دانلود سریال نیسان آبی ۲ قسمت ۲ دوم «قسمت ۲ نیسان آبی» کامل و نیم‌بهاء

0

قسمت ۲ سریال نیسان آبی ۲ در این مطلب دانلود و نیم‌بهاء تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر درام عاشقانه و کمدی به کارگردانی منوچهر هادی است شما می توانید سریال نیسان آبی قسمت اول آپارات | دانلود سریال نیسان آبی رایگان آپارات | دانلود سریال نیسان آبی ۲ قسمت دوم | قسمت دوم سریال نیسان آبی ۲ کامل و نیم‌بهاء (فصل دوم نیسان آبی قسمت ۲) که به تازگی وارد بخش نمایش خانگی شده را از لینک زیر دانلود و تماشا کنید

نیسان آبی ۲

دانلود سریال نیسان آبی ۲ قسمت ۲ دوم «قسمت ۲ نیسان آبی» کامل و نیم‌بهاء

برای دانلود قسمت ۲ سریال نیسان آبی ۲ فصل دوم در این صفحه به لینک زیر مراجعه کنید:

سریال جدید نیسان آبی ۲ محصول کشور ایران و در ژانر کمدی به کارگردانی منوچهر هادی در سال ۱۴۰۲ ساخته شده است و بازیگران قهار سریال نیسان آبی فصل اول در فصل دوم هم حضور خواهند داشت. سریال نیسان آبی از مجموعه های بسیار پر بازدید در فیلیمو بوده است. فصل جدید سریال نیسان آبی از امشب پخش خواهد شد.

داستان

قسمت ۲ نیسان آبی ۲ فصل دوم سریال نیسان آبی قسمت یکم به کارگردانی سید مسعود اطیابی و تهیه کنندگی احسان ظلی پور و نویسندگی سعید هوشیار و با نقش آفرینی؛ حسین یاری، یکتا ناصر، مهران غفوریان، بهناز جعفری، ایمان صفا و… به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در فصل دوم نیسان آبی ۲، قصه این سریال، با عشق جمشید و مراسم عروسی آغاز می‌شود، البته نه از آن عشق‌های معمول و مرسوم؛ او عاشق نیسان‌آبی است و دل‌بستگی عمیقی به آن دارد. همین دلبستگی هم موتور محرک سریال در قسمت‌های ابتدایی است که طبیعتا بر معرفی کاراکترها و شخصیت‌ها متمرکز است.

جمشید و رضا دوستانی قدیمی هستند که بخش عمده‌ای از ماجراهای سریال در دنیای مشترک و مرتبط با روابط دوستانه آن‌ها شکل می‌گیرد.

سریال نیسان آبی ۲ قسمت اول فصل دوم ماجرایی کمدی دارد؛ سه سال گذشت! ممدچاخان بالاخره عروسی کرد. جمشید، رضا خرسند، رضا سوسن، زری، پری، علم‌تاج و سرهنگ، خلاصه کل شکرآباد جمع شده بودند تا شامِ عروسی ممد را بخورند ولی نه تنها شام به کسی نرسید تازه اتفاقی افتاد که همه گرسنگی از یادشان رفت…

نیسان آبی یک قصه نوستالژیک از دو دوست است که پیش از انقلاب در کودکی با یکدیگر دوست شدند و این رفاقت با ازدواج با دو خواهر ادامه پیدا کرد تا این دو دوست علاوه بر رفاقت باجناق همدیگر هم باشند.

نظرات