جدیدترین مدل های کیف مجلسی زنانه برای عید ۱۴۰۳ + راهنمای خرید کیف مجلسی

0

کیف مجلسی زنانه عید ۱۴۰۳ : خرید یک کیف شیک در ایام عید برای خانم ها خیلی مهم است که بدرخشند و شیک به نظر برسند. در حرف تازه همراه ما باید تا با شیک ترین مدل های کیف مجلسی آشنا شوید.

کیف مجلسی زنانه عید 1403

جدیدترین مدل های کیف مجلسی زنانه برای عید ۱۴۰۳ + راهنمای خرید کیف مجلسی

کیف های مجلسی جنس های متنوعی دارد که می توانید خریداری کنید، مانند کیف مجلسی چرم، پولک دوزی، جیر، مروارید دوزی، ساتن، ابریشم و … همه ی این مدل ها و جنس ها بسته به نوع لباسی که قرار است بپوشید می توانید انتخاب کنید. کیف های ابریشمی و یا ساتن زودتر از دیگر جنس ها کثیف می شوند و تمیز کردن شان هم سخت تر است. کیف های پولک دوزی و مروارید دوزی هم به خاطر پولک و مرواریدی که روی آنها کار شده است معمولا به لباس گیر می کنند و باعث نخ کش شدن لباس می شود.

مدل های کیف مجلسی زنانه

اگر وسایل‌تان زیاد نیستند، با خیال راحت سراغ مدل‌های دستی یا سایز کوچک بروید یا از مدل‌های دوشی کوچک استفاده کنید و البته نگران گم شدن آن نیستید اما اگر وسایل زیادی دارید، سراغ کیف‌های بزرگتر دوشی بروید این مدل کیف ها نیز تنوع زیادی نیز دارند.

کیف مجلسی زنانه

فرم معمول کیف مجلسی زنانه، مستطیل است اما قرار نیست قطعی باشد و نتوانید سراغ فرم‌های دیگر بروید. استفاده از کیف‌های مثلثی، دایره‌ای و بیضی به عنوان اشکال هندسی رایج و کیف‌هایی که فرم‌های متفاوت دارند، مثل مدل‌هایی که شبیه قلب هستند می توانند انتخاب شما باشند.

کیف مجلسی

برای داشتن تیپ و استایل شیک‌تر و قشنگ تر، لازم است رنگ کیف را متناسب با رنگ لباستان انتخاب کنید. برای مثال اگر لباستان مشکی است، بهتر است کیفی با تم رنگی مشکی استفاده کنید. توجه داشته باشید که کیفتان نباید تماماً مشکی و ساده باشد.چنانچه لباستان رنگی است می توانید کیفی با رنگ دو درجه تیره‌تر از لباستان بردارید.

راهنمای خرید کیف مجلسی

جنس کیف مجلسی

کیف مجلسی دوشی

کیف مجلسی دستی

کیف مجلسی شیک

کیف مجلسی دخترونه

همراه ما باشید

نظرات