ticket

برندگان اسکار ۲۰۱۹ | عکسهای بازیگران در مراسم اسکار ۲۰۱۹

0

برندگان اسکار و عکسهای بازیگران در مراسم اسکار ۲۰۱۹

اسکار ۲۰۱۹ : مراسم نود و یکمین دوره جوایز اسکار یکشنبه شب به وقت محلی و از ساعت چهار و نیم بامداد دوشنبه به وقت تهران در سالن دالبی شهر لس آنجلس برگزار شد. امسال مراسم اسکار مجری نداشت و اهدا کنندگان جایزه وقت بیشتری برای حرف زدن داشتند.

اسکار 2019

مراسم جنبی با بخش حضور بازیگران روی فرش قرمز از ساعت ۳ صبحگاه دوشنبه شروع شد و سینماگران در زمانی ۹۰ دقیقه ای به ترتیب با لباس های متنوع و بعضا عجیب خود روی فرش قرمز حضور یافتند.

سینماگران اسکاری همچنین مقابل دوربین عکاسان قرار گرفته و به سوالات خبرنگاران نیز جواب دادند.

مراسم با اجرای گروه کوئین و آدام لمبرت و ترانه «We will Rock You» آغاز شد.

در این دوره از مراسم اسکار فیلم های «سوگلی» و «رُما» هر کدام با ۱۰ نامزدی پیشتاز دیگر نامزدها هستند.

اسکار 2019

آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک (اسکار) پیشتر اسامی نامزدهای جوایز اسکار ۲۰۱۹ را اعلام کرده بود. فیلم های «روما» و «سوگلی» هرکدام با ۱۰ نامزدی، فیلم سینمایی «ستاره ای متولد می شود» و «معاون» با هشت نامزدی، «پلنگ سیاه» با هفت نامزدی، «بلکککلنزمن» با ۶ نامزدی و «حماسه کولی» و «کتاب سبز» هر یک با پنج نامزدی بیشترین نامزدی اسکار ۲۰۱۹ را داشتند.

برندگان اسکار ۲۰۱۹

فهرست برندگان نود و یکمین دوره این جوایز سینمایی به این شرح است:

*بهترین فیلم بلند

نامزدها: پلنگ سیاه، راپسودی بوهمی، کلنزمن سیاه، سوگُلی، کتاب سبز، روما، ستاره‌ای متولد شده است، معاون

برنده: کتاب سبز

اسکار 2019

*بهترین کارگردانی

نامزدها: اسپایک لی (کلنزمن سیاه)، پاول پالیکوفسکی (جنگ سرد)، یورگس لانتیموس (سوگُلی)، آلفونسو کوارون (روما)، آدام مک‌کی (معاون)

برنده: روما

*بهترین بازیگر نقش اول مرد

نامزدها: کریستین بیل (معاون)، بردلی کوپر (ستاره‌ای متولد شده است)، ویلم دفو (در دروازده ابدیت)، رامی مالک (راپسودی بوهمی، ویگو مورتنسن (کتاب سبز)

برنده: رامی مالک (راپسودی بوهمی)

*بهترین بازیگر نقش اول زن

نامزدها: یالیتزا آپاریسیو (روما)، گلن کلوز (همسر)، اولیویا کولمن (سوگُلی)، لیدی گاگا (ستاره‌ای متولد شده است)، ملیسا مک‌کارتی (هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟)

برنده: اولیویا کولمن (سوگُلی)

*بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

نامزدها: ماهرشالا علی (کتاب سبز)، ریچارد گرانت (هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟، سم الیوت (ستاره‌ای متولد شده است)، سم راکول (معاون)، آدام درایور (کلنزمن سیاه)

برنده: ماهرشالا علی (کتاب سبز)

اسکار 2019

*بهترین بازیگر نقش مکمل زن

نامزدها: ایمی آدامز (معاون)، ماریانا دتاویر (روما)، رجینا کینگ (اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند)، اما استون (سوگُلی)، ریچل وایس (سوگُلی)

برنده: رجینا کینگ برای فیلم اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند

اسکار 2019

*بهترین فیلم غیرانگلیسی

نامزدها: جنگ سرد (لهستان)، دزدان فروشگاه (ژاپن)، روما (مکزیک)، هرگز روی برنگردان (آلمان)، کفرناحوم (لبنان)

برنده: روما (مکزیک)

اسکار 2019

*بهترین فیلم‌نامه اقتباسی

نامزدها: ستاره‌ای متولد شده است، کلنزمن سیاه، اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند، تصنیف باستر اسکراگز، هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟

برنده: کلنزمن سیاه

 

*بهترین فیلم‌نامه اصلی

نامزدها: اولین اصلاح‌شده، کتاب سبز، روما، سوگُلی، معاون

برنده: کتاب سبز

اسکار 2019

*بهترین مستند بلند

نامزدها: انفرادی آزاد، مراقب فاصله بودن، از پدران و پسران، آر بی جی، هیل کانتی امروز صبح امروز عصر

برنده: انفرادی آزاد

اسکار 2019

*بهترین انیمیشن بلند

نامزدها: شگفت‌انگیزان ۲، رالف اینترنت را خراب می‌کند، جزیره سگ‌ها، میرای، مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی

برنده: مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی

اسکار 2019

*بهترین تدوین

نامزدها: کلنزمن سیاه، راپسودی بوهمی، کتاب سبز، سوگُلی، معاون

برنده: راپسودی بوهمی

*بهترین موسیقی متن

نامزدها: پلنگ سیاه، کلنزمن سیاه، اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند، جزیره سگ‌ها، بازگشت مری پاپینز

برنده: پلنگ سیاه

*بهترین ترانه

نامزدها: پلنگ سیاه، آر بی جی، بازگشت مری پاپینز، ستاره‌ای متولد شده است، تصنیف باستر اسکراگز

برنده: ستاره‌ای متولد شده است

اسکار 2019

*بهترین فیلم‌برداری

نامزدها: جنگ سرد، سوگُلی، هرگز روی برنگردان، روما، ستاره‌ای متولد شده است

برنده: روما

اسکار 2019

اسکار 2019

*بهترین طراحی لباس

نامزدها: تصنیف باستر اسکراگز، پلنگ سیاه، سوگُلی، بازگشت مری پاپینز، مری کوئین اسکاتلند

برنده: پلنگ سیاه

اسکار 2019

*بهترین مستند کوتاه

نامزدها: گوسفند سیاه، آخر بازی، قایق نجات، شبی در باغ، نقطه انتهای جمله

برنده: نقطه انتهای جمله

اسکار 2019

*بهترین چهره‌آرایی

نامزدها: معاون، مرز، مری کوئین اسکاتلند

برنده: معاون

*بهترین طراحی تولید

نامزدها: تصنیف باستر اسکراگز، پلنگ سیاه، سوگُلی، بازگشت مری پاپینز، مری کوئین اسکاتلند

برنده: پلنگ سیاه

*بهترین تدوین صدا

نامزدها: پلنگ سیاه، راپسودی بوهمی، نخستین انسان، یک جای آرام، روما

برنده: راپسودی بوهمی

*بهترین صداگذاری

نامزدها: پلنگ سیاه، راپسودی بوهمی، نخستین انسان، روما، ستاره‌ای متولد شده است

برنده: راپسودی بوهمی

*بهترین جلوه‌های ویژه بصری

نامزدها: انتقام جویان: جنگ ابدیت، کریستوفر رابین، نخستین انسان، بازیکن شماره یک آماده، سولو: داستانی از جنگ ستارگان

برنده: نخستین انسان

اسکار 2019

*بهترین فیلم کوتاه

نامزدها: بازداشت، پوست، مارگاریت، فائو، مادر

برنده: پوست

*بهترین انیمیشن کوتاه

نامزدها: رفتار حیوانی، بائو، یک قدم کوچک، نزدیک غروب، آخر هفته‌ها

برنده: بائو

اسکار 2019

عکسهای بازیگران فرش قرمز اسکار ۲۰۱۹

اسکار 2019

 

اسکار 2019

 

اسکار 2019

 

اسکار 2019

 

اسکار 2019

 

اسکار 2019

 

اسکار 2019

 

اسکار 2019

 

اسکار 2019

 

اسکار 2019

 

اسکار 2019

 

اسکار 2019

خاویر باردم در مراسم فرش قرمز اسکار ۲۰۱۹

اسکار 2019

بردلی کوپر

اسکار 2019

شارلی ترون

      اسکار 2019

 

اسکار 2019

 

اسکار 2019

 

 اسکار 2019

 

اسکار 2019

نظرات