دانلود سریال داوینچیز قسمت ۲ دوم «قسمت ۲ داوینچیز» نیم‌بهاء

0

قسمت ۲ سریال داوینچیز در این مطلب با حجم رایگان دانلود و نیم‌بهاء تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران به کارگردانی افشین هاشمی در سال ۱۴۰۲ ساخته شده است و در ژانر کمدی است. در حال حاضر سریال داوینچیز قسمت ۲ دوم برای دانلود و تماشا منتشر شده است.

دانلود سریال داوینچیز قسمت ۲ دوم «قسمت 2 داوینچیز» نیم‌بهاء

دانلود سریال داوینچیز قسمت ۲ دوم «قسمت ۲ داوینچیز» نیم‌بهاء

سریال داوینچیز قسمت ۲ دوم به کارگردانی افشین هاشمی در این مطلب دانلود و تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر کمدی فانتزی در سال ۱۴۰۲ ساخته شده است.

داستان قسمت دوم داوینچیز

داستان قسمت ۲ داوینچیز درباره پیدا شدن تابلوی داوینچی در موزه است. پیدا شدن تابلوی داوینچی، مثل بمب خبری در دنیا می‌ترکد و ولی‌آبادی‌ها از این فرصت به نفع خودشان استفاده می‌کنند. همین موضوع پرویز را عصبانی کرده و …

سریال «داوینچیز» توسط افشین هاشمی کارگردانی شده و محصول سال ۱۴۰۲ ست. نویسندگی این سریال که قرار است از سه شنبه هفتم آذرماه در سایت نماوا در دسترس علاقمندان قرار بگیرد به عهده آریان گلصورت، پویا نبی و افشین هاشمی بوده است.

سریال داوینچیز که بر اساس قصه‌ای از آریان گلصورت ساخته شده، یک کمدی جذاب، متفاوت و هیجان‌انگیز است که به صورت اختصاصی از نماوا پخش می‌شود. داوینچیز محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی ، درام می‌باشد و به کارگردانی افشین هاشمی در سال ۱۴۰۲ ساخته شده است. در سریال داوینچیز بازیگرانی چون مونا فرجاد، رضا بهبودی، سام درخشانی، سیما تیرانداز، و… به ایفای نقش پرداخته اند. پرویز و ملیحه زن و شوهری هستند که در موزه‌ای در تهران کار می‌کنند. یک شب که این زوج مشغول انجام وظایف خود هستند، اتفاق غیرمنتظره‌ای می‌افتد که آن‌ها را سر یک دوراهی قرار داده و می‌تواند زندگی‌شان را برای همیشه تغییر دهد. سریال داوینچیز که بر اساس قصه‌ای از آریان گلصورت ساخته شده، یک کمدی جذاب، متفاوت و هیجان‌انگیز است

نظرات