تفریحات

ماجرای قهر مهدی فخیم زاده در برنامه سینما دو

1

ماجرای قهر مهدی فخیم زاده در برنامه سینما دو

مهدی فخیم زاده در حالی که مهمان پنج‌شنبه شب برنامه زنده «سینمادو» بود بعد از ارتباط تلفنی با لاله اسکندری این برنامه را ترک کرد.

مهدی فخیم زاده

مهدی فخیم‌زاده ؛ کارگردان، بازیگر و تهیه‌کننده که شب گذشته در برنامه زنده « سینما دو » درخصوص بیانیه تهیه‌کنندگان پیرامون دستمزد بازیگران صحبت می‌کرد بعد از ارتباط تلفنی حامد عنقا به عنوان مجری برنامه با لاله اسکندری، به علت اینکه مدت زمان زیادی را در استودیو معطل شده گفت: هیچگاه چنین چیزی در برنامه نبوده است.

فخیم‌زاده بعد از گفتن این جمله، بدون خداحافظی برنامه را ترک کرد.

این ماجرا در حالی بود که حامد عنقا اشتباه خود را نپذیرفته و اظهار امیدواری کرد تا روزی برسد که هنرمندان صبر خود را بالا ببرند.

این برنامه شب گذشته با گفت‌وگو با امیرحسین علم‌الهدی و ارتباط تلفنی با محمدحسین فرحبخش که آن هم به درگیری لفظی منجر شد، ادامه پیدا کرد.

گفتنی است؛ سری برنامه‌های «سینما دو» با رویکرد «بررسی سینمای اجتماعی ایران» و با نگاهی جامعه‌شناسانه هر هفته تازه‌های سینمای ایران را مورد بررسی قرار می‌دهد.

گزارش‌های موضوعی و مردمی، (قاب ملاقات)؛ گفت‌و‌گو با بازیگران، گفت‌و‌گو با یکی از اعضای اصناف سینمای ایران، گزارش فیلم و سوال نظرسنجی از جمله بخش‌های در نظر گرفته شده برای این برنامه است.

1 دیدگاه در “ماجرای قهر مهدی فخیم زاده در برنامه سینما دو

  1. پرداخت هزینه سفارت گفت:

    سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

نظرات