دانلود سریال پیکولو قسمت ۲۱ بیست و یکم «قسمت ۲۱ پیکولو» نیم‌بهاء

0

قسمت ۲۱ سریال پیکولو به کارگردانی علی احمدی در این مطلب حجم رایگان دانلود و نیم‌بهاء تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران به کارگردانی علی احمدی در سال ۱۴۰۲ ساخته شده است و در ژانر کودک و فانتزی است. در حال حاضر سریال پیکولو قسمت ۲۱ بیست و یکم یکی از پربیننده ترین سریال های شبکه نمایش خانگی است که به تازگی برای دانلود و تماشا منتشر شده است.

دانلود سریال پیکولو قسمت ۲۱ بیست و یکم

دانلود سریال پیکولو قسمت ۲۱ بیست و یکم «قسمت ۲۱ پیکولو» نیم‌بهاء

سریال پیکولو قسمت ۲۱ بیست و یکم به کارگردانی علی احمدی در این مطلب دانلود و تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر کودک و فانتزی به کارگردانی علی احمدی در سال ۱۴۰۲ ساخته شده است.

داستان قسمت بیست و یکم پیکولو

داستان ۲۱ پیکولو درباره غریبه ۳ است که به روایت علی احمدی بزودی از قاب فیلم نت پخش میشود. این قسمت درباره غریبه ۳ است و یک دلقک وارد سفینه پیکولوها میشود و….

علی احمدی که پیش از این تهیه‌کنندگی و کارگردانی چند فیلم و سریال ایرانی بر عهده داشته، در جدیدترین کار هنری خود برای نمایش خانگی، از ساخت سریال کودکانه فانتزی خبر داد

در قسمت ۲۱ سریال‌پیکولو، مهسا طهماسبی در کنار هومن حاجی عبداللهی، امیرسلطان احمدی، محمد عسگری و مهناز خطیبی حضور دارند.

سریال جزیره جادویی پیکولو به کارگردانی علی احمدی شنبه ها ساعت هشت صبح به طور هفتگی توسط پلتفرم فیلیمو منتشر می شود.

پیکولو مجموعه نمایشی کودکانه به کارگردانی علی احمدی در سال ۱۴۰۲ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر درام و خانوادگی میباشد.

این سریال کودک، محصولی از نوآر کارن فیلم است و تهیه کنندگی آن را برادران کیایی به عهده دارند. مشاور هنری این سریال محمد بحرانی بوده و هومن حاجی عبدالهی و مهسا طهماسبی در آن ایفای نقش کرده‌اند.

صداپیشه های سریال

در پیکولو، صدا پیشگانی از جمله: لاله صبوری و خسرو احمدی، محمد بحرانی، امیرسلطان احمدی، محمد عسگری و مهناز خطیبی حضور دارند. عروسک گردانی این سریال نیز بر عهده محمد لقمانیان، علی اعتصامی فر، مهدی برقعی و هانی حسینی بوده است.

نظرات