زمان پخش فصل دوم سریال سرزمین مادری از شبکه سه و تماشا + روزهای پخش و تکرار

0

زمان پخش فصل دوم سریال سرزمین مادری از شبکه سه و تماشا + روزهای پخش و تکرار

پخش و تکرار فصل دوم سریال سرزمین مادری از شبکه سه سیما از ۱۶ آذر ۱۴۰۲ روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۰:۳۰ خواهد بود و تکرار فصل دوم سرزمین مادری نیز روز بعد ساعت ۲ بامداد و ۹:۳۰ و همچنین ساعت ۱۶:۰۰ پخش میشود . این سریال همزمان آخر هفته ها ساعت ۲۴ از شبکه تماشا نیز پخش خواهد شد.

زمان پخش فصل دوم سریال سرزمین مادری از شبکه سه و تماشا + روزهای پخش و تکرار

سریال سرزمین مادری اینروزها به یکی پر بازدیدترین سریال های تلویزیونی تبدیل شده است. با اتمام فصل اول، حالا فصل دوم این مجموعه از شبکه سه و تماشا و تلوبیون آغاز شده است. فصل دوم سرزمین مادری روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه ۳ پخش میشود یعنی اخر هفته ها این سریال مهمان خانه های ایرانی ها خواهد بود

روز و ساعت پخش و تکرار سریال سرزمین مادری از شبکه سه

فصل دوم سرزمین مادری روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه ۳ پخش میشود یعنی اخر هفته ها این سریال مهمان خانه های ایرانی ها خواهد بود

تکرار و بازپخش

تکرار فصل دوم سرزمین مادری از شبکه ۳ روز بعد ساعت ۲ بامداد، ۹:۳۰ و ۱۶:۰۰ خواهد بود.

زمان پخش و تکرار سریال سرزمین مادری از شبکه تماشا

سریال سرزمین مادری ۲ از شبکه تماشا، روزهای پنج‌شنبه و جمعه‌ ساعت ۲۴:۰۰ پخش میشود. و تکرار آن نیز روز بعد ساعت ۱۱ و ۳ ظهر می باسد.

سریال سرزمین مادری اینروزها به یکی پر بازدیدترین سریال های تلویزیونی تبدیل شده است. با اتمام فصل اول، حالا فصل دوم این مجموعه از شبکه سه و تماشا و تلوبیون آغاز شده است.

جزئیات

فصل دوم سریال «سرزمین مادری» برای پخش از تلویزیون آماده شده و از روز پنج شنبه ۱۶ آذرماه روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. پخش فصل اول مجموعه «سرزمین مادری» از چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ به صورت آنلاین از بستر تلوبیون آغاز شده است.

شروع داستان این سریال با پسر بچه‌‌ای بنام «رهی» شکل گرفت. او پس از بمباران دهکده‌ای توسط نیروهای متفقین، از زیر آوار بیرون کشیده می‌شود و پس از چند روز مراقبت توسط مادرش، راهی تهران می‌گردد. سال‌ها بعد او در یک خانواده توده‌‌ای رشد پیدا می‌کند، اما بر اثر به وقوع پیوستن ماجراهایی، او را به خانواده درباری می‌سپارند. در این خانواده است که او رفته رفته به هویت خود پی می‌‌برد و همین امر باعث می‌‌شود به یک خانواده دیگر که اعتقاد مذهبی دارند، سپرده شود.
بازیگران شناخته شده زیادی از جمله شهاب حسینی، جواد عزتی، بابک حمیدیان، الهام حمیدی، امیر آقایی، مهدی شادمان، نیکی کریمی، محمدرضا فروتن، محسن تنابنده، پژمان بازغی، شبنم قلی‌خانی، ثریا قاسمی، مرحوم پرویز پورحسینی، حسین محجوب، فرهاد قائمیان، هنگامه قاضیانی، حسن پورشیرازی، جعفر دهقان، فرشته صدرعرفایی، علیرضا خمسه، میترا حجار، رضا کیانیان، هومن سیدی، سام درخشانی، سعید راد، لیلا زارع، مهران رجبی، ترلان پروانه، ارسلان قاسمی، پریوش نظریه، حسین مهری، محمود بنفشه‌خواه، کوروش سلیمانی، شهرام قائدی، امیرحسین آرمان، مرحوم حسین محب‌اهری، مهرداد ضیایی، صالح میرزاآقایی و رضا بنفشه‌خواه در این سریال نقش آفرینی کرده‌اند.

نظرات