پخش زنده فوتبال ساحلی ایران و امارات پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲ بدون سانسور +‌آنلاین

0

مسابقه فوتبال ساحلی ایران و امارات از سری رقابت های جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۲۴ امارات که امروز ۳ اسفند ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۹ در ورزشگاه D3 دبی برگزار می‌شود. شبکه و فرکانس های پخش بازی ایران و امارات جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۲۴ امارات که امروز ۳ اسفند ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۹ در ورزشگاه D3 دبی برگزار می‌شود را در لینک زیر تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال ساحلی ایران و امارات پنجشنبه 3 اسفند 1402 بدون سانسور +‌آنلاین

پخش زنده فوتبال ساحلی ایران و امارات پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲ بدون سانسور +‌آنلاین

در لینک های زیر بطور زنده و آنلاین فوتبال ساحلی ایران – امارات را با کیفیت عالی تماشا کنید

۳ https://telewebion.com/live/tv3 (کلیک کنید)

بسیاری از شبکه های ورزشی و شبکه ۳ و ورزش صدا و سیما این مسابقه را به طور زنده پوشش می دهند.

شبکه های پخش زنده فوتبال ساحلی ایران و امارات

*همچنین شبکه های آنتن و کانال های ماهواره ای و تلوبیون و aparatsport و آپارات اسپرت و شبکه ورزش می توانید این مسابقه فوتبال را تماشا کنید.

دیدار تیم ملی فوتبال ساحلی ایران مقابل آرژانتین در مرحله گروهی جام جهانی امارات امروز ـ ۳ اسفند ماه ـ از شبکه ورزش سیما پخش خواهد شد.

ترکیب ایران مقابل امارات را احتمالا این نفرات تشکیل می‌دهند:

دروازه‌بان: سیدمهدی میرجلیلی و بازیکنان: مسلم مسیگر (کاپیتان)، امیرحسین اکبری، محمدعلی مختاری، علی میرشکاری، محمد معصومی‌زاده، موحد محمدپور، رضا امیری‌زاده، محمد مرادی، مهدی شیرمحمدی و سعید پیرامون

حواشی بازی

ایران و امارات در دومین بازی مرحله حذفی فوتبال ساحلی امارات، امروز از ساعت ۱۹ به وقت تهران در ورزشگاه D3 دبی به مصاف هم خواهند رفت. تیم ملی ایران در مرحله یک چهارم نهایی باید ساعت ۱۹:۰۰ روز پنج شنبه سوم اسفند مقابل تیم ملی امارات میزبان مسابقات قرار بگیرد.

امارات در گروه A مسابقات درست مثل ایتالیا ۶ امتیازی شد اما به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به ایتالیا در رده دوم قرار گرفت و طبق برنامه‌ریزی که از قبل انجام شده در مرحله یک چهارم باید با تیم اول گروه B یعنی ایران بازی کند.

امارات در مرحله گروهی ابتدا دو بر یک مصر را شکست داد. سپس در وقت‌های اضافه با نتیجه ۳ بر دو آمریکا را مغلوب کرد و در بازی با ایتالیا با تساوی بدون گل رسید اما در ضربات پنالتی این تیم را شکست داد.

در مجموع به نظر می‌رسد برخورد با امارات در این مرحله اتفاق خوبی برای تیم ملی ایران بود. امارات اگرچه میزبان مسابقات است اما در حد و اندازه‌های تیم ملی ایران نیست و بعید است بتواند مشکلی برای صعود ایران به مرحله نیمه نهایی ایجاد کند.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به مصاف میزبان مسابقات خواهد رفت و در دیداری حساس در روز پنجشنبه مقابل امارات قرار خواهد گرفت و در صورت پیروزی در این مسابقه به مصاف برنده مسابقه برزیل و ژاپن خواهد رفت.

حواشی بلیت فروشی

خبر ورزشی نوشت: با توجه به این که امارات میزبان مسابقات است قابل پیش‌بینی بود که هواداران آنها بیشترِ بلیت‌های مسابقه را بخرند و ورزشگاه را تا حد امکان در اختیار خودشان بگیرند اما میزان دسترسی اماراتی‌ها به بلیت‌های این مسابقه بسیار بیشتر از تصور اولیه است. قانون فیفا می‌گوید فضای ورزشگاه باید به طور مساوی یعنی «پنجاه – پنچاه» در اختیار هواداران دو تیم قرار بگیرد. اما در حالی که همه بلیت‌های این مسابقه به فروش رفته است ظاهرا بیش از ۹۰ درصد از ۳۵۰۰ نفر ظرفیت ورزشگاه سهم اماراتی‌ها شده است اماراتی‌ها بلیت‌فروشی را به شکلی برگزار کردند که ایرانی‌ها کمتر موفق به خرید بلیت شوند. در حال حاضر فقط آن دسته از هواداران ایران بلیت دارند که از قبل می‌دانستند ایران به عنوان تیم صدرنشین صعود می‌کند و بازی‌اش در مرحله یک چهارم روز پنج شنبه برگزار می‌شود!

نظرات