سرای بی‌نظیر یا سرای ایرانی؟ بیشتر بهتر نیست!

0

برای اینکه بفهمیم بهترین فروشگاه لوازم‌خانگی کجاست، باید به نکته مهمی توجه کنیم: بیشتر بهتر نیست. تبلیغات زیاد و بدون ارزش‌افزوده، نشان‌دهنده برتری یک فروشگاه نسبت به دیگری نیست.

تبلیغات زیاد رادیویی و تلویزیونی فقط قدرت یک فروشگاه را نشان می‌دهد. اینکه مردم را به هر بهانه‌ای به فروشگاه بکشانیم (آن هم در منطقه‌ای پرترافیک) و آنها ناراضی به خانه‌هایشان بازگردند، هیچ جنبه مثبتی ندارد.

متر و معیار عملکرد یک فروشگاه لوازم‌خانگی بزرگ و معتبر مشخص است: عرضه محصولاتی متنوع، باکیفیت و با قیمت کف بازار به‌صورت نقدی و اقساطی در محلی امن و راحت. می‌خواهیم دلیل برتری فروشگاه‌هایی مثل سرای بی‌نظیر و شهر لوازم‌خانگی را نسبت به سرای ایرانی بازگو کنیم.

سرای ایرانی یا شهر لوازم‌خانگی

ترافیک شدید برای سرای ایرانی؛ راحتی و آرامش برای شهر لوازم‌خانگی

داستان افتتاح شعبه جدید سرای ایرانی در منطقه افسریه تهران داستان پرغصه‌ای است. شعبه جدید این فروشگاه ترافیک منطقه را به شکل قابل‌توجهی افزایش داده است؛ به‌طوری‌که داد اهالی منطقه و مهدی چمران، رئیس شورای شهر تهران را هم بلند کرده است: «شهرداری منطقه و پلیس راهور باید برای حل این مشکل راه‌حلی پیدا کنند». با اینکه قول‌هایی برای بهبود وضعیت ترافیک منطقه داده شده است؛ اما باید منتظر بود و دید، چه زمانی و چگونه این مشکل برطرف می‌شود.

برخلاف سرای ایرانی، سرای بی‌نظیر و شعبه‌های شهر لوازم‌خانگی در شهرهای تهران، اصفهان و ساری دسترسی خوبی به نقاط مختلف شهر دارند و برای شهروندان مزاحمت درست نمی‌کنند. در تأسیس این شعبه‌ها به همه نکات لازم برای عبور و مرور سریع و بی‌دردسر مشتریان توجه شده است و مردم وقت گران‌بهای خود را در ترافیک تلف نمی‌کنند. این مزیت مهمی است که در کنار مزیت‌های دیگر باعث برتری شهر لوازم‌خانگی نسبت به سرای ایرانی شده است.

گرانی برای سرای ایرانی؛ ارزانی برای شهر لوازم‌خانگی

از مشکل ترافیکی ایجاد شده توسط فروشگاه که بگذریم به وضعیت کالاها و قیمت‌ها در سرای ایـرانی می‌رسیم. همین چند وقت پیش بود که میربانکی، کارشناس بازار و سرمایه، قیمت محصولات شهر لوازم‌خانگی و سرای ایرانی را با هم مقایسه کرد. او دو کالای یکسان را از هر دو فروشگاه خرید که قیمت در شهر لوازم‌خانگی ارزان‌تر از سرای ایرانی بود.

قیمت‌ها در سرای بی‌نظیر هم مشابه شهر لوازم‌خانگی است و این فروشگاه کالاها را با قیمت کمتری نسبت به سرای ایرانی عرضه می‌کند. بااین‌حال برتری دو فروشگاه محبوب لوازم‌خانگی نسبت به سرای ایـرانی به همین‌جا خلاصه نمی‌شود. شرایط خرید اقساطی در شهر لوازم‌خانگی و سرای بی‌نظیر مناسب‌تر از سرای ایرانی است.

سرای ایرانی یا شهر لوازم‌ خانگی

شرایط اقساطی بهتر برای شهر لوازم‌خانگی

کارمزد خرید در شهر لوازم‌خانگی ماهانه حدود یک درصد است که این عدد در سرای ایـرانی ۱.۷ درصد است. علاوه بر این، کارمزد در شهر لوازم‌خانگی تنها به مبلغ وام تعلق می‌گیرد که در سرای ایـرانی برای کل مبلغ وام و پیش‌پرداخت محاسبه می‌شود؛ بنابراین در هر دو حالت خرید نقدی یا اقساطی، خرید از شهر لوازم‌خانگی به‌صرفه‌تر از سرای ایرانی است.

در جشنواره عیدانه سرای بی‌نظیر نیز شاهد فروش اقساطی ۱۵ماهه و بدون پیش‌پرداخت مبل هستیم. در این جشنواره انواع مبل‌های سلطنتی، راحتی و کلاسیک با بهترین شرایط اقساطی، بدون پیش‌پرداخت و بدون افزایش قیمت عرضه می‌شود؛ در ضمن در سرای بی‌نظیر برای رفاه حال ایرانیان فروش مبل با ارسال رایگان انجام می‌شود.

شهر لوازم‌خانگی بهتر از سرای ایرانی است

اکنون با اطمینان می‌توان گفت، سرای بی‌نظیر و شهر لوازم‌خانگی بهتر از سرای ایـرانی هستند. این دو فروشگاه بزرگ بهترین شرایط خرید نقدی و اقساطی لوازم‌خانگی را برای مشتریان فراهم کرده‌اند. ضمن اینکه به حقوق شهروندی نیز توجه کرده‌اند و شعبه‌های آن خللی در ترافیک شهری ایجاد نمی‌کنند.

برای خرید از شهر لوازم‌خانگی می‌توانید به شعبه‌های مختلف آن واقع در شهرهای تهران، اصفهان و ساری مراجعه کنید. سرای بی‌نظیر نیز در قم، خیابان خاکفرج، میدان نواب، جنب استانداری واقع شده است./۲۶۳۸۴۷

نظرات