آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ (بارش برف)

3

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ بارش برف و آلودگی هوا و بین التعطیلین و در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید با توجه تشدید بارش ها و بارش برف و تگرگ در شهرها و استان ها و نیمه شعبان تا این لحظه هیچ خبری از تعطیلی مدارس فردا شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ نیست. به محض انتشار خبر جدید تعطیلی مدارس فردا شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ آلودگی هوا یا بارش برف و باران و سیل در این رابطه این خبر بروزرسانی خواهد شد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ (بارش برف)

تعطیلی مدارس و ادارات ۵ اسفند ۱۴۰۲ و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ مشخص شد در اصفهان، مشهد، کرمان، یزد، تهران و البرز، تبریز ، ایلام ، شهرهای جنوبی ، زاهدان، زابل ، خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک ، سیستان و بلوچستان و زاهدان به علت بین‌التعطیلی نیمه شعبان و آلودگی هوا و بارش برف و کولاک و برودت هوا و تگرگ از حرف تازه پیگیری کنید.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه 5 اسفند 1402 (بارش برف)

ایا شنبه ۵ اسفند مدارس تعطیل است

تا این لحظه اطلاعیه تعطیلی مدارس در روز شنبه (۵ اسفند ۱۴۰۲) صادر نشده و قرار بر این است برای تعطیلی مدارس فردا ۵ اسفند ماه تا ساعاتی دیگر از سوی دولت تصمیم گیری شود و نتایج آن از طریق این رسانه خبری اطلاع رسانی خواهد شد. کما فی سابق منابع خبری از تعطیل نبودن مدارس و ادارات در روز شنبه ۵ اسفند ماه خبر دادند و نوشتند: هرگونه خبر تعطیلی مدارس در روز شنبه ۵ اسفند ماه صحت ندارد و همچنان در هاله‌ای در ابهام قرار دارد. اگر تصمیمی در این رابطه اتخاذ شد به اطلاع مردم خواهیم رساند.

تداوم سامانه بارشی در کشور و بارش برف در برخی شهرها و استان های کشورمان و همچنین تعطیلی نیمه شعبان و بین تعطیلاین باعث شد تا خبر تعطیلی مدارس فردا خبر داغ در شبکه های اجتماعی شده و والدین و دانش آموزان پیگیر اخبار تعطیلی ادارات و مدارس هستند. لطفا آخرین اخبار وضعیت تعطیلی مدارس را در ادامه پیگیری کنید.

آیا مدارس تهران در روز شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ تعطیل است

باتوجه به تعطیلی نیمه شعبان و روز یکشنبه و همچنین بارش برف و باران و سرمای شدید هوا در تهران، احتمال تعطیلی مدارس تهران و کرج در روز شنبه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۲ پیش بینی می شود. در حال حاضر مدارس تهران فردا ۵ اسفند تعطیل نیست، اگر وضعیت تعطیلی مدارس تهران مشخص شد تا ساعات پایان روز به اطلاع شما می رسد.

تعطیلی مدارس لرستان و قم و سمنان و قزوین شنبه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۲

احتمال تعطیلی روز شنبه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۲ وجود دارد. زیرا بارش ها و فعالیت سامانه بارشی و بین التعطیلی شنبه و یکشنبه ۵ و ۶ اسفند باعث خواهد شد تا مدارس سراسر کشور تعطیل شود. برای همین احتمال تعطیلی مدارس قم و سمنان و قزوین و لرستان پیش بینی میشود. تا ساعات اینده خبرهای تعطیلی را دد این شهرها و استان ها به اطلاع شما می رسانیم.

آیا فردا شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ مدارس اصفهان تعطیل است؟

احتمال تعطیلی مدارس و ادارات در اصفهان در روز شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ پیش بینی میشود اما با این حال خبر جدید و رسمی تعطیلی یا عدم تعطیلی مدارس اصفهان از سوی استانداری ها تا ساعاتی دیگر به سمع و نظر شما خواهد رسید.

اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ در اردبیل و ارومیه و تبریز

تعطیلی نیمه شعبان ۱۴۰۲ و بارش برف و بوران، برودت هوا، یخبندان و سرمای شدید تعطیلی مدارس آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و چالدران و اردبیل و تبریز و زنجان و قزوین و اهر و ابهر و ارومیه در روز شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ دور از انتظار نخواهد بود. اما در حال حاضر تا این لحظه تنظیم خبر مدارس این استان و شهرها تعطیل نیست. در صورت اطلاعیه راجع به تعطیلی فردا مدارس اخبار مربوطه از رسانه حرف تازه اطلاع رسانی خواهد شد

آیا مدارس مشهد فردا شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ تعطیل است؟

تا این لحظه از روز مدارس مشهد و خراسان رضوی در روز ۵ اسفند ۱۴۰۲ تعطیل نیست و تمامی مدارس این استان ها و شهرها دایر می باشد.

اطلاعیه سازمان هواشناسی

🔹️صادق ضیاییان در خصوص شرایط جوی کشور از روز شنبه اظهار کرد: از شنبه ۶ اسفند ماه برف و باران ایران را فرا می‌گیرد.

شنبه سامانه بارشی وارد کشور شده و در مناطق شمال‌غرب، سواحل شمالی، شمال‌شرق، دامنه‌های جنوبی البرز و دامنه‌های زاگرس مرکزی بارش برف و باران آغاز می‌شود.

شاخص هوای شهرها

🔹️شنبه (۵ اسفند) بارش برف و باران در مناطق شمال‌غرب، سواحل شمالی، شمال‌شرق، دامنه‌های جنوبی البرز و دامنه‌های زاگرس مرکزی آغاز می‌شود.

🔹️یکشنبه (۶ اسفند) در اکثر مناطق کشور بارش برف و باران، کاهش محسوس دما و در استان‌های جنوبی رعدوبرق روی می‌دهد.

3 دیدگاه در “آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ (بارش برف)

  1. .... گفت:

    حالا اگه کشور های دیگ بودن تعطیل میکردن .. از هیچ جا شانس نیاوردیم..

  2. هیلدا پاشایی گفت:

    به نظر خانواده ی ما چون جمعه و یکشنبه به علت نیمه ی شعبان تعطیل است شنبه هم تعطیل شود چون رفتن بچه ها به مدرسه سودی ندارد

  3. ح س ی ن گفت:

    چرا تعطیل نمیکنید چرا لعنت به این زندگی . رو این زندگی که تعطیل نمیشه چرا تعطیل نمیکنید یک روز رو تعطیل کنید شنبه رو و یکشنبه همکه تعطیل چرا جواب نمیدی

نظرات