پخش زنده بازی پرسپولیس و الدحیل سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ بی سانسور +‌آنلاین

0

فرکانس و شبکه های پخش زنده و آنلاین بازی پرسپولیس و الدحیل امشب سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ مرحله گروهی مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ بدون سانسور و کامل ببینید با حواشی و جزئیات بازی بازی پرسپولیس – الدحیل لیگ قهرمانان آسیا تا لحظاتی دیگر امروز سه شنبه ۱۴ آذر ساعت ۱۹:۳۰ در ادامه مطلب می توانید بطور زنده و انلاین تماشا کنید:

پخش زنده بازی پرسپولیس و الدحیل سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ بی سانسور +‌آنلاین

لینک مستقیم پخش زنده بازی پرسپولیس و الدحیل امشب سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲

دور برگشت مسابقه فوتبال پرسپولیس و الدحیل در آخرین بازی مرحله گروهی امروز، سه‌شنبه ۱۴ آذرماه ۱۴۰۲، از ساعت ۱۹٫۳۰ با حضور ستارگان پرسپولیس و الدحیل در ورزشگاه آزادی برگزار شود و شما می توانید در لینک های زیر بطور زنده و آنلاین و بدون سانسور و با کیفیت عالی تماشا کنید

شبکه های پخش زنده بازی پرسپولیس و الدحیل قهرمانی آسیا ۲۰۲۳

پخش زنده فوتبال پرسپولیس – الدحیل ۱۴ آذر ۱۴۰۲

۳ https://telewebion.com/live/tv3 (کلیک کنید)

بسیاری از شبکه های ورزشی و شبکه ۳ و ورزش صدا و سیما این مسابقه را به طور زنده پوشش می دهند.

*همچنین شبکه های آنتن و تلوبیون و شبکه ۳

aparatsport نیز از دیگر شبکه های پخش زنده این دیدار هستند.

ساعت بازی پرسپولیس و الدحیل امشب چنده؟

دو تیم پرسپولیس تهران و الدحیل قطر امروز سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ از ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف هم خواهند رفت. این بازی قرار است امشب، سه شنبه، از ساعت ۱۹٫۳۰ برگزار شود

شرایط صعود

شاگردان گل محمدی در صورت پیروزی قطعا به دور بعد صعود خواهد کرد و دیگر نیازی به تفاضل گل نخواهد داشت. البته در صورت تساوی در دیدار پاختاکور و الفیحا که پیش از دیدار با سرخ پوشان است، شاگردان گل محمدی با یک تساوی هم به عنوان سومین تیم برتر دوم راهی دور بعد خواهند شد. سپاهان هم به عنوان دومین تیم برتر صعود خواهد کرد.

ترکیب تیم ها

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران در برابر الدحیل قطر: علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی زادگان، گئورگی گولسیانی، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی فر، سروش رفیعی، میلاد سرلک، سعید صادقی، مهدی ترابی، امید عالیشاه و شهاب زاهدی

علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان پرسپولیس مقابل الدحیل خواهد بود. دروازه‌بانی که بخاطر نداشتن جانشین مطمئن، حتی در زمان مصدومیت هم فرصت استراحت پیدا نکرده است. دانیال اسماعیلی‌فر هم مثل بیشتر بازی‌های فصل، مدافع راست پرسپولیس است.

اسماعیلی‌فر در تمرین آخر پرسپولیس، مصدوم شد، اما شرایط مسابقه را دارد و می‌تواند برای پرسپولیس در این بازی به میدان برود. گیورگی گولسیانی و محمدحسین کنعانی‌زادگان، دو مدافع میانی پرسپولیس مقابل الدحیل هستند. علی نعمتی هم در سمت چپ خط دفاع بازی می‌کند.

شهاب زاهدی، یک بار دیگر تک مهاجم پرسپولیس خواهد بود. بازیکنی که این فصل، فقط در ۲ بازی برای پرسپولیس گل زده است. عملکرد ضعیف نبیل باهویی در این پست اما، جایگاه زاهدی را تضمین می‌کند. زدن گل صعود پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، می‌تواند فشار را از روی زاهدی و خط حمله پرسپولیس بردارد.

نظرات