. رضا آفتابی، زهره اسدی، بابک اشکبوس، ارغوان افراسیاب، مهوش افشاری، رضا الماسی، دانیال الیاسی، آرزو امیربدری، محمد بهاریان، علی بیگ محمدی، محمد تنهایی، علی جلیلی باله، مریم جلینی، ارسلان جولایی، الهام چارانی، محمدرضا حسینیان، شراره حضرتی، امیر حکیمی، مریم رادپور، سیما رستگاران، آرزو روشناس، نفیسه زاجکانیها، افشین زی نوری، حسین سرآبادانی، لادن سلطان پناه، زهرا سوهانی، ابوالفضل شاه بهرامی، مریم شاهرودی، فاطمه شعشعانی، ابراهیم شفیعی مهیار، پریا شفیعیان، خشایار شمشیرگران، سعید شیخ زاده، محمد صادقیان، فاطمه صبا، سحر صحامیان، مرضیه صفی خانی، مهسا عرفانی، بهروز علی محمدی، میلاد فتوحی، پویا فهیمی، نرگس فولادوند، شروین قطعه ای، امیربهرام کاویانپور، امیرصالح کسروی، مریم معینیان، اسفندیار مهرتاش، علی همت مومیوند، صنم نکواقبال، نیما نکویی فرد، حسین نورعلی، نازنین یاری و شیلا آژیر صداپیشه‌های این اثر بوده اند.

عوامل

و….

نظرات