تفریحات

بیوگرافی کسری طاهری پدیده فوتبال ایران +‌زندگی شخصی و ورزشی و عکس

0

بیوگرافی کسری طاهری پدیده فوتبال ایران +‌زندگی شخصی و ورزشی و عکس

کسری طاهری فوتبالیست متولد ۱۵ مرداد ۱۳۸۵ در یاسوج می باشد. کسرا طاهری عضو تیم ملی نوجوانان فوتبال ایران و نوجوانان سپاهان می باشد و در حال حاضر در روبین کازان در لیگ روسیه مشغول فعالیت است. کسری طاهری فرزند سرتیپ طاهری بازیکن پیشکسوت فوتبال یاسوج است. او در سال ۱۴۰۲ عنوان فنی ترین بازیکن تورنمنت روسیه سال ۲۰۲۳ را به دست اورد. ادامه بیوگرافی کسری طاهری کیست از سپاهان تا لیگ روسیه و همسرش همراه با عکس و سوابق و اینستاگرام وی می خوانید. با ما همراه باشید.

بیوگرافی کسری طاهری بازیکن فوتبال +‌زندگی شخصی و عکس جدید

بیوگرافی کسری طاهری فوتبالیست

کسری طاهری متولد ۱۵ مرداد ۱۳۸۵ در یاسوج می باشد. او هم‌اکنون در پست مهاجم در تیم روبین کازان روسیه و تیم ملی نوجوانان فوتبال ایران مشغول فعالیت است. کسری طاهری سابقه بازی در تیم های فولاد مبارکه سپاهان و ۳ بازی ملی در مسابقات آسیای میانه برای تیم ملی نوجوانان ایران را در کارنامه اش دارد.

خبرگزاری تاس از انتقال کسری طاهری به تیم زسکامسکو خبر داد.این خبرگزاری روس با اعلام این خبر نوشت:‌ کسری طاهری در مسابقات قهرمانی جام جهانی نوجوانان ۲۰۲۳ در چهار بازی دو گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد و ستاره تأثیرگذار تیم ملی ایران در این رقابت‌ها بود.

ایران در جام جهانی نوجوانان به مرحله یک‌هشتم نهایی رسید و در این مرحله در ضربه‌های پنالتی مغلوب تیم ملی مراکش شد. این فوتبالیست ۱۷ساله در مجموع در ۱۵ بازی در تیم ملی ایران شش گل زد و چهار پاس گل را هم برای هم‌تیمی‌هایش تدارک دید.»

زسکا در رده هشتم جدول رده‌بندی لیگ روسیه قرار دارد و قرار است در دیدار بعدی مقابل اورنبورگ به میدان برود

بیوگرافی و زندگینامه کسری طاهری و همسرش

سوابق ورزشی

کسری طاهری فوتبالیست، از بازیکنان فوبتال اهل ایران است که عنوان جوان ترین لژیونر ایرانی را کسب کرده است. او فوتبال را از ۱۱ سالگی در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان آغاز کرده است. پدر کسری نیز از فوتبالیست های معوف یاسوجی محسوب میشود. او ۶ سال است که بازیکن تیم فولاد مبارکه سپاهان شده و در بهمن ماه ۱۴۰۲ به تیم لیگ برتر روسیه پیوست.

کسرا طاهری مهاجم ملی پوش نوجوانان سپاهان می گوید: دوست دارم از باشگاه بزرگ فولاد مبارکه به لیگ انگلیس برم. او در اردوی دوم مرداد تیم ملی نوجوانان حضور داشت.

کسری طاهری اهل کجاست

کسری طاهری اهل کجاست

کسری اهل یاسوج است. اما بعد از پیوستن به سپاهان به اصفهان نقل مکان کرد.

عضو تیم ملی نوجوانان

کسری ستاره تیم ملی زیر ۱۷ سال فوتبال ایران ۳ بازی ملی در مسابقات آسیای میانه برای تیم ملی نوجوانان انجام داده است. این مهاجم با استعداد در حال حاضر بازیکن تیم فوتبال نوجوانان فولاد مبارکه سپاهان و بازیکن تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران است که در چهار بازی جام جهانی زیر ۱۷ سال، دو گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد و ستاره تأثیرگذار تیم ملی ایران در این رقابت‌ها بود.

سوابق کسری طاهری

این فوتبالیست ۱۷ساله در مجموع در ۱۵ بازی در تیم ملی ایران شش گل زد و چهار پاس گل را هم برای هم‌تیمی‌هایش تدارک دید.تاریخ سازی نوجوان کهگیلویه و بویراحمدی در جام جهانی نوجوانان به این گل ختم نشد او توانست در نخستین دیدار تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در جام جهانی یک تنه تیم ملی فوتبال برزیل را شکست دهد.

کسرا طاهری در آن دیدار تاریخی و هیجانی علاوه بر اینکه گل دوم تیم ملی را به ثمر رساند پایه گذار گل‌های دیگر تیم ملی نیز بود

عکس کسری طاهری فوتبالیست

کسری‌طاهری مهاجم ملی پوش نوجوانان سپاهان می گوید: دوست دارم از باشگاه بزرگ فولاد مبارکه به لیگ انگلیس برم. رونالدو و آزمون دو الگوی من هستند و دوست دارم از باشگاه بزرگ فولا مبارکه سپاهان به لیگ انگلیس بروم .

کسری طاهری جوان‌ترین لژیونر فوتبال ایران کیست

کسری طاهری جوان‌ترین لژیونر فوتبال ایران کیست

کسرا طاهری ستاره سپاهانی‌ها با درخشش در جام جهانی زیر ۱۷ سال موجب شده تا مورد توجه نماینده فوتبال روسیه قرار گرفته است. او در لیست مورد علاقه‌های باشگاه زسکا قرار گرفته؛ تیمی که با ۱۸ بازی، ۷ برد، ۷ تساوی و ۴ باخت داشته و ۱۰ امتیاز با صدر جدول فاصله دارد.

رکورد نزدیک به سردار آزمون

سردار آزمون زمانی که ۱۵ سال سن داشت به جوانان سپاهان پیوست. در طول فصل ۹۲–۱۳۹۱، به لطف نمایش عالی آزمون در تیم جوانان ایران، سردار مورد توجه چند باشگاه اروپایی، از جمله روبین کازان قرار گرفت. آزمون زمانی که اواخر همان سال در سن ۱۷ سالگی به روبین کازان پیوست، جوان‌ترین لژیونر ایران شد.

او میگوید: “پس از انتخاب در تست فوتبال باشگاه سپاهان برای زندگی کردن با خانواده به شهر اصفهان آمدیم در سال اول کسی را نمی‌شناختم، شرایط سختی داشتم ولی از تلاش دست نکشیدم، با سختی‌ها جنگیدم و بسیار سپاسگزارم از مربیان و خانواده عزیزم که در سختی‌ها کنار من بودند.”

مصاحبه کسری طاهری درباره زندگی شخصی و حرفه ایش

مصاحبه کسری طاهری درباره زندگی شخصی و حرفه ایش

*خودت را معرفی کن و بگو فوتبال را از کجا شروع کردی؟

کسرا طاهری هستم متولد ۱۳۸۵، پست تخصصی من مهاجم است، فوتبال حرفه‌ای را از ۱۱ سالگی در باشگاه بزرگ فولاد مبارکه سپاهان شروع کردم و ۶ سال است در این باشگاه کاملاً حرفه‌ای حضور دارم.

چه شد که به سپاهان آمدی؟

تعریف زیادی از آکادمی فولاد مبارکه سپاهان می‌شنیدم و تصمیم گرفتم برای تست این باشگاه به اصفهان بیایم، یک هفته در تست‌گیری‌ها حضور داشتم که خدا را شکر انتخاب شدم و از این بابت بسیار خوشحالم.

*در این فصل از عملکرد خود راضی بودی؟

فارغ از نتایج بازی‌ها در این فصل تمام سعی، تلاش و توانم را گذاشتم و از این بابت از عملکرد خودم راضی هستم.

چند بازی ملی داری؟

سه بازی ملی در مسابقات آسیای میانه برای تیم ملی نوجوانان انجام دادم، در این مسابقات دوگل و یک پاس گل ثبت کردم و خدا را شکر در این تورنمنت قهرمان شدیم.
از مربیان عزیزم در تیم‌ملی آقای وحید امیری، مسعود مقیم و ناصر شیردل و تمام مربیانم که برای پیشرفت من زحمت کشیدند بسیار سپاسگزارم.

*آمادگی شما پیش از اعزام به آخرین اردوی تیم‌ملی جهت اعزام به مسابقات کافا چه میزان است و به نظرت در لیست نهایی حضور داری؟

برای حضور در اردوی تیم‌ملی از نظر روحی و جسمی کاملاً آماده هستم و در مورد لیست نهایی تمام تلاشم را انجام می‌دهم توکل و امیدم به خدا هست ان‌شاءالله اتفاقات خوب رقم بخورد.

الگوی شما در فوتبال چه کسی هست؟

رونالدو و آزمون الگوی من هستند و دوست دارم از باشگاه بزرگ فولاد مبارکه سپاهان به لیگ انگلیس بروم.

*برای رسیدن به هدف خود چقدر تلاش کردی؟

پیش از انتخاب در تست فوتبال باشگاه سپاهان برای زندگی کردن با خانواده به شهر اصفهان آمدیم در سال اول کسی را نمی‌شناختم، شرایط سختی داشتم ولی از تلاش دست نکشیدم، با سختی‌ها جنگیدم و بسیار سپاسگزارم از مربیان و خانواده عزیزم که در سختی‌ها کنار من بودند.

*بهترین و بدترین خاطره فوتبالی شما؟

بهترین خاطره من مربوط به رده ۱۵ سال هست که توانستیم در استان و کشور قهرمان شویم و بدترین خاطره مربوط به همان سال هست که در مسابقات استان هفت هفته متوالی نتوانستم گلی به ثمر برسانم.

نظرات