تفریحات

علت فوت ناگهانی برادر جواد خیابانی مشخص شد، برادر جواد خیابانی کیست

1

جواد خیابانی گزارشگر و مجری تلویزیون داغدار شد او امروز در سوگ از دست دادن برادرش به نام رضا حاجی آقایی خیابانی نشست. در ادامه جزئیات خبر درگذشت و علت فوت رضا حاجی آقایی خیابانی برادر جواد خیابانی کیست با جزئیات جدید و کامل را بخوانید

علت فوت برادر جواد خیابانی از زبان خودِ جواد خیابانی

جواد خیابانی گزارشگر و مجری تلویزیون برادرش رضا خیابانی را از دست داد و ۱ اسفند ماه مراسم ترحیم مرحوم خیابانی در مسجد نور برگزار شده و جمعی از چهره های مشهور ورزشی درگذشت برادر وی را تسلیت گفته اند.

خیابانی درباره علت فوت برادرش نوشت: رضا خیلی پرسپولیس رو دوست داشت، یه نوهی دختری هم داره که اونم عین پدر بزرگش خیلی پرسپولیسیه. اون شب بدون هیچ سابقه قبلی یا بدون هیچ عارضه ای در رستوران همگام صرف غذا همراه پسرش و خواهر زادم و موقع بازی پرسپولیس با آلومینیوم اراک که داشته تماشا میکرده یهو ایست قلبی میکنه و تمام …
البته نه اینکه بخاطر گل یا باخت بوده باشه
من هم در تهران نبودم و اورژانس هم بخاطر ترافیک سنگین شب جمعه ۴۰ دقیقه بعد از حمله قلبی میرسه. زمانی که دیگه نفسی باقی نمانده بود.

علت فوت ناگهانی برادر جواد خیابانی چه بود؟ برادر جواد خیابانی کیست

رضا حاجی آقایی خیابانی برادر جواد خیابانی درگذشت. در شبکه های اجتماعی از درگذشت و فوت برادر جواد‌خیابانی خبر دادند و نشان می دهد که آقای جواد خیابانی در سوگ برادر نشست. او بطور ناگهانی بعد از باخت پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک سکته کرد و درگذشت.

درهمین راستا اکنون زمان و مکان مراسم یادبود مرحوم رضا خیابانی مشخص شده است. بر این اساس روز سه‌ شنبه این مراسم در مسجد نور میدان دکتر فاطمی تهران و از ساعت ۱۶ تا ۱۸ برگزار خواهد شد.

بیوگرافی رضا حاجی آقایی خیابانی برادر جواد خیابانی

بیوگرافی رضا حاج آقایی خیابانی برادر جواد خیابانی چه کیست

رضا حاجی آقایی خیابانی برادر جواد خیابانی می باشد. آنها ۸ فرزند هستند و دارای اصالت آذری می باشند. پدر او انباردار اداره اصلاح بذر کرج بود.
او مدارک دکترای آسیب شناسی ورزشی ، کارشناسی ارشد رشته های مدیریت رسانه ، مدیریت استراتژیک و جامعه شناسی ورزشی از دانشگاههای دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران است او همچنین مدرک مهندسی متالورژی هم دارد.

برادر جواد خیابانی کیست؟

رضا خیابانی، برادر جواد‌خیابانی ،یکی از هشت برادر و خواهر جواد خیابانی است. آنها اصالت آذری دارند و پدر آنها انباردار اداره اصلاح بذر کرج بوده است. جواد خیابانی خود فرزند پنجم خانواده است و دارای هفت خواهر و برادر می باشد. برادر جواد خیابانی به نام رضا حاجی آقایی خیابانی متخصص در زمینه های آسیب شناسی ورزشی، مدیریت رسانه، مدیریت استراتژیک، و جامعه شناسی ورزشی بوده و دارای مدرک مهندسی متالورژی نیز می باشد.

جواد خیابانی چند خواهر و برادر دارد؟

جواد خیابانی دارای ۸ خواهر و برادر است. او خودش فرزند پنجم است و دارای ۷ خواهر و برادر است. یکی از برادرانش به نام رضا امروز ساعاتی پیش درگذشت.

پرسپولیس مقصره؟

گفتنی است برادر جواد‌خیابانی گزارشگر تلویزیون امروز درگذشت و وی در غم از دست دادن عزیز خود به سوگ نشست.

هفته پیش بود که خبر درگذشت برادر جواد‌خیابانی منتشر شد و در پی این خبر و انتشار اطلاعاتی در مورد زمان فوت رضا خیابانی، برخی تصور کردند که بازی پرسپولیس علت فوت وی بوده است در حالیکه توضیحات خیابانی گزارشگر، مسئله را شفاف سازی کرد.
خود خیابانی در این باره نوشت:

رضا خیلی پرسپولیس رو دوست داشت، یه نوهی دختری هم داره که اونم عین پدر بزرگش خیلی پرسپولیسیه.

اون شب بدون هیچ سابقه قبلی یا بدون هیچ عارضه ای در رستوران همگام صرف غذا همراه پسرش و خواهر زادم و موقع بازی پرسپولیس با آلومینیوم اراک که داشته تماشا میکرده یهو ایست قلبی میکنه و تمام …

البته نه اینکه بخاطر گل یا باخت بوده باشه

من هم در تهران نبودم و اورژانس هم بخاطر ترافیک سنگین شب جمعه ۴۰ دقیقه بعد از حمله قلبی میرسه. زمانی که دیگه نفسی باقی نمانده بود.

پیام تسلیت

این مصیبت دردناک را به آقای خیابانی و خانواده ایشان تسلیت گفته و برای آن مرحوم علو درجات درگاه الهی را مسئلت دارد.

گروه ورزش شبكه سه سیما با انتشار پیامی این ضایعه را به وی تسلیت گفت. به گزارش سایت رسمی فوتبال برتر، متن این پیام به شرح زیر است:
«کل من علی‌ها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام
جناب آقای جواد خیابانی
ضایعه درگذشت برادر گرامیتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می‌کنیم. خداوند متعال روح پاکش را با سرورش ، امیرالمومنین ( ع ) محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.»

جواد خیابانی پنجمین فرزند از میان خانواده‌ای با اصالت آذری با هشت فرزند است. پدر او انباردار اداره اصلاح بذر کرج بود. او تا ۶ سالگی مقیم کرج بود تا اینکه در سال ۱۳۵۱ به تهران آمد و شاگرد اول کل دبستان‌های منطقه ۱۰ آموزش و پرورش تهران شد. او در آزمون کنکور استعدادهای درخشان شرکت کرد و قبول شد اما به خاطر محدودیت‌های مالی نتوانست ثبت نام کند. در سال‌های ۱۳۶۲ تا ۱۳۶۴ مدافع چپ و دروازه‌بان تیم فوتبال منتخب آموزشگاه‌های کرج بود. در سال ۱۳۶۶ از سوی تیم فوتبال منتخب دانشکده‌های فنی و مهندسی تهران در المپیک دانشجویان ایران در شیراز شرکت کرد و به مقام پنجم ایران در رشته فوتبال دست یافت. او به اردوی تیم ملی فوتبال دانشجویان ایران هم دعوت شد اما این اردو هرگز تشکیل نشد، زیرا در آن زمان ورزش دانشگاهی چندان فعالیت مهمی نداشت. جواد خیابانی در بیست و سوم اردیبهشت ۱۳۷۴ ازدواج کرد و یک فرزند دختر به نام «نگار» دارد. جواد خیابانی از سال ۱۳۷۳ تا به حال در بیش از ۴۰ برنامه تلویزیونی مختلف، به عنوان تهیه‌کننده شرکت داشته که برخی از آن‌ها فهرست شده‌است.

1 دیدگاه در “علت فوت ناگهانی برادر جواد خیابانی مشخص شد، برادر جواد خیابانی کیست

  1. Aziz گفت:

    آقای خیابانی درگذشت برادر عزیز تان راخدمت شما وبیت محترم تسلیت عرض میکنم خدا به شما ودیگر بازماندگان صبر عطا بفرماید انشالله

نظرات