رپ خوانی سید جواد هاشمی با لباس ها و حرکات عجیب را ببینید + فیلم

0

رپ خوانی سید جواد هاشمی با لباس ها و حرکات عجیب را ببینید + فیلم

فیلم منتشر شده از رپ خوانی سید جواد هاشمی با لباس ها و حرکات عجیب در کنار خواننده جوان رپ به نام علی حسینی خبرساز شده و با واکنش های زیادی همراه شد. فیلم رپ خواندن سید جواد هاشمی در تیزر قطعه جدید علی حسینی را ببینید:

رپ خوانی سید جواد هاشمی با لباس ها و حرکات عجیب را ببینید + فیلم

رپ خواندن سید جواد هاشمی در کنار علی حسینی در تیزر آهنگ جدیدش، باعث شد شوخی و مزاح کاربران شده و برخی نوشتند: اینا همش تقصیره زخم کاریه! و یا کاربری نوشت: این جلف بازی جواد هاشمی همش تقصیره اون سکانس لخت بودن و استخر زخم کاریه! برخی نیز نوشتند: حرکات زشت و جلف بازی بازیگر همیشه شهید شوکه ام کرد!

رپ خواندن سید جواد هاشمی در کنار علی حسینی

حضور سید جواد هاشمی بازیگر سینما و تلویزیون در تیزر قطعه جدید علی حسینی در ساعات گذشته در فضای مجازی پر بازدید شده است.  گفتنی است سید جواد هاشمی با بازی در نقش های مثبت و فرد حزب اللهی در فیلم و سریال ها شناخته شد. حالا وارد حاشیه شده و گاهی در تبلیغ برندها ظاهر میشود و گاهی نیز در قامت یک خواننده برای تبلغ اهنگ خواننده رپ که باعث تعجب و شگفتی کاربران و طرفدارانش شده است.

حواشی

سید جواد هاشمی در سال های اخیر به تبلیغات روی آورده و برای شرکت ها و کمپانی های مختلفی ازجمله کوروش کمپانی تبلیغ کرده است. ویدیویی از خوانندگی‌ سیدجواد هاشمی در فضای مجازی منتشر شده است. سید جواد هاشمی جزو دسته بازیگرانی است که کمتر زندگی او دچار حاشیه شده است. اما آقای هنرمند بعد از جنجال کوروش کمپانی باز هم دست از تبلیغات بر نداشته است و این بار در تبلیغ قطعه جدیدی از یک خواننده جوان حضور دارد. بعد از جنجال شکایت مالباختگان از شرکت کوروش کمپانی، جواد هاشمی با انتشار یک ویدئو بخاطر معرفی کوروش کمپانی به مردم عذرخواهی کرد.

سید جواد هاشمی آقای بازیگر، نویسنده و کارگردان که زندگی خانوادگی و خصوصی اش همیشه دور از تیررس رسانه ها بوده است

نظرات