پوستر تبلیغاتی بهمن دان بازیگر و ایرج ملکی برای انتخابات مجلس

0

بازیگر مشهور ایرانی کاندید نماینده مجلس شده است.
بهمن دان ، با انتشار یک استوری از کاندیداتوری خود در انتخابات مجلس دوازدهم خبر داده است.بهمن دان بازیگر مشهور ایرانی است. بهمن دان سالهاست که در کار بازیگری حضور ندارد. بهمن دان تجربه کار در تئاتر را نیز دارد. بهمن دان مدتی به عنوان تکنسین رادیولوژی در بیمارستان مهر تهران کار می‌کرد.

 بهمن دان

بهمن دان (زاده ۲۷ اردیبهشت ۱۳۳۷ تهران) بازیگر ایرانی است. وی فعالیت هنری خود را با تئاتر در گروه آناهیتا در سالهای نوجوانی آغاز کرد. سپس سالها به عنوان تکنسین رادیولوژی مشغول به کار بود و سپس در رشته های کشاورزی و معماری در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شد و مقطع کارشناسی ارشد را در رشته مدیریت امور فرهنگی به پایان رساند او فعالیت سینمایی را با فیلم هدف بصورت حرفه ای بعنوان بازیگر آغاز کرد.

کاندیداتوری ایرج ملکی

همچنین یکی دیگر از مواردی که این روزها در بین کاربران فضای مجازی جلب توجه کرده است کاندیدا شدن ایرج ملکی می باشد.

همزمان با تبلیغات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس، شبکه‌های اجتماعی از پوسترها، تصاویر و فیلم‌های تبلیغاتی کاندیداهای مختلف پر شده و نحوه تبلیغات نامزد‌ها مورد توجه افکار عمومی قرار گرفته است.

در این میان پوستر تبلیغاتی یکی از نامزدهای انتخابات مجلس که به تخصص خود اشاره کرده است، سوژه کاربران شد.

ایرج ملکی

ایرج ملکی لطیفه‌گوی مجازی هم برای انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه کرمانشاه تایید صلاحیت شده است. او پیشتر به دلیل تولید فیلم های کوتاهش در شبکه‌های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته بود. ایرج ملکی،یکی از چهره‌های معروف در اینستاگرام است که به نام استاد ملکی مشهور است.

جالب توجه اینجاست که هر فردی با هر تخصصی تصمیم به حضور در انتخابات گرفته است و تحلیلگران بر این باور هستند این افراد از طریق قدرت شبکه‌های اجتماعی قصد دارند در قالب کاندیدای انتخابات خود را به جامعه معرفی کنند!

نظرات