تفریحات

بیوگرافی امیرحسین یزدان پرست بازیکن ایرانی الاهلی امارات +‌سوابق و‎‌ علت فوت

0

بیوگرافی امیرحسین یزدان پرست بازیکن ایرانی الاهلی امارات +‌سوابق و‎‌ علت فوت و عکس

امیرحسین یزدان پرست بازیکن فوتبال تیم الشباب امارات متولد دهه هشتاد در شهرستان ایذه استان خوزستان بود که پس از ۲ روز کما به علت تصادف رانندگی، بامداد چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ درگذشت. امیرحسین یزدان پرست ورزشکار خوزستانی به تازگی عضو تیم نوجوانان الشباب الاهلی امارات شده بود که متاسفانه به دلیل سانحه رانندگی از دنیا رفت. او یک برادر دوقلو دارد که همگام تصادف در یک خودرو بودند و هم اکنون در کما بسر می برد. بیوگرافی امیرحسین یزدان پرست کیست همراه با سوابق و عکس وی در ادامه بررسی می کنیم.

بیوگرافی امیرحسین یزدان پرست فوتبالیست خوزستانی و علت اصلی و دلیل دقیق تصادف و فوت و دلیل درگذشت بیوگرافی امیرحسین یزدان پرست بازیکن تیم الشباب امارات کیست کیه چیه اهل کجاست

بیوگرافی امیرحسین یزدان پرست فوتبالیست

امیرحسین یزدان پرست بازیکن الاهلی امارات متولد دهه ۱۳۸۰ در خوزستان بود که دوشنبه گذشته بر اثر تصادف رانندگی به کما می رود، وی در نهایت بامداد روز چهارشنبه درگذشت. بر اساس گزارش‌های محلی، امیرحسین یزدان‌پرست فوتبالیست خوزستانی، هنگام بازگشت از تمرین دچار حادثه رانندگی شده و به همراه برادر دوبقلوش و دیگر فوتبالیست ایرانی به شدت مصدوم میشود. او سپس به بیمارستانی در دبی انتقال پیدا می کند به دلیل پایین بودن سطح هوشیاری در کما می رود. وی در نهایت روز چهارشنبه از دنیا رفت.

مراسم خاکسپاری امیرحسین یزدان‌پرست بازیکن خوزستانی تیم نوجوانان شباب‌الاهلی امارات بعد از انتقال پیکرش به ایران، در شهرستان ایذه محل سکونتش برگزار خواهد شد.

بیوگرافی امیرحسین یزدان پرست بازیکن ایرانی الاهلی امارات +‌سوابق و‎‌ علت فوت

سوابق

امیرحسین یزدان پرست فوتبالیست خوزستانی متولد دهه هشتاد بوده که به عنوان لژیونر در تیم الشباب الاهلی امارات بازی میکرد که متاسفانه در بهمن ماه ۱۴۰۲ به عهلت سانحه رانندگی درگذشت یزدان پرست به همراه دیگر برادر دوقلویش در تیم نوجوانان الاهلی امارات که ایمان مبعلی مربیگری آن را برعهده دارد، توپ می زد.

یزدان پرست فوتبالیست خوزستانی شاغل در امارات از بازیکن های پرکار و پر انرژی یک دسته اول فوتبال ایران بود که متاسفانه زندگی اش برای همیشه پایان یافت.

این فوتبالیست نوجوان در چند روز گذشته در بخش مراقبت‌های ویژه، در حالت اغما قرار داشت که در نهایت چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه درگذشت. برادر دوقلوی وی در حال حاضر در کما بسر می برد. او نیز در هنگام حادثه رانندگی کنار امیر حسین بود.

علت مرگ و درگذشت امیرحسین یزدان پرست لژیونر ایرانی

علت مرگ و درگذشت امیرحسین یزدان پرست لژیونر ایرانی

امیر حسین یزدان پرست بازیکن خوزستانی تیم الشباب الاهلی امارات، شب گذشته پس از بازگشت از تمرین دچار سانحه تصادف شد و صبح امروز درگذشت. علت فوت وی تصتدف رانندگی ذکر شده است. او یکی از فوتبالیست های نوجوان ایذه ای بود که استعداد عجیبی در فوتبال داشت و آینده ای درخشان در انتظارش بود اما اجل مهلت نداد و او هنوز به سن جوانی نرسیده از دنیا رفت.

جزئیات حادثه

امیرحسین یزدان‌پرست بازیکن تیم نوجوانان الاهلی امارات، شب گذشته پس از بازگشت از تمرین دچار سانحه تصادف شد. حال چهارتن دیگر از مصدومان این حادثه وخیم اعلام شده است؛ در میان مجروحان برادر دوقلوی یزدان پرست نیز وجود دارد که دچار عارضه مغزی شده است.

نظرات