تفریحات

بیوگرافی علی نادری سرمربی فوتبال ساحلی +‌زندگی شخصی و عکس جدید

0

بیوگرافی علی نادری سرمربی فوتبال ساحلی +‌زندگی شخصی و عکس جدید

علی نادری سرمربی فوتبال ساحلی ایران متولد دهه ۵۰ در تیران و کرون، روستای حسین آباد اصفهان می باشد. او بازیکن و کاپیتان پیشین فوتبال ساحلی ایران بوده که در سال ۱۴۰۱ بعنوان برترین سرمربی ایران انتخاب شد . ادامه بیوگرافی علی نادری سرمربی فوتبال ساحلی ایران و همسرش همراه با عکس و سوابق و اینستاگرام وی می خوانید. با ما همراه باشید.

بیوگرافی علی نادری سرمربی فوتبال ساحلی +‌زندگی شخصی و عکس جدید

بیوگرافی و زندگینامه علی نادری و همسرش

علی نادری سرمربی فوتبال ساحلی ایران و کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ساحلی متولد دهه ۵۰ در تیران و کرون، روستای حسین آباد اصفهان می باشد. او هم اکنون به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران مشغول فعالیت است.

بیوگرافی و زندگینامه علی نادری و همسرش

سوابق ورزشی

علی نادری، فوتبال ساحلی را از محب تولد خود آغاز کرد. او اصالتا اهل تیران و کرون، روستای حسین آباد اصفهان است.

نادری همراه تیم ملی فوتبال ساحلی به قهرمانی رسیده است. تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در رقابتهای بین قاره ای در امارات بود که در فینال، با سرمربیگری وی از سد برزیل گذشت و قهرمان آن رقابتها شد.

علی نادری اهل کجاست

نادری در دوران بازیکنی بازوبند کاپیتانی تیم ملی را به بازو می بست، حالا پرافتخارترین سرمربی تیم ایران است. وی با تیم ملی فوتبال ساحلی یک بار قهرمان مسابقات جام بین قاره‌ای که در کشور امارات برگزار می‌شود شده‌است. نادری همچنین قهرمان مسابقات جام ملت‌های آسیا و مقدماتی جام جهانی امارات ۲۰۲۳ در کشور تایلند شده‌است. آقای نادری سال ۱۴۰۱ بعنوان برترین سرمربی ایران انتخاب شد.

سوابق علی نادری سرمربی فوتبال ساحلی

علی نادری اهل کجاست

علی نادری اصالتش به تیران و کرون یکی از شهرهای استان اصفهان باز می‌گردد، در یکی از روستاهای حوالی همین منطقه کسب‌و‌کار متفاوتی را به راه انداخته است. او گلخانه‌ای احداث کرده و به پرورش فلفل دلمه مشغول است.

بیوگرافی علی نادری سرمربی فوتبال ساحلی +‌زندگی شخصی و عکس جدید

شغل دوم

جالب است بدانید آقای علی نادری مربی ساحلی کشورمان در کنار مربیگری فوتبال ساحلی به کار باغبانی و کشاورزی نیز مشغول است. او به جز افتخارات زیادی که در زمینه ورزش کسب کرده در شغل دوم خود یعنی کشاورزی نیز موفق است. او یک مرزعه و گلخانه صیفی کاری در ۳۰ کیلومتری شهر تیران و در بخش کرون در ۴۵ کیلومتری اصفهان را تاسیس کرده و حالا به عنوان کشاورز نمونه مشغول به کار است. علی‌نادری همراه تیم ملی فوتبال ساحلی به قهرمانی رسیده است.

همسر و فرزندان علی نادری سرمربی فوتبال ساحلی ایران

همسر و فرزندان علی نادری سرمربی فوتبال ساحلی ایران

از زندگی شخصی و خصوصی وی خبری منتشر نشده است.

علی‌نادری سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی به عنوان برترین مربی جشنواره قهرمان ملی ایران انتخاب شد. مراسم اختتامیه‌ جشنواره‌ قهرمان ملی ایران با معرفی برترین های ورزش ایران و با حضور سجادی وزیر ورزش و جوانان، جبلی رئیس سازمان صداوسیما، خسروی‌وفا رئیس کمیته‌ ملی المپیک، کارگری رئیس کمیته‌ پارالمپیک، معاونان وزیر ورزش، رؤسای فدراسیون‌ها و تعدادی از مربیان و ورزشکاران برتر ایران در محل سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد.

او می گوید: فوتبال ساحلی ما نسبت به کشورهای دیگر شرایط خاصی دارد. ۱۰ تیم در لیگ برتر حدود ۸ ماه درگیر مسابقات بودند. بچه‌ها از لیگ بیرون آمده و شرایط خوبی دارند. فدراسیون هم با توجه به بضاعت خود همکاری و شرایط مناسبی برای ما فراهم کرده است

افتخارات

قهرمان جهان
برترین سرمربی ایران در سال ۱۴۰۱

نظرات