دانلود کامل فیلم شب آهنگی فاطمه گودرزی قسمت ۳ فصل سوم شباهنگی

0

دانلود کامل شب آهنگی فاطمه گودرزی شباهنگی قسمت ۳ فصل سوم با لینک مستقیم و کیفیت عالی با حضور متفاوت فاطمه گودرزی و دانلود سکانس های جذاب شب آهنگی فاطمه گودرزی تا گفتگوی کامل شب آهنگی با حضور فاطمه گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون در فصل سوم شب آهنگی در ادامه در لینک زیر دریافت کنید:

دانلود کامل فیلم شب آهنگی فاطمه گودرزی قسمت 3 فصل سوم شباهنگی

دانلود کامل فیلم شب آهنگی فاطمه گودرزی قسمت ۳ فصل سوم شباهنگی

قسمت ۳ فصل سوم شب آهنگی دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ میزبان فاطمه گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان بود که اجرای آن را حامد اهنگی برعهده دارد. لینک دانلود شب آهنگی فاطمه گودرزی را دریافت کنید:

فصل سوم شب آهنگی با اجرای حامد آهنگی به تازگی آغاز شده و اولین قسمت آن نیز به محتوا و فضایی شاد و منشوری با حضور جواد خیابانی گزارشگر فوتبال از شبکه فیلم نت پخش شد.

تاک شو اینترنتی شب آهنگی یک برنامه شاد با اجرای هنرمند محبوب کشورمان حامد آهنگی و با حضور مهمانان معروفی است که لحظاتی مفرح را در کنار آنها تجربه میکنید.

در بخشی از برنامه شباهنگی را می بینیم که مهمان قسمت جدید این برنامه فاطمه گودرزی بود که با تعریف خاطراتی از موتورسواری و زندگی شخصی و خانواده اش حامد آهنگی را سورپرایز کرد.

بیوگرافی

فاطمه گودرزی (زادهٔ ۱۹ تیر ۱۳۴۲ در بروجرد،لرستان) هنرپیشه سینما و تلویزیون است. او تاکنون موفق به دریافت یک سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم غزال و دو نامزدی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول (۱۳۷۷) و نقش مکمل زن سال (۱۳۷۰) در جشنواره فیلم فجر شده‌است.
وی همچنین دارای مدرک دیپلم اقتصاد است. گودرزی همسر عبدالرضا گنجی کارگردان سینما است. پسر وی، پویان گنجی، نیز بازیگر است. وی از سال ۱۳۶۱ دورهٔ دوسالهٔ تئاتر را در ادارهٔ بازیگری گذراند. نخستین بازی او در تلویزیون در مجموعه تلویزیونی آئینه بود و اولین حضور خود در سینما را با بازی در فیلم به خاطر همه چیز در سال ۱۳۶۹ تجربه کرد.خانم گودرزی همسر عبدالرضا گنجی، کارگردان سینما است. او یک دختر به‌نام آوا و یک پسر به‌نام پویان دارد. پسر وی پویان گنجی نیز بازیگر است و در چند کار تجربه بازیگری دارد. فاطمه گودرزی در جریان برگزاری بیست و هشتمین دوره جشنوراه فیلم فجر، همانند اصغر فرهادی و عزت‌ الله انتظامی، از پذیرش داوری جشنواره خودداری کـرد.
گودرزی از سال ۱۳۶۷ با مجموعه تلویزیونی گالش‌های مادر بزرگ کار هنری‌اش را آغاز کرد. در سال ۶۹ با بازی در فیلم به خاطر همه چیز کاری از رجب محمدین سینما برای او آغاز شد.
وی با بازی در فیلم می‌خواهم زنده بمانم ثابت کرد که تا قبل از این توانایی‌هایش را نادیده گرفته بودند. در سیزدهمین جشنواره فیلم فجر جایزه‌ای به وی تعلق نگرفت، اما در دوره بعد، جایزه‌اش را برای بازی در فیلم غزال گرفت.

گودرزی تا مدت‌ها بعد از می‌خواهم زنده بمانم، فرصت نمایش توانایی‌هایش را پیدا نکرد تا اینکه در مجموعه تلویزیونی دردسر والدین بار دیگر ثابت کرد که همچنان هنرمند چیره دستی است.
یکی از پروژه‌های او فیلم سینمایی فوتبالیست‌ها با حضور علی پروین، حمید استیلی و افشین پیروانی بود، فیلمی که در سال ۷۹ توسط علی‌اکبر ثقفی مقابل دوربین رفت.

نظرات