تفریحات

بازیگر نقش هادی در سریال سایه همسایه کیست +‌علت فوت و عکس و بیوگرافی

0

بازیگر نقش هادی در سریال سایه همسایه کیست +‌علت فوت و عکس و بیوگرافی

بازیگر نقش هادی (پسر آقای قوامی) در سریال سایه همسایه بهمن زرین پور می باشد. بهمن زرین پور بازیگر سینما و تلویزیون ایران متولد سال ۱۳۲۰ در کرمانشاه می باشد که در نقش هادی در سریال سایه همسایه بازی کرده است. بهمن زرین پور در روز پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵ بر اثر بیماری ریوی درگذشت . او همسر مینا جعفرزاده بازیگر کشورمان است.

هادی در سریال سایه همسایه

بهمن زرین پور بازیگر نقش هادی در سریال سایه همسایه کیست

بهمن زرین پور بازیگر نقش هادی پسر آقای قوامی در سریال سایه همسایه متولد سال ۱۳۲۰ در کرمانشاه می باشد که پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵ بر اثر بیماری ریوی درگذشت. او همسر مینا جعفرزاده بازیگر کشورمان است.

بازیگر نقش هادی در سریال سایه همسایه کیست +‌علت فوت و عکس و بیوگرافی

سوابق بازیگری

بهمن زرین‌پور (زادهٔ ۱۳۲۰ در کرمانشاه – درگذشته ۱۷ تیر ۱۳۹۵ تهران) هنرپیشه تئاتر، تلویزیون و سینما بود. مرحوم زرین پور فعالیت سینمایی را با بازی و دستیاری کارگردان فیلم ستارخان به کارگردانی علی حاتمی آغاز کرد.

زرین پور در فیلم های سینمایی مانند حکایت عاشقی ، پاداش و دختری با کفش های کتانی نیز ایفای نقش کرده بود. گالش های مادربزرگ ، عطر گل یاس و آوای فاخته از جمله سریالهای پربیننده سالهای پیش تلویزیون هستند که زرین پور نویسندگی و کارگردانی آنها را به عهده داشته است.

اسم واقعی بازیگر نقش هادی در سریال سایه همسایه

بهمن زرین پور با مینا جعفرزاده ، بازیگر ازدواج کرده و یک دختر به نام سولماز دارد که در زمینه موسیقی فعالیت میکند. آنها یک نوه به نام مسیح دارند.

زرین‌پور فعالیت سینمایی خود را با بازی در فیلم فدایی اثر رضا علامه‌زاده در سال ۱۳۵۱ آغاز کرد و در همان سال در فیلم ستارخان به کارگردانی علی حاتمی به عنوان بازیگر و دستیار کارگردان ایفای نقش نمود. وی نقش پوری (شاپور ، پسر محمد علی کشاورز ) را در سریال محبوب ” دایی جان ناپلئون”بازی کرد . بهمن زرین پور بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما بود.زرین پور فعالیت سینمایی خود را با بازی در فیلم فدایی اثر رضا علامه زاده در سال ۱۳۵۱ آغاز کرد.در همان سال در فیلم ستارخان به کارگردانی علی حاتمی به عنوان بازیگر و دستیار کارگردان ایفای نقش نمود. وی همسر مینا جعفرزاده، بازیگر، بود.زرین پور در فیلم های سینمایی بسیاری همچون ۲۴ سپتامبر، دختری با کفشهای کتانی، زرد قناری و زشت و زیبا حضور داشته است.

نظرات