معرفی بهترین تعمیرگاه لوازم خانگی بوش در تهران

0

ممکن است برای بسیاری این سؤال به وجود آمده باشد که تعمیرگاه لوازم خانگی بوش باید چه ویژگی‌های منحصربه‌فرد و ویژه‌ای داشته باشد تا مورداعتماد تمام افراد قرار بگیرد. به‌خوبی از این موضوع اطلاع دارید که وسایل و لوازم برقی مانند یخچال، تلویزیون، ماشین لباسشویی و غیره دارای اهمیت بسیار بالایی هستند و قاعدتاً در زمان مراجعه برای خرید مجبور به پرداخت هزینه‌های نسبتاً بالایی می‌شوید. در چنین شرایطی است که برای نگهداری از آن‌ها باید تمام سعی خود را به کار بگیرید. اما در برخی مواقع نیز ممکن است به دلیل رخ‌دادن عوامل گوناگون و متعددی مانند نوسانات برقی یا خرابی قطعات این لوازم دچار اختلال و آسیب شوند که در چنین شرایطی می‌توانید به کمک تعمیرگاه مجاز بوش برای رفع و ازبین‌بردن این مشکلات اقدام کنید.

اطلاعاتی در رابطه‌ با برند بوش

پیش از آنکه دررابطه‌با تعمیرگاه لوازم خانگی بوش اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم، باید به این موضوع نیز اشاره‌ای داشته باشیم که بوش به‌عنوان یکی از برندهای مشهور و شناخته شده در حوزه مهندسی است که بیش از یک قرن سابقه دارد و در سال ۱۸۸۶ در اشتوتگارت ایجاد شد.

این برند سابقه بسیار طلایی در تولید انواع لوازم‌خانگی مانند لباسشویی، یخچال، ظرفشویی و غیره به بازار دارد. شاید این سؤال در ذهن شما نیز به وجود آمده باشد که میزان محبوبیت برند بوش به چه دلیل است و باید بیان کنیم دلیل این محبوبیت ثبت رکوردهای ویژه در مصرف انرژی است و می‌توان گفت علاوه بر اینکه محصولات تولید شده توسط این برند از کیفیت فوق‌العاده بالایی برخوردار هستند؛ بلکه در مصرف انرژی نیز صرفه‌جویی می‌کنند.

 تعمیرگاه لوازم خانگی بوش

دلایل متعدد خرابی یا آسیب‌دیدن لوازم بوش کدام‌ها هستند؟

همان‌طور که بیان کردیم لوازم‌خانگی بوش نیز ممکن است باتوجه‌به موارد متعددی دچار ایراد شود که در چنین شرایطی تعمیرگاه لوازم خانگی بوش می‌تواند به رفع و ازبین‌بردن آن‌ها بپردازد، اما در وهله اول لازم است با دلایل مهم خرابی و آسیب‌دیدن لوازم‌خانگی بوش آشنایی پیدا کنید تا در صورت رخ‌دادن هر یک از آن‌ها بتوانید با تعمیرگاه مرکزی بوش(تعمیراتو۲۴) تماس حاصل بفرمایید.

تعمیرگاه لوازم خانگی بوش

علت بروز مشکل برای یخچال بوش

دلایل بسیار متعددی همواره می‌تواند موجب خرابی و آسیب رسیدن به لوازم‌خانگی بوش شود. در قسمت اول قصد داریم برای شما از مهم‌ترین مشکلاتی که برای یخچال بوش ایجاد می‌شود نام ببریم.

·        خنک ­نکردن یخچال بوش

یکی از مشکلات رایجی که ممکن است برای یخچال بوش به وجود آید خنک‌نکردن دستگاه است که ممکن است در مدل‌های مختلف یخچال و فریزر یا سایدبای‌ساید آن را مشاهده کنید. چنانچه یخچال نتواند کار اصلی خود را انجام دهد دقیقاً مانند این است که اصلاً یخچال نداشته باشید. در بسیاری از مواقع ممکن است خنک‌نکردن یخچال بوش به دلیل خرابی کمپرسور، اختلال در عملکرد ترمیستور، خرابی ترموستات، کنترل دما یا حتی مشکل در کارکرد فن کندانسور باشد.

کثیف‌شدن کویل کندانسور نیز به‌عنوان یکی دیگر از عوامل مهم خنک‌نکردن یخچال بوش به‌حساب می‌آید که با تمیزکردن آن توسط یک برس یا مسواک نرم امکان رفع این مشکل وجود دارد.

·        سروصدای زیاد یخچال بوش

سروصدای زیاد یخچال بوش به‌عنوان یکی از مشکلات پرتکرار برای این وسیله به‌حساب می‌آید و اکثر افرادی که درخواست تعمیر یخچال بوش در تهران می‌کنند، درخواست رفع این مشکل را دارند. عواملی که باعث به‌وجودآمدن چنین مشکلی می‌شوند عبارت‌اند از:

  1. وجود مشکل در قسمت دریچه ورودی آب یخچال

چنانچه در هر زمانی که یخ‌ساز آبگیری کرد متوجه سروصدای بیش از حدی شدید به این معنی است که دریچه ورودی آب دچار مشکل شده و چنانچه به آن رسیدگی نکنید، پس از پشت سر گذاشتن یک بازه زمانی طولانی و جمع‌شدن آب‌روی دریچه در عملکرد یخچال اختلال به وجود می‌آید.

  1. آسیب‌دیدن پره‌های فن اپراتور یا کندانسور

اگر در زمان باز کردن درب یخچال بوش متوجه صدای بیش از حد آن شدید احتمالاً این مشکل مربوط به پره‌های فن اپراتور یا کندانسور است. بهتر است یخچال‌فریزر را از برق کشیده و با استفاده از مطالعه دفترچه راهنمای یخچال حرکت پره‌ها را با چرخاندن دست امتحان کنید و از این موضوع اطمینان حاصل کنید که هیچ مانعی برای چرخیدن پره‌ها وجود ندارد. اگر متوجه حرکت سخت پره‌ها شدید بهتر است با تعمیراتو۲۴ که تعمیرگاه لوازم خانگی بوش است، تماس حاصل فرمایید.

·        دلایل مهم کارنکردن آب‌سردکن یخچال بوش

در بسیاری از مواقع ممکن است لوله آب‌سردکن یخ بزند، فقط به دلیل این موضوع که دمای بخش فریزر را خیلی پایین آورده‌اید. در چنین شرایطی بهتر است داخل فریزر را به طور کامل خالی کرده یخچال را از برق جدا کنید و پس از گذشت چندین ساعت آن را به برق متصل و آب‌سردکن را امتحان کنید. چنانچه باز هم در عملکرد آب‌سردکن اختلالی به وجود آمد بهتر است با تعمیرگاه مجاز بوش تماس بگیرید.

از دیگر عوامل مهم یخ‌زدن لوله آب‌سردکن می‌توان به گرفتگی لوله‌های انتقال یا فیلتر آب، صدمه دیدن سوئیچ درب یخچال بوش یا آسیب‌دیدن سوئیچ آب‌سردکن اشاره کرد.

تعمیرگاه لوازم خانگی بوش

کارنکردن یخ‌ساز یخچال بوش

یکی از عوامل مربوطه خراب‌شدن برد یخ‌ساز است که در چنین شرایطی معمولاً به‌هیچ‌عنوان نمی‌توانید این مشکل را رفع کنید مگر در صورت داشتن مهارت لازم در این زمینه، به همین دلیل پیشنهاد می‌دهیم که با تعمیرگاه لوازم خانگی بوش (تعمیراتو۲۴) تماس بگیرید.

به‌وجودآمدن مشکل در محرک و سوئیچ یخ‌ساز، اختلال در عملکرد موتور درب و مارپیچ و گیرکردن تیغه یخ‌شکن نیز به‌عنوان دلایل مهم کارنکردن یخ‌ساز یخچال بوش به‌حساب می‌آید.

علت بروز مشکل برای ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش نیز مانند دیگر لوازم برقی تولید شده توسط این برند ممکن است با مشکلات متعدد و خاصی روبرو شود که در ادامه برخی از آن‌ها را برای شما نام می‌بریم.

·        جمع‌شدن آب در لباسشویی بوش

یکی از مشکلات متعددی که ممکن است برای ماشین لباسشویی رخ دهد جمع‌شدن آب در آن است. این موضوع ممکن است مربوط به مسدودشدن یا خم‌شدن شلنگ آب لباسشویی یا حتی رخ‌دادن مشکل در پمپ تخلیه باشد که به‌عنوان مشکلات رایج نیز تلقی می‌شود. برای رفع آن لازم است که شلنگ یا پمپ تخلیه را بررسی کنید و اگر دچار گرفتگی شده بود برای رفع آن اقدام کنید. اما اگر متوجه شدید که با بررسی این دو قطعه مشکل ماشین لباسشویی بوش برطرف نشد بهتر است از یک تکنسین معتبر کمک بگیرید.

·        عدم ورود آب به ماشین لباسشویی بوش

یکی دیگر از عوامل متعدد خرابی ماشین لباسشویی بوش عدم ورود آب به داخل آن است. معمولاً در چنین شرایطی به سراغ چک‌کردن شیر ورودی آب می‌روند که ممکن است بنا به هر دلیلی دچار شکستگی یا نقص فنی شده باشد.

رفع چنین مشکلی در ماشین لباسشویی بوش کمی ساده‌تر از دیگر مشکلات به وجود آمده و رفع آن است. روی شیر ورودی آب ماشین لباسشویی بوش یک فیلتر کوچک قرار گرفته که معمولاً در بازه زمانی طولانی دچار رسوب و گرفتگی خواهد شد. شما می‌توانید با تمیزکردن و ازبین‌بردن رسوب‌های موجود این مشکل را برطرف کنید. اما در برخی مواقع دیگر نیز ممکن است عدم ورود آب به ماشین لباسشویی بوش بر اثر خرابی دکمه‌های آبگیری آن باشد. بررسی دقیق و کامل این مشکل باید توسط تکنسین صورت بگیرد.

تعمیرگاه لوازم خانگی بوش

·        قفل‌شدن درب ماشین لباسشویی بوش

در بسیاری از مواقع ممکن است با مشکل قفل‌شدن درب لباسشویی بوش مواجه شوید. به طور مثال برنامه شستشوی مدنظر شما به پایان رسیده؛ اما پس از اتمام، درب قفل شده باشد و نتوانید لباس‌ها را از آن خارج کنید.

این مشکل می‌تواند در اثر خرابی قفل میکروسوئیچ باشد. در حالت طبیعی زمانی که لباس‌ها را داخل دیگ ماشین لباسشویی قرار می‌دهید و برنامه شستشو را انتخاب می‌کنید پس از به‌پایان‌رسیدن برنامه آب ماشین لباسشویی به طور کامل تخلیه شده و درب آن نیز از طریق دستور برد اصلی باز می‌شود. در صورت‌باز نشدن درب ماشین لباسشویی این امکان وجود دارد که مشکل مربوط به ضامن یا قلاب درب باشد.

در برخی مواقع نیز دیده شده که این مشکل به دلیل فعال بودن دکمه قفل کودک باشد. اگر از این موضوع اطمینان حاصل کردید که مشکل به دلیل فعال بودن دکمه قفل کودک نیست به هیچ عنوان برای باز کردن درب ماشین لباسشویی به زور متوسل نشوید. در این مواقع بهترین راهکار تماس با مرکز خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران است.

·        نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی بوش

مشکل رایج دیگری که در ماشین لباسشویی‌های بوش رخ می‌دهد عدم چرخش دیگ لباسشویی است. این مشکل می‌تواند به عوامل زیادی بستگی داشته باشد که شامل خرابی قفل درب ماشین لباسشویی و پر کردن بیش از حد از ظرفیت ماشین خرابی چرخ و تسمه متحرک یا حتی به‌وجودآمدن نقص فنی در برد کنترل باشد.

·        برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی بوش

یکی از رایج‌ترین و خطرناک‌ترین مشکلات مربوط به ماشین لباسشویی بوش برق داشتن بدنه آن است. رخ‌دادن این مورد می‌تواند به دلیل نقص فنی در اتصالات و سیم‌پیچی‌های داخلی باشد. در برخی مواقع دیگر نیز استفاده بیش از حد از ماشین لباسشویی در بازه زمانی طولانی می‌تواند باعث پوسیدگی یا سوختگی سیم‌ها شود و در نهایت متوجه برق بدنه ماشین لباسشویی بوش خواهید شد.

یکی دیگر از دلایل مهم این موضوع عدم اتصال درست سیم ارت است. خرابی یا زنگ‌زدگی پریز برق ماشین لباسشویی نیز به‌عنوان دلیل این موضوع تلقی می‌شود. در برخی مواقع نیز به دلیل نشتی آب به اجزای داخلی دستگاه باعث برق داشتن بدنه آن خواهد شد.

در حالت کلی بهتر است به این موضوع اشاره داشته باشیم که عیب‌یابی ماشین لباسشویی بوش جهت ازبین‌بردن برق بدنه آن باید توسط یک تکنسین متخصص انجام شود و بهتر است برای رفع این مشکل در سریع‌ترین زمان ممکن با نمایندگی معتبر تعمیر لوازم‌خانگی بوش تماس بگیرید.

تعمیرگاه لوازم خانگی بوش

در صورت به‌وجودآمدن اختلال در لوازم برقی بوش با کدام نمایندگی معتبر تعمیر لوازم‌خانگی تماس بگیریم؟

در صورت نیاز به سرویس یخچال، لباسشویی، مایکرویو، جاروبرقی و یا تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران،  می‌توانید با تعمیرگاه بوش تماس بگیرید. برخی از عواملی که باعث به‌وجودآمدن آسیب برای لوازم‌خانگی بوش می‌شوند ممکن است در منزل و با پشت سر گذاشتن یک راهکار ساده به طور دقیق رفع شوند؛ اما در بسیاری مواقع دیگر این مشکلات به‌شدت پیچیده هستند و نمی‌توانید به‌راحتی آن‌ها را حل کنید، در چنین شرایطی بهترین راهکار تماس با نمایندگی مجاز تعمیر لوازم‌خانگی است. چراکه تیم ما دارای سابقه بسیار ویژه و منحصربه‌فردی در رفع مشکلات به وجود آمده برای لوازم‌خانگی است، ازاین‌رو به شما پیشنهاد می‌دهیم که اگر متوجه شدید یخچال، ماشین لباسشویی، تلویزیون، مایکروویو جاروبرقی بوش و دیگر لوازم برقی دچار اختلال و عدم عملکرد درستی شدند با تعمیرگاه مجاز بوش تماس حاصل بفرمایید.

لازم به ذکر است این نکته را بیان کنیم که تیم حرفه‌ای و شناخته شده ما دارای بهترین و معتبرترین تکنسین‌ها در زمینه تعمیر لوازم‌خانگی هستند و این موضوع تا امروز به تمام افرادی که با ما تماس گرفته‌اند به‌خوبی اثبات شده است.

سخن پایانی

همان‌طور که ملاحظه کردید دررابطه‌با تعمیرگاه لوازم خانگی بوش مطالب لازم را در اختیار شما قرار دادیم. در پایان نیز باید بار دیگر به این موضوع اشاره داشته باشیم که لوازم‌خانگی بوش باتوجه‌به کیفیت ویژه و منحصربه‌فردی که دارند از قیمت بالایی نیز برخوردار هستند، پس در هر شرایطی مراقبت از آن‌ها باید در اولویت قرار بگیرد. اما باز هم بنا به دلایلی که از آن‌ها نام بردیم این امکان وجود دارد که عملکرد یخچال ماشین لباسشویی و دیگر لوازم برقی دچار اختلال شود.

در چنین شرایطی پیشنهاد می‌دهیم به‌هیچ‌وجه به‌صورت شخصی و بدون داشتن اطلاعات لازم برای تعمیر یا تعویض قطعه مربوط به لوازم برقی اقدامی نکنید، چرا که ممکن است با این کار به دیگر قطعات آسیب بزنید و از این طریق مجبور به تعویض کلی دستگاه شوید. نمایندگی تعمیر لوازم‌خانگی بوش با داشتن تجربه کافی در این زمینه آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان است. فقط کافی است با شماره‌های درج شده تعمیرگاه مرکزی بوش تماس حاصل بفرمایید و درخواست اعزام تکنسین به محل مدنظر داشته باشید./۲۳۰۹۷۷

  • شعبه شمال : ۰۲۱۲۶۲۹۲۰۲۸
  • شعبه شرق : ۰۲۱۷۷۹۰۶۷۵۱
  • شعبه جنوب : ۰۲۱۶۶۰۰۰۷۸۷
  • شعبه غرب : ۰۲۱۴۴۲۱۵۳۲۵

نظرات